Havarijni pojisteni - informace, zkusenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AX 21. 4. 2005 17:59

goes-octavka 1.9 tdi po leas.ale mám tam ty bonusy za 4 roky což je -20%.konči leas a auto si nechavam takže to mužu uplatnit.ty tam asi máš vysoký obsah motoru.v tom to možná bude.ta jejich pitomá úměra silný auto=bourající auto.
AX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 4. 2005 18:11

spis bych rekl, ze havarijni pojisteni neni o sile motoru (nikde se me na to zadny dotaznik nepta) ale o rozsirei na trhu, mezi ojetinami, dostupnosti ND z vrakovist apod ... jinak si neumim vysvetlit, ze by Alfa, Toyota apod mely mit tak vysoke havarijni pojisteni (mimochodem u Allianz je jedno, zda jezdite Toyotou nebo Lexusem)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2005 18:14

fahrman: to by ses divil, nekde se ptaji na vykon, nekde i na to, zda to ma kozene calouneni, nekde i kdyz jsem hlasil, ze auto budou ridit jen 2 lide, tak jejich rocnik narozeni atd... ja sem si rikal, ze ta Alfa bude levna, protoze se moc nekradou, ale docela mne to prekvapilo, pritom dily atd. jsou cenove na urovni jinych znacek, nic draheho to neni
anonymni

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 4. 2005 18:50

je fakt, ze jsem vychazel z kalkulatoru pojistneho, co je online na Allianz a CPP...

rocnik narozeni chteji znat zrejme z duvodu, ze mladsi 21 let maji pojistne vyssi.

me taky naskocilo pojistne z duvodu, ze Olomouc ma asi 105.000 obyv. coz uz se radi k Praze, Brnu apod...

Jak rikas, zes cekal, ze Alfa bude levna, protoze se nekrade, tak ja cekal u Toyoty totez... kdyby pocitali ceny novych ND, tak Alfa, Toyota si s obycejnym Opelem moc nezada... asi vazne zvazuji, jestli jde sehnat ND z bouranych aut a tudiz dostupnost pouzitych ND - jinak jsem si to doted nevysvetlil...

mimochodem - jak je to s poctem ridicu? havarijni se vztahuje jen na ne? cili kdyz to naboura nekdo treti (treba z rodiny) tak by mi nic neuhradili?
Naposledy upravil fahrman dne 21. 4. 2005 18:58, celkově upraveno 1
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2005 18:53

fahrman: s temi osobami, pokud to naboura nekdo treti, tak se spoluucast zvysuje az na 50%
anonymni

Odeslat příspěvekod Dusan 21. 4. 2005 18:54

giuseppe píše:cpp ma hrozne plneni radsi si priplat je to opravdu spatne pozor2


Kecy v kleci. Likvidoval jsem s CPP havarku, je pravda ze plati extremne blbe co se tyce casu, ale to neni neochotou oni maji proste v penezich desivy bordel a to i na prijmove strane (upominky pul roku po zaplaceni, nebo naopak zaslani slozenky tri mesice po terminu). Ovsem co se tyce vlastni castky tak naprosta pohoda, zaplatili co bylo potreba. Za ty prachy fakt dobra pojistovna.

to goes: sem myslel, ze CPP Alfy nepojistuje.
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2005 19:01

Dusan: CPP alfy nema v nabidce, ale pojistuje na online kalkulacce to neni, ale u zastupcu na to majit tabulku "ostatni"
anonymni

Odeslat příspěvekod CyberVic 24. 5. 2005 22:12

...rekl bych ze pojistovnu opravdu nezajima dostupnost ND na vrakovistich, spis je zajima oficialni servis a ceny ND, a podle toho strilej pojistky... Jinak nevim jestli je vyhodna amortizujici se pojistka, treba ALLIANZ vzdycky plni z havarijniho v cene novejch dilu, neni to tak ze ti odectou spoluucast a pak dalsich 40procent ceny blatniku a kapoty, protoze uz byla sest let stara... Jinak tech 22 t kc rocne za ALFU pojistenou na 200t kc je celkem sila... Ja mam u CP RSko , ALL RISK vcetnepovinneho ruceni, spoluucast 1% min 1000kc, auto je pojisteny na 612t kc a platim 36t kc rocne... Celkem nepomer...
VW Touareg 3.0TDI 210kW 8G Aut 4M
VW Tiguan Allspace 2.0TDI 176kW DSG 4M
VW Grand California 600 2.0TDI 140kW 8G Aut FWD
CyberVic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milka(smazano) 19. 6. 2005 20:23

Jako velkou krizi vidím Kooperativu. Když jsem povinný ručení uzavírala, chovali se ke mně hrozně. To víte, holka, tehdy mi bylo něco přes 20 a ještě vypadám mladší... Měla jsem u nich rok povinný ručení. Pak jsem chtěla uzavřít i havarijní pojištění, ale chtěla jsem to mít u jedný pojišťovny. U Kooperativy mi to nevyhovovalo, tak jsem uzavřela havárku a povinný ručení u Český. Ve smlouvě s Kooperativou bylo uvedený, že když uzavřu povinný ručení jinde, musím jim to dát neprodleně vědět. No, udělala jsem to hned, přesto byl najednou hroznej problém smlouvu s Kooperativou vypovědět, furt se oháněli něčím, co je údajně součástí smlouvy, ale nikde nic z toho v pojistných podmínkách neměli. No, hádala jsem se tam s nima přes půl hodiny, nakonec teda ok, ale ty nervy. :( Pak jsem se teprv dozvěděla, že jeden kámoš měl skoro stejný problém jako já a druhýmu kamarádovi dokonce Kooperativa odmítla vyplatit prachy... No, už s nima nechci mít nic společnýho. Teď mám povinný ručení a havárku u Český pojišťovny a za oboje platím asi 12k - za Felinu, pojištění allrisk, spoluúčast 1%. Věřím jim a zatím jsem neměla nejmenší problém - snad to nebylo jen proto, že ještě nenastalo žádný pojistný plnění. :)))
Milka(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strajbery 20. 6. 2005 19:38

goes píše:Chtel bych si uzavrit havarijni pojisteni auta individualne. Jsem zcela mimo obraz, jaka je "nejlepsi, nejlevnejsi" atd. Pokud mate nekdo s individualnim pojistenim zkusenost a mate srovnani, kolik kde co stoji, tak sem s tim. Uvedte popr. auto, pojistnou sumu, na co se pojisteni vztahuje, kolik se plati atd...


zkušenost : havarijní i povinné u ČP, po 3letech bezškodného provozu -15%bonus, - 15% slevu zástupce ČP, suma 9000,- ročně, poj. částka 200.000,- havárie, živel, krádež, vandal, spoluúčast 5%
favo 94. astraG 2001
Strajbery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 21. 6. 2005 12:56

Milka píše:Teď mám povinný ručení a havárku u Český pojišťovny a za oboje platím asi 12k - za Felinu, pojištění allrisk, spoluúčast 1%. Věřím jim a zatím jsem neměla nejmenší problém - snad to nebylo jen proto, že ještě nenastalo žádný pojistný plnění. :))))/quote]


Neni to trochu moc???
Ja mel u CP na nove koupenou feldu (5let starou) komplet za cca 8900, za rok jsem utekl u Uniqe, kde jsem platil 8000 a ted jsem od nich utekl a zamirim nejspis k CPP, kde me vyjde diky akci 10let vyroci kompletni pojistka s povinnym rucenim na cca 5500 (28mes. bonus, cena vozu 105.000, spoluucast 2%)...

A ty problemy s pojistovnou nastavaji prave ve chvili, kdy se neco stane :| Ptal jsem se kamarada mechanika, jake ma zkusenosti s pojistovnama pri likvidaci havarek a nedoporucil mi prave CP (neni to preklep)...
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 21. 6. 2005 13:47

osobni zkusenosti s Kooperativou, CPP a ted Generali, zatim setrvavam u generali, ktera mi za 18900 na rok sakum prdum pojistila Clio r.v 2000 pojistna castka 220tisic a pri plneni havarie kde sem nezavolal policii mi dokonce zaplatila vic nes musela, tedy nad hranici 20000kc. U kooperativy sem v drivejsku nemel jedinej problem a vkodstate jen diky koupe jineho auta a tim ze bazar nemel kooperativu v nabydce sem presel pod Generali. CPP osobni zkusenost kdy do me naboril pojistnik u CPP a 1,5 roku sem z nich pojistku tahal, a nakonec rozhodl as soud v muj prospech, slo o castku 12tisic korun.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strajbery 21. 6. 2005 19:59

Saman píše:osobni zkusenosti s Kooperativou, CPP a ted Generali, zatim setrvavam u generali, ktera mi za 18900 na rok sakum prdum pojistila Clio r.v 2000 pojistna castka 220tisic a pri plneni havarie kde sem nezavolal policii mi dokonce zaplatila vic nes musela, tedy nad hranici 20000kc. U kooperativy sem v drivejsku nemel jedinej problem a vkodstate jen diky koupe jineho auta a tim ze bazar nemel kooperativu v nabydce sem presel pod Generali. CPP osobni zkusenost kdy do me naboril pojistnik u CPP a 1,5 roku sem z nich pojistku tahal, a nakonec rozhodl as soud v muj prospech, slo o castku 12tisic korun.


v tom případě máš asi max. výbavu a nevím co navíc, zdá se mi to totiž mooc, seš tam první rok ??
favo 94. astraG 2001
Strajbery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saman 21. 6. 2005 21:10

Pojisteni je komplet vsechno, od litaku as po sklo a posadku na maximalni castku, mam i pravni ochranu v pripade soudu ze strany poskozeneho. Vybava auta je max krom navi a kuze. Jo a taky mam pojisteno i stale stejnou pojistnou cenu po dobu 4 let od uzavreni pojistky, a sem klient us 2 roky a 1 mesic, ale mel sem letos jedno plneni kvuli sejmuti sebevrazedny srnky, takze sem prisel o bonus 5% :( cos je i hodnota moji spoluucasti.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 1. 2018 15:33

Končí mi leasing v únoru a nebudu pokračovat dál s pojištěním od Allianz.
Dostal jsem lepší nabídku od České pojišťovny.

Jak se v případě ukončení leasingu vypoví pojistná smlouva?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků