VZKAZY

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2020 01:09

Jj :D
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 2. 2020 06:31

:D :D
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 28. 2. 2020 08:29

garážmistr píše:
MELLO píše:Teda dokáže, ale do všeho naráží jak vožrala a je mnohem rychlejší ho tam zanést osobně.

Jakej pán, takovej vysavač.

Jop 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 3. 2020 09:25

Jde nějak hromadně poslat do celé republiky informaci o tom, jak se do haj.zlu používá připojovací pruh? To je neskutečný, jak 98,67% řidičů absolutně nechápou, jak se pruh využívá.. Sotva začne přerušovaná čára, hned to tam pošlou. A je jedno, že jedou 60.. :oboze Přitom, kdyby se správně rozjeli, předjedou kolikrát několik aut. A ještě se plynule zařadí. Teda v případě, že se všichni chovaj, jak maj, ale to malé procento to nevytrhne..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 3. 2020 09:42

Ideálně tam někoho vybrzdit a počkat, než přijede TV N@VA 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 3. 3. 2020 09:44

Na to musíš mít pořádný světla a klakson, ideálně i motor, abys jim ukázal, jak se daj krásně tím připojovákem podjet.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 3. 2020 10:14

Fakt nechápu, co je to učí.. Nejsem řidič z povolání, také dělám určitě nějaké chyby, ale snažím se tomu vyvarovat, ale tohle mi docela vytáčí. Když už jedu, jezdím přes dálnici a fakt jsem skoro jedinej, kdo ten pruh použije, jak má.. :oboze Zároveň vím, co obnáší řízení kamionu, táta jezdil a já s ním.. O to míň jsem pochopil, když ten připojovák TIR použil jako pomalejší pruh.. Normálně mi tam vjel, vůbec dle mého se nepodíval do zrcátka.. :oboze
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:18

jedni najizdeji v 60ti na dalnici
druzi jedou z pripojovaku az do leveho at se deje co se deje
treti kdyz vidinekoho u projovaku ihned jedou do leveho a neresi co je za nimi
ctvrti jedou v levem co to jde, pak rychle na brzdy a hups do obocovaku, bo nemuzou byt v pravem 200 metru pred sjezdem
pati visi porad v levem i kdyz jsou stovky metru v pravem volno
...
...

to jsou chyby pramenici z chybejiciho mozku, arogance apod. To nejsou bezne chyby co clovek dela nejak nechtic...

a tim, jak se za poslednich 10 let stala individualni doprava dostupna kde komu, tak najednou je v tom provozu daleko vice kretenu, nez byvalo a tak to tak vypada no.

holt co uz
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:25

Zvláštní kategorie ti co dojedou v připojováku na konec a tam zastaví....
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:27

Jinak mam super kancl s vyhledem na videnskou, kde se spojue herspicka s videnskou... krasa pozorovat tu nemoc vetsiny lidi co najizdi z videnske, ze jeste nezacne ani prerusovana a uz maji blinky vpravo a hura do prostedniho apod.

proste je jedno zda je provoz nebo ne, ale driva vetsina aut musi najet doprostred a to i kdyz tam nikde nic neni, nebo i kdyz je husty provoz a vybrzdi 5 jinych aut...

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5984167&y ... itch=0.176
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:31

hřbitov ….hm
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:31

mam to aspon blizko
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 3. 2020 10:32

Protože na vídeňské se předtím spojují 2 pruhy do jednoho a tudíž odtud vyjíždí spousta frustrovaných řidičů, kteří se cítí že byli zpomaleni (třeba já :D ).
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:32

...ať víš do čeho deš !
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:36

Arnie J píše:Protože na vídeňské se předtím spojují 2 pruhy do jednoho a tudíž odtud vyjíždí spousta frustrovaných řidičů, kteří se cítí že byli zpomaleni (třeba já :D ).

na tom je ve finale "Vtipne to" ze ten pravy pak byva dost volny a ty zbyle dva preplenene

treba ted bila dodavka... nikde nikdo... a zatacka... najizdi a z blinkr a jede v prostrednim.

seat... taky

cervena dodavka zustava, ale ta odbocuje v pravo

postak v prrednim a to cevene auto az do leveho

a pravy prazdny :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka