Proč se Škoda tak moc prodává?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 4. 2007 10:39

mikicz píše:
Dr. 120L píše:ukaž mi jiné auto jako O. II. tim myslím velikost kufru (a i obecně auta) a ceny ... /quote]

to je asi taky jediný, v čem je O2 ve svý třídě nejlepší. Jinak je ve srovnání například s Focusem dost malá uvnitř (hlavně vzadu) dost drahá v poměru výbava/cena a poruchová je cca stejně.o/quote]

No O. I je vzadu tragická, O. II už méně (ale stejně v ní sedim jak ***** s roztaženejma nohama) ... Prostě ukažte mi nižší střední s takovym kufrem a 5ti dveřma v takový kvalitě, image a motorizaci a všeho jako má škoda! :))) ať si řiká kdo chce co chce, octa je dobrý auto ....
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajda 12. 4. 2007 10:56

To všichni majitelé Octavií mají ten kufr pořád plný, že se o tom tak basní? Prostor pro posádku mi příjde o trochu důležitější.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 12. 4. 2007 11:00

Dr. 120L píše:
mikicz píše:
Dr. 120L píše:ukaž mi jiné auto jako O. II. tim myslím velikost kufru (a i obecně auta) a ceny ... /quote]

to je asi taky jediný, v čem je O2 ve svý třídě nejlepší. Jinak je ve srovnání například s Focusem dost malá uvnitř (hlavně vzadu) dost drahá v poměru výbava/cena a poruchová je cca stejně.o/quote]

No O. I je vzadu tragická, O. II už méně (ale stejně v ní sedim jak **** s roztaženejma nohama) ... ab]Prostě ukažte mi nižší střední
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Tommy11 12. 4. 2007 11:07

Petr B. píše:Možná je to tím, že když člověk vidí prodejnu Škody na každém rohu, při výběru nového auta ho okamžitě napadne Škoda a teprve pak se ohlíží jinde...s/quote]

Tak u mne je to přesně naopak Mr. Green Jinak musím plně souhlasit s kolbym
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bob 12. 4. 2007 11:17

-LK- píše:Škoda mi nemá co nabídnout, takže není co řešit, ale i kdyby měla, nešel bych do ní pravděpodobně z jednoduchého důvodu - má jí tady každý druhý a proto bych měl velikou šanci, že se najde zloděj se specializací na Škodu. Viz desítky/stovky lidí s VW či Škodou, co si pořád stěžujou, že jim někdo vybral auto.
Bob
Štamgast

Předchozí stránka