Proč se Škoda tak moc prodává?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod milosh_ 31. 5. 2005 15:44

Skodovku si koupi jen clovek, co v zivote nejel v jiny znacce.
Jedina pekna skoda je octavia, ale ta je draha a jezdi jich tady tisice a taky to, ze se dost kradou uz by pro me taky byl 1 z rozhodujicich bodu, proc koupit jinou znacku !!!!!
milosh_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CyberVic 31. 5. 2005 22:48

...2 MILOSH mno, myslim ze kdybych poskadlil tvoje pravdepodobne korejske votuzidlo stejne bych si Skodivku koupil... :-)
VW Touareg 3.0TDI 210kW 8G Aut 4M
VW Tiguan Allspace 2.0TDI 176kW DSG 4M
VW Grand California 600 2.0TDI 140kW 8G Aut FWD
CyberVic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milosh_ 1. 6. 2005 07:41

CyberVic píše:...2 MILOSH mno, myslim ze kdybych poskadlil tvoje pravdepodobne korejske votuzidlo stejne bych si Skodivku koupil... :-)


klidne poskadli, ja jsem s nim spokojeny at si rika kdo chce co chce :o)

a votuzidlo podle me vypada uplne jinak, cece Mr. Green
milosh_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod štaflík 12. 4. 2007 06:52

No a budeš se divit jsou tisíce lidí, kteří jsou spokojení se škodovkou a ani nemají důvod se navážet do korejských votuzidel.
štaflík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod štaflík 12. 4. 2007 06:56

Miloshi - jezdil jsem v Jeepu, Toyotě, Opelu, Fordu, Hnujdaji, Renckovi a mám škodofku a světe zboř se, jsem celkem spokojený. Čím to je? Prostě když jsem jí kupoval, tak opravdu stejně velké a vybavené auto za srovnatelné peníze a leasingové náklady nebylo. Po dvou letech mi odešly dvě žárovky a to je vše, co se na ní vysypalo. Kamarád ve stejné době kupoval C3 a v servisu skoro bydlí. Dneska už jsou ceny jiné, koupil bych si Forda, ale přesto si mysím, že to byla dobrá koupě. A rgumentovat vysokými prodeji a rostoucí výrobou škodovky českou blbostí může jenom idiot, nebo korea tuzer:-)) Když prodej škodovky v čechách klesá a celkové prodeje rostou, tak jí asi nekupují pitomí češi...
štaflík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 12. 4. 2007 07:19

byť na mou současnou škodovku (120L) nadávám kudy chodim, kdyby mi někdo nabídnul slušnou Fábku kombi, O1,2 Kombi, Roomstera, tak po tom skočim jak husa po flusu.
Ale pokuď bych si sám vybíral nové auto, šel bych do Forda (Focus).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MDP 12. 4. 2007 07:33

Mno já nevím, ale fabku jsem koupil funglovku, 0km najeto s 4 Bagy, ABS, klimou, dálk. centrálem,el.okny, tempomatem, metalízou, pneu 185/60 za 269t a dostal 10t na kartě na benzín. Nějak si nepřipadám jako idiot.
MDP
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 4. 2007 07:35

Ten thread je dva roky stary, Koby asi prozival sva teleci leta. ;)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod TomZ 12. 4. 2007 07:36

Tak v CR to je trochu jine nez ve zbytku sveta :).
Uz to ze dost lidi melo driv skodovku/favorit a byli s tim spokojeny, tak proc si nekoupit zas Skodovku. Kdyz k tomu se pridaji bezne argumenty typu "Japonec - drahe dily a budes na ne cekat mesic bla bla","korejec.. to se hnev vys* a pak to neprodas", "ital, francouz... to nic nevydrzi" takze pak zbydou nemecky auta a proc si kupovat VW kdyz skoda je to stejne.

Kazdopadne pro me ne skoda prumerne auto s prumernou cenou. Napr O2 neni propracovana jako auta typu BMW1, ale taky nestoji takovy prachy.
Skoda na dobrou podporu PR tady a tradici a je to domaci znacka. A na cene klesaji malo. Druha vec je, ze bych se to bal parkovat na ulici. Super je dobra konfigurovatelnost vybavy. Ale prijde mi, ze moc nedbaji na bezpecnostni prvky.. daji je tam (napr Bagy) az kdyz je ma opravdu cela konkurence..

Napr. jeden z hlavnich duvodu, proc se otec rozhodl po O1 zas pro O2 byl, ze ma znameho co mu to servisuje za slusny penize a veri mu. Potom, ze to TDI PD musi zrat mene nez neco v napr Focusu. A taky ze se mu to samozr libi.
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 12. 4. 2007 07:41

Skodovka je strasnej smejd, nejede to, je v ni malo mista, ma ji kazdej blbec, je predrazena, rychle ztraci na cene, nekvalitni materialy, koroduje, blbe se jako ojetina prodadava, neni vubec bezpecna, ma strasne velkou spotrebu, spatne sedi na silnici, blbe se radi, v lete je v ni vedro a v zime mrznes, kazdou chvili se ti nekdo na ulici smeje co to mas za hadroleta, zensky to auto vylozene odpuzuje.

....to je asi tak vsechno, proc se Skoda tak moc prodava. :D
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 4. 2007 07:51

NiceOne píše:Skodovka je strasnej smejd, nejede to, je v ni malo mista, ma ji kazdej blbec, je predrazena, rychle ztraci na cene, nekvalitni materialy, koroduje, blbe se jako ojetina prodadava, neni vubec bezpecna, ma strasne velkou spotrebu, spatne sedi na silnici, blbe se radi, v lete je v ni vedro a v zime mrznes, kazdou chvili se ti nekdo na ulici smeje co to mas za hadroleta, zensky to auto vylozene odpuzuje.

Koukám, že jsi konečně dostal rozum Mr. Green
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 12. 4. 2007 10:24

NiceOne píše:Skodovka je strasnej smejd, nejede to, je v ni malo mista, ma ji kazdej blbec, je predrazena, rychle ztraci na cene, nekvalitni materialy, koroduje, blbe se jako ojetina prodadava, neni vubec bezpecna, ma strasne velkou spotrebu, spatne sedi na silnici, blbe se radi, v lete je v ni vedro a v zime mrznes, kazdou chvili se ti nekdo na ulici smeje co to mas za hadroleta, zensky to auto vylozene odpuzuje.

....to je asi tak vsechno, proc se Skoda tak moc prodava. :D

ted nevim co je ironicky a co ne :hm , prvni bod ironie, druhej bod bych tak napul veril, treti bod taky napul, se ctvrtym castecne souhlasim, ale skladovky se daj, patej je jasna ironie, no da se to, takze taky ironie, od dob Felicii us to beru jen jako ironii, no castecne ano, pac je velka konkurence, no souhlasim, konkurenti maj lepsi bezpecnost, ironie, ironie to nebude spatne totis sedi kazde auto :lol: , ironie, tak si zapni v lete klimu a v zime topeni, to sou ty ovladace na stredove konzoly :wink: , lidi ani nevedej co to hadrolet je, souhlas, neznam zadnou zenskou co by ji pritahovala Skodofka, snad jedine nejaka co jeste neexistuje a ma ve znaku Ferrari, Porsche, a tak podobne :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 4. 2007 10:32

Koby píše:Žádný důvod, proč si koupit auto od Škody mě nenapadá. Cena je příšerná, výbava pokud chcete levnější auto hrozná, kvalita taky trošku pokulhává, design se mi nelíbí.... To že má hustou servisní sít je mi jedno. Nepočítám s tím, že by se mělo auto rozbijet každý den, a tak je mi jedno, pokud pojedu jednou za čas v nejhorším případě 100km do servisu, na místo 20 km do Škodovky.
Jedinej důvod co mě napadá je ten, že se na nás podepsal komunismus, že sem tak trochu pořád věrní české značce. Znám spousty lidí, ktreří místo, aby si koupili TV kvalitní třeba od Sony, tak si za stejnou cenu koupěj raši novej typ Tesly, kterej i přes to, že je novej, tak je konstrukčně starý proti té Sony asi tak o 5 let, ale mají radost, protože pomohli českému hospodářství. Jiný důvod mě fakt moc nenapadá...
Proč byste si vy koupili nebo nekoupili Škodu?? /quote]


ukaž mi jiné auto jako O. II. tim myslím velikost kufru (a i obecně auta) a ceny ... Všechny ostatní sou klasicky hatchbacky bez kufru s objemem kufru kolem 400l ... Jediná konkurence byla donedávna nějaký hyundai (elantra, Accent ... ?) jenže to bylo tragický auto ....

U Fabie a Superbu se najde už dost kvalitních soupeřů, pak vítězí obliba značky, a já chápu že když někdo byl spokojenej s fávem, pak s felicií, pak s Fabií I, že znovu půjde do F. II místo fiesty ...
Naposledy upravil Dr. 120L dne 12. 4. 2007 10:37, celkově upraveno 1
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 4. 2007 10:35

Dr. 120L píše:ukaž mi jiné auto jako O. II. tim myslím velikost kufru (a i obecně auta) a ceny ... /quote]


to je asi taky jediný, v čem je O2 ve svý třídě nejlepší. Jinak je ve srovnání například s Focusem dost malá uvnitř (hlavně vzadu) dost drahá v poměru výbava/cena a poruchová je cca stejně.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 12. 4. 2007 10:38

mikicz píše:
Dr. 120L píše:ukaž mi jiné auto jako O. II. tim myslím velikost kufru (a i obecně auta) a ceny ... /quote]

to je asi taky jediný, v čem je O2 ve svý třídě nejlepší. Jinak je ve srovnání například s Focusem dost malá uvnitř (hlavně vzadu) dost drahá v poměru výbava/cena a poruchová je cca stejně.o/quote]
hvalni nevyhodou je, ze za obdobne penize se da koupit us vetsi stredni trida a tech konkurentu neni malo, ja zrovna O2 radim totis nekam mezi nizsi stredni a stredni, takze konkurence muze bejt treba ze strany Laguny, Mondea, Sonaty, Cromy

a radim ji tam castecne i proto ze pouziva i prvky ze stredni tridy jako je liftback, v nizsi stredni sou bud sedany nebo hatche
Naposledy upravil Saman dne 12. 4. 2007 10:40, celkově upraveno 1
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků