Frajeri v drahych autech, co si o sobe mysli !!!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 24. 11. 2005 00:37

no nebo to musí vypadat agresivně. Jsem měl ted z půjčovny černý Cadillac CTS a i když to nemělo xenony, tak bych řekl že ochota k automatickému uhýbání byla větší než s Mercedesem. A to ten Cadillac z půjčovny jev v základu tj. bez xenonů. Ten Cadillac totiž ze předu vypadá hodně zle a ultimativně.

Co si budeme říkat, ona jízda na silnicí je taky hodně o psychologii. Pokud má někdo auto, které u většiny řidičů podvědomě a pudově vzbuzuje strach, tak se s tím autem jezdí mnohem snadněji a plynuleji než tomu kdo jezdí v červený Toyotě Yaris.
Naposledy upravil ace2 dne 24. 11. 2005 12:38, celkově upraveno 1
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 11. 2005 00:49

Polda_V6 píše:Ja si zas rikam ze nejsou od veci velka auta. Je prima nenavazovat ocni kontakt, ale kdyz ja pojedu v prditku a on v necem velkem, je to na nic.
Zato kdyz jsem mel pujcenou X5, davala mi auta prednost i kdyz nemusela, proste radeji uhla, nechala me projet.. To me opravdu fascinovalo. Castecne jsem tak ztratil despekt vuci SUV, prave kvuli teto dalsi, snad by se dalo rici pasivni, bezpecnosti..

pravda, pravda, taky mi sem tam uhybaji...a jeden favorit to vzal uz radsi po chodiku, nez se ke mne moc priblizit :-D
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 24. 11. 2005 02:53

Kurwa, tady se clovek nasmeje................................... :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D
Fl.89novy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Polda_V6 24. 11. 2005 10:54

Caddy: vubec se nedivim :-D
Polda_V6
Nováček

Odeslat příspěvekod QX 24. 11. 2005 10:55

ace2 píše:no nebo to musí vipadat agresivně. Jsem měl ted z půjčovny černý Cadillac CTS a i když to nemělo xenony, tak bych řekl že ochota k automatickému uhýbání byla větší než s Mercedesem. A to ten Cadillac z půjčovny jev v základu tj. bez xenonů. Ten Cadillac totiž ze předu vypadá hodně zle a ultimativně.

Co si budeme říkat, ona jízda na silnicí je taky hodně o psychologii. Pokud má někdo auto, které u většiny řidičů podvědomě a pudově vzbuzuje strach, tak se s tím autem jezdí mnohem snadněji a plynuleji než tomu kdo jezdí v červený Toyotě Yaris.l/quote]

No jak kdy. Pamatuju situaci kdy s kamosem v A8 na nas dorazel nejakej votroubek v mini-citroenku a jeho predjizdeci manevr na posledni chvily (proste nam asi chtel ukazat, jak mu to jede) skoncil tak, ze kdyby kamos nesel na brzdy, tak se borecek rozmaznul o nakladak v protismeru, pac samozrejme predjizdel na horizontu, kde nic nemohl videt ...
QX
Nováček

Odeslat příspěvekod -LK- 24. 11. 2005 11:29

QX píše:No jak kdy. Pamatuju situaci kdy s kamosem v A8 na nas dorazel nejakej votroubek v mini-citroenku a jeho predjizdeci manevr na posledni chvily (proste nam asi chtel ukazat, jak mu to jede) skoncil tak, ze kdyby kamos nesel na brzdy, tak se borecek rozmaznul o nakladak v protismeru, pac samozrejme predjizdel na horizontu, kde nic nemohl videt ...

To je klasika a od tý doby, co jezdím v trochu slušnější popelnici, to registruju často. Nějaký prdítko, co má v lepší případě půlku motoru, v horším případě ještě o válec méně, mi má neskutečnou potřebu "to nandat" a to dost často v situacích, kdy je to fakt nebezpečný (to předjíždění do kopce před horizontem je typická ukázka). Asi nejvíc mě pobavil votuzenej Rapid na magistrále, to jsem fakt nežral, jak zoufale se snažil, nicméně jsem mu udělal radost a dál si to valil na svých 1500 otáček asi 80 a nechal ho zvítězit :-)
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod Goggy 24. 11. 2005 17:22

ace2 píše:Polda: X5 je prdítko.. když jsem se po Praze proháněl v Cadillac Escalade tak to pak byl respekt, 10m kolem auta byla bezletová zóna :):/quote]

Tedam bezletova zona jen par metru od rohu auta narazniku ti musela vadit co :D
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod LamB 24. 11. 2005 17:27

Manli2 píše:
LamB píše:
p0etrik píše:LamB: Plne to chapu, hajzl prachaty v aute na ktere ty nemas. Tak sproste! :o

jj, nejak tak nemam takovy lidi rad a neni to jen v tom aute je to ve vsem co maji a jak se chovaji

ty si vůll/quote]

ber to trochu s nadhledem, beres si to moc k srdci
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Manli2 24. 11. 2005 17:55

LamB: co?
e46 330i
Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 24. 11. 2005 18:10

goggy: 10 metrů jsou 3 jízdní pruhy, to stačí na hladký průjezd Prahou.

Jinak pár lidí to strhlo tak prudce do strany že jsem myslel že udělá hodiny a ukončí život svého auta ve svodidle. Ono když člověk jede 160 myslí si jak nejede rychle a za ním něco černýho, obrovskýho s chromovaným grilem a velmi, velmi ultimativní vzhledem... pár lidí se skutečně a reálně leklo když se podívalo do zpětnýho zrcátka. S Escaladem se mi jezdilo suvereně nejlépe, sice je to pomalé SUV, ale pohodlí, lehkost ovládání a paradoxně hbitost z toho dělala velmi pozitivní zážitek.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 24. 11. 2005 21:03

:tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani :D :tleskani
Fl.89novy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 11. 2005 21:23

Fl.89: hodnotny prispevek, jako vzdy :-D
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 24. 11. 2005 21:24

Caddy:K takove zaslepenosti totiz neni co napsat, tomu se clovek musi jenom smat...
Proud To Be An American
Fl.89novy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 11. 2005 21:37

Fl.89: to neni zaslepenost, jen problem, ze tady escalade patri k tomu nejvetsimu, co muze na silnici :))) A zaroven je sire silnic takova, ze uz pro ostatni moc mista nezbyva :)) To halt nemuzes pochopit :))
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 24. 11. 2005 21:40

Ja nerikam ze je Escallade maly auto, ale proc by mel nekdo vrazet do svodidel kvuli tomu ze jede Escallade, nebo uz vubec nepochopim co je tam zvlastniho na CTS...????
Proud To Be An American
Fl.89novy
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka