VZKAZY

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M@tezz 27. 12. 2006 21:48

osobne nám tady určitě ocituje tu část vyhlášky, která říká, že jezdit se má co nejblíže pravému okraji vozovky.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Mojm 27. 12. 2006 23:00

Moose píše:
Mojm píše:Jack: Rekni jediny duvod proc bych mel jet radsi v pravem. Protoze le rychlejsi? To asi ne. A tech duvodu pro levy muze byt hodne: spatna cesta v pravem, budu chtit odbocovat vlevo, bude se to zuzovat do leveho. Tech duvodu muze byt fakt plno. Nevidim duvod uhybat nejakemu otuzenemu blbeckovi, navic v tech pruzich neni rozdil, zadny neni rychlejsi ani pomalejsi.
Chtel bych videt jak by jsi ve meste vyblikaval nekoho kdo by jel v levem.

TROUBO, jestliže překážíš v levym jen kvuli špatnymu asfaltu, když az tebou chce jet někdo rychleji, tak se teda máš čim chlubit ;) takový mam fakt rád, neuhnou a neuhnou, i kdyby se zbláznili. většinou to sou řidiči s velkym V -> Vietnamci... tfuj...i/quote]

Ja se klidne necham poucit, ale proste nikdy jsem takove tvrzeni ze se ma jezdit FURT vprav, kdyz to jde, neslysel. Bavime se o obci. Jedna vec jsou nepsana pravidla, druha psana. Muze mi tu nekdo hodit nejaky odstavet o tom ze se ma jezidt porad vpravo? Tezko.
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mojm 27. 12. 2006 23:05

§ 12
Jízda v jízdních pruzích
(2) V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních
pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič
motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu;
přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom
z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud
by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila
v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém
krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; to neplatí,
užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování,
otáčení nebo při souběžné jízdě podle odstavce.
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JackNO.1 28. 12. 2006 13:21

Mojm píše:
Moose píše:
Mojm píše:Jack: Rekni jediny duvod proc bych mel jet radsi v pravem. Protoze le rychlejsi? To asi ne. A tech duvodu pro levy muze byt hodne: spatna cesta v pravem, budu chtit odbocovat vlevo, bude se to zuzovat do leveho. Tech duvodu muze byt fakt plno. Nevidim duvod uhybat nejakemu otuzenemu blbeckovi, navic v tech pruzich neni rozdil, zadny neni rychlejsi ani pomalejsi.

TROUBO, jestliže překážíš v levym jen kvuli špatnymu asfaltu, když az tebou chce jet někdo rychleji, tak se teda máš čim chlubit ;) takový mam fakt rád, neuhnou a neuhnou, i kdyby se zbláznili. většinou to sou řidiči s velkym V -> Vietnamci... tfuj...i/quote]
Ja se klidne necham poucit, ale proste nikdy jsem takove tvrzeni ze se ma jezdit FURT vprav, kdyz to jde, neslysel. Bavime se o obci. Jedna vec jsou nepsana pravidla, druha psana. Muze mi tu nekdo hodit nejaky odstavet o tom ze se ma jezidt porad vpravo? Tezko.

No právě, tady jde o to "nepsané pravidlo", tj. jde o to, aby lidi na silnici přemýšleli a neřídili se striktně jen podle někdy hloupých pravidel...
A druhou věcí je, jak psal Moose, že jsi podle vyhlášky nebo zákona povinen jet co nejblíže k pravému okraji vozovky...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod Saman 28. 12. 2006 13:33

sou mista kde na 4 prosudu taky neuhnu a neuhnu, treba v HK smer Brno, tam proste jedu svich 60 a bych projel semafory najdenou a takove ty strelce co jedou 80 a vic tam proste predsebe nepustim, kvuli nim se pak na semaforech stoji 8)
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Billabong 29. 12. 2006 12:22

Asi za pul hodinky vyrazim z Prahy do Spidlu, nejedete taky nekdo?
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mole 29. 12. 2006 13:01

ne
Opel Astra H Caravan 1.8 LPG
mole
Štamgast

Odeslat příspěvekod CHiP 29. 12. 2006 13:04

Já za hodinku vyrážím pro trolejbus :)
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Honza729 29. 12. 2006 22:00

Ten duvod se jmenuje Prvni radek v zakone o provozu na pozemnich komunikacich: ¨

Na silnici se jezdi vpravo.

Snad je ti to jasne.
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Předseda 29. 12. 2006 22:06

Jen tak do éteru - kurwa drát! Když někomu pošlu smsku tak mě strašně se*e když mi neodpoví! Třeba mě pošli do pr*ele, nehorázně mě vyfakuj ale hl. odpověz. To je zase večer na howno :x
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Honza729 29. 12. 2006 22:09

[quote="Předseda";Jen tak do éteru - kurwa drát! Když někomu pošlu smsku tak mě strašně se*e když mi neodpoví! Třeba mě pošli do pr*ele, nehorázně mě vyfakuj ale hl. odpověz. To je zase večer na howno :xa/quote]
Sorry, ja ted nemam cas.

a jdi do pr...de.l.e
Mr. Green
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Předseda 29. 12. 2006 22:09

Honza: dík. Aspon vim na čem sem Mr. Green
Is that what devils do?

Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Manli2 29. 12. 2006 22:11

[quote="Předseda";Jen tak do éteru - kurwa drát! Když někomu pošlu smsku tak mě strašně se*e když mi neodpoví! Třeba mě pošli do pr*ele, nehorázně mě vyfakuj ale hl. odpověz. To je zase večer na howno :xa/quote] tak už někoho má no :) :D
e46 330i
Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod Předseda 29. 12. 2006 22:13

Manli: taky možnost..sice by mě tim docela utřela, že by si někoho tak najedou našla, ale možný to je. Ale ikdyby to byla pravda - přál bych jí to. Sem asi divnej, ale nebyl bych zklamanej..
Is that what devils do?

Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Honza729 29. 12. 2006 22:19

Si divnej....
Honza729
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka