Bezpečnostní pásy - ANO/NE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Poutáte se?
Ano na 100% vždy (i jako spolujezdec) 180 %  86%  [ 180 ]
Ano, vždy, ale jen jako řidič. 2 %  0%  [ 2 ]
Na krátkou trasu ne. 19 %  9%  [ 19 ]
Jen mimo obec. 2 %  0%  [ 2 ]
Vyjímečně ano. 2 %  0%  [ 2 ]
Ne. 3 %  1%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 208

Odeslat příspěvekod Strajbery 8. 5. 2005 12:34

na kratší trasy jsem si zvykl nepoutat, je to deformace ze zaměstnání, není větší oprus než mít 10 míst pro vyložení zboží v okruhu 5km, při nastoupení se připoutat a po 1/2 kilometru zas rozepnout, jinak trasy mimo město s pásama tam kde mají být ..
favo 94. astraG 2001
Strajbery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 8. 5. 2005 12:41

Koby: Právě a z toho jasně vyplývá, že jsou to jen blbé kecy :-D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Delphin 8. 5. 2005 13:11

Já se poutám vždy a ve všem kde to jde a po spolujezdcích žádám totéž. Dokonce i v autobuse, jsem rád, že na lince Brno - Praha teĎ už pásy mají. Ale v celém autobuse bývám připoutaný sám, nanejvýš občas ještě 1 - 2 lidé. A vyloženě mě štvou spolujezdci, co mi odporují, že případnou pokutu si přeci budou platit sami a stejně je to jen kousek. Když se nepřipoutají, nejedu.
AR: Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Ford Focus, Fabia Sedan a teď Octavia III se Superbem III. MM: Sony Xperia Z3. Živě: Dell Inspiron XPS15 a HP.
Delphin
Otvírák Garáže

Odeslat příspěvekod M.a.r.t.y 8. 5. 2005 16:31

Poutam se prakticky vzdy, s jedinou vyjimkou. Kdyz jezdim po meste a mam v okruhu 1 km 8 zastavek ve firmach s tovarem, pravidelne na to zapominam. A jak pravi zakon schvalnosti, prave pri takoveto jizde mne uz 5 krat vymakli Krisoti a dali mi za to honorar... :hm 8-(
Je jedno co mam za auto, hlavne ze to jezdi...
M.a.r.t.y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 8. 5. 2005 16:48

Já se poutám, vždy a všude. Dokonce jsem se párkrát přistihl, jak přijedu ke garáži, odpoutám se, otevřu si vrata, nasednu do auta, PŘIPOUTÁM SE a zajedu dovnitř Mr. Green
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod a 8. 5. 2005 16:56

je to sice totalny ot, ale preco ked na uvodnej stranke kliknem na bmw 325i otvori sa mi audi a4?
a
Nováček

Odeslat příspěvekod Leonardo Cupránek 8. 5. 2005 18:03

Zasadne se poutam, i kdyz jedu jen "za roh". Taktez vsem v aute durazne doporucim, aby se pripoutali - zejmena tem vzadu, aby me pripadne nezabili vlastnim telem.
Leonardo Cupránek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 8. 5. 2005 18:11

eLzyx: haha...tak to je drsná deformace :-D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eLzyx 8. 5. 2005 20:12

to jeste nic neni...kdyz jsem mel nabourany auto, tak jsem z prace jezdil vlakem...no parkrat jsem ve vlaku ty pasy hledal. Uz to fakt vypada na profesni deformaci...denne si ty pasy pripnu tak 50x...kazdych 6 mesicu mi odchazi navijeni pasu...fabia

Jak tady psal Till... ze se bez pasu se cejti takovy ... nahy ... jsem na tom stejne
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod paveleu 8. 5. 2005 20:14

Taky se automaticky připoutávám, jakmile sednu do auta a je jedno, jestli sedám za volant, jako spolujezdec, nebo do zadu. Jen mám dotaz - Fiat Panda a 3 dětský autosedačky. Vejdou se všechny tři do zadu? Když ne, je možný dát autosedačku pro větší dítě (=po směru jízdy) i na přední sedadlo, nebo ne? Pokud ano, nebyl by problém - já +1.dítě vpředu, manželka + 2 potomci vzadu. :|
Né, že by to bylo tolik aktuální (o Pandě teprve uvažuju), ale protože mám teď Saxíka, kterej je stejně širokej a k tomu ještě 3D a 3 potomky mám v plánu taky, je to pro mě vcelku důležitý.
paveleu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod STANÍK 8. 5. 2005 20:49

1980-Bez pásu ani ránu
1985-Pásy?? Co to je?!? :)
1990-Spíš s než bez pásů...
1995-Nezodpovědnost se mi vymstila jako nepřipoutanému spolujezdci, když do nás ze zadu v Praze narazil ve 40km/h Tranzit. Dva týdny o berlích... Od té doby pásy.
2000-Opět bez pásů...
2005-Stárnu... :) Bez zapnutí prakticky nevyjíždím.
STANÍK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 8. 5. 2005 21:39

STANÍK: checht...drsné .. :-)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JP 8. 5. 2005 21:42

No me jen prekvapuje moznost poutam se, ale jen jako ridic. osobne nikoho takoveho neznam, ale znam dost lidi, kteri se jako ridici nepoutaji, ale na sedadle spolujezdce vzdycky - a to nejen, kdyz ridim ja :D
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod luk 8. 5. 2005 22:58

JP: To pramení jednak z naivní představy "udržení se za volant", za druhé z bezmezné důvěry ve vlastní řidičské schopnosti.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 8. 5. 2005 23:01

luk: jj, presne z toho druheho duvodu to vetsina tech lidi, ktere znam dela
JP
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka