Frajeri v drahych autech, co si o sobe mysli !!!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod LamB 22. 11. 2005 22:09

dnes me zas pekne ve meste vytocil nakej zbohatlik, jedu po zasekanym kolisti v brne, krizovatka total ucpana pak do ni najede libovej frajirek s novym BMW 7 zastavi se a troubi a troubi a troubi, fakt kokos co si mysli ze tim dokaze, samozrejme chapu ze do krizovatky by se nemelo vjizdet kdyz se za krizovatkou neda projet ale kdyz takova situace nastane tak snad nebudu delat takovy caviky
FAKT KOKOS
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek-607 22. 11. 2005 22:10

LamB: Frajeri v levnych autech Ti nevadi?
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod kosch 22. 11. 2005 22:12

no jéžíííííííš, kolikrát už jsem tohle viděl udělat "normální" auto... auto za to nemůže... vůl může jezdit v BMW stejně jako v Trabantu...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2005 22:12

LamB: presne to rikas, vy jste porusili vyhlasku a divis se, ze se nekdo ozval? Ja bych delal to same
anonymni

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:13

Řidič nesmí vjet do křižovatky, nedovoluje-li mu situace pokračovat v jízdě v křižovatce a za křižovatkou, takže by byl nucen zastavit vozidlo v křižovatce.v/quote]

Takze "zbohatlik v BMW" troubil zcela opravnene. Tebe to akorat zere protoze byl v pravu a protoze jsi typicky zavistivy Cechacek (nebo Moravacek).
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod kosch 22. 11. 2005 22:16

aha, tak ted koukám, že jsem původně pořádně nepochopil o co šlo... no tak troubil v podstatě zcela oprávněně, i když pochopitelně by si to mohl odpustit popř. zatroubit krátce, ale nic to nemění na tom že byl v právu...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:18

ja bych to udelal taky, stvou mne kokoti, kteri se naserou do krizovatky na oranzovou, i kdyz vidi ze se to nehybe. Potom je to zasekane cele.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 11. 2005 22:21

V Americe na to maji specialni bilou dopravni znacku "Do not block intersection", ale u nas evidentne dospeli k nazoru, ze je to zbytecne, nebot by jsi stejne nikdo nedodrzoval. :-)
Takhle to vypada:
Obrázek
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod kosch 22. 11. 2005 22:22

p0etrik: máš pravdu, ale popravdě o člověku který nekde troubí půl hodiny si taky nic moc pěknýho nemyslim, i když je 100x v právu
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:26

kosch: No zive si to dokazu predstavit. Vim jak to v tech mistech v Brne vypada a naprosto planovite se tam blbecci cpou do krizovatky, i kdyz jasne vidi ze to uz nestihnou a budou blokovat druhy smer, takze namisto treba 50ti aut projede 10. Takze vysledek je ten, ze v podstate porad nejede nikdo. Hlavne kvuli tomu tam autem vubec nejezdim, radsi to nekde postavim a jedu tramvaji, pripadne jdu pesky. Oboje je rychlejsi (a nebylo by nebyt pitomcu). Jedine reseni pokud tam chces autem jezdit je jim to pokazde dat sezrat, jinak se to nenauci.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod kosch 22. 11. 2005 22:28

p0etrik: však o tom já se vůbec nehádám... myslel jsem jenom to, že mi celkem vadí když někdo dlouho trobí i když je v právu... chce to klid ...
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:32

Podobna situace uz se mi stala vickrat, naposledy nedavno, v pripade prekazky na silnici. V protismeru stoji bagr a Tatrovka, ja se blizim a blbecci jezdi jakoby nemeli prekazku na jejich strane. U toho posledniho uz jsem musel zastavit "na pul cesty" abych se s nim nesrazil. A jeste mi ukazoval at vycouvam! (Navic jsem mel vozik). Takze ruka na klakson a cekam. Zacal couvat az kdyz jsem lezl ven.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:34

Klid je v takovych chvilich v mem pripade dost problem... :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2005 22:34

p0etrik: presne toto se mi stalo nedavno. Silnice po jejiz jedne strane staly auta, jenze auta v porotismeru mi mely dat prednost, protoze prekazka byla na jejich strane. Cesta mela cca 250 metru. v prvni tretine mi tam z vedlejsi vyjel borec s A8 a tak jsem zastavil a cekal, najel ke mne, problikal, zatroubil a kdyz videl asi po 2 minutach, ze se nehnu, jal se vcouvat zpet do vedlejsi... ale lepilo mi
anonymni

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 11. 2005 22:38

goes: No ja bych v te chvili asi ani pres to rudo pred ocima nevidel. :)

BTW kdysi mi jeste udelal neco podobneho nejaky absolvent zvlastni skoly v letitem BMW. Musel jsem na travu abych se s nim nesrazil. Kdyz uz byl vedle mne tak jsem stahl okynko a ptal jsem se ho co to melo znamenat. Docela mne dostal: "Ja jsem tu byl prvni". Nekteri proste vubec neznaji vyhlasku. :x
p0etrik
Servismen

Další stránka