TV PRIMA - AUTOSALON

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 6. 2005 18:00

no nevim jestli se dnes nekdo bude divat, ale mate tip? jestli narod zvoli O2 tak jsme narod ztroskotancu...
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 6. 2005 19:15

muze mi nekdo z primy rict, jakou soutez, ze to Skodovka v italii vyhrala? Pokud vim, zadnou soutez "nejhezci auto na svete" nevyhrala, jen ve sve tride, coz je obrovsky rozdil. Na druhou stranu u Alfy GT, ktera vyhrala TU SAMOU SOUTEZ, uvedete, ze vyhral v kategorii Cupe. Opet zavadejici informace, stavici auto uplne do jineho svetla. Ze vam to neni trapne...
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 6. 2005 19:38

takze octavka vyhrala v kategorii combi, a alfa v kat. coupe? A oni se s tim jako pak vsude vychloubaji ze O2 vyhrala v itaii nejhezci auto? no jestli to tak je tak je to opravdu spatny, a goes: kdo byl absolutni vitez??
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 6. 2005 19:57

maty: zadny absolutni vitez nebyl, byl vzdy jen vitez v kategorii, O2 vyhrala tusim rodinne vozy nebo tak nejak se to jmenovala ta kateogrie a navic jako liftback, ne jako combi, AR GT vyhralo coupe, sportaky tusim ze F430..
anonymni

Odeslat příspěvekod ElVita(smazano) 4. 6. 2005 08:25

no, dle meho nazoru to bylo tak, ze cenu poroty za design vyhrala AR a dle divaku to byla Octavka combi ...
ElVita(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 6. 2005 12:14

Elvita: jo vcera :), ale my resili nejkrasnejsi auto v italii ;)
Anonymni

Odeslat příspěvekod jaccub 4. 6. 2005 13:06

To Autosalon: myslim ze tu nekde driv byla zminka o tom ze chystate zase nejakej ten sprint, jako byl ten s tim letadlem, motorkou, F430 a Masserati, ale nejak to vysumelo.
-2b, -1000,-
jaccub
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AUTOSALON 6. 6. 2005 10:13

Výsledky soutěže včetně všech hlasů jsme dali na sousední diskuzi. "Nejškaredější auto." Dopadlo to jak to dopadlo. O2 měla 2x víc hlasů než druhý v pořadí. Pozor - překvapilo to i samotnou Škodovku. Jak to dopadlo zvolil lid. My jsme jen sbírali výsledky.
Taky bychom viděli některá auta někde jinde - ale každopádně jsou tyto výsledky zajímavé.
AUTOSALON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 6. 2005 10:53

Autosalno: mohli by jste mi, prosim, odpovedet v diskusi "nejskaredejsi auto" na mych par dotazu? Predem dekuji
anonymni

Odeslat příspěvekod AUTOSALON 6. 6. 2005 10:56

jasně jdu se tamk podívat
AUTOSALON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Karel* 11. 6. 2005 09:06

Autosalone kdepak se nám vytratil legendární bazarmistr pan Lachout ? Jeho výstupy nám začínají chybět ...
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AUTOSALON 11. 6. 2005 09:57

hned příští týden se v plném lesku vrátí....nebojte se, máme teď ještě trochu nestandardní režim - ale už se vracíme do starých kolejí
AUTOSALON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 18. 6. 2005 11:17

proč máte ve vašem pořadu logo Puls?
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AUTOSALON 19. 6. 2005 08:34

Protože Autosalon je koorprodukční pořad, který vyrábí Prima ve spolupráci s regionálními televizemi
AUTOSALON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Karel* 19. 6. 2005 09:07

Tolik jsem se já a má rodina těšili na nové vystoupení AAA bazarmistra pana Lachouta (o to víc,že jsi nám to autosalóne slíbil) a ono nic. Děti plakaly,manželka byla naštvaná a já to odnesl,jelikož jsem je na TO sobotní ráno nachystal ve svátečním před obrazovku. Díky za přesné informace autosalóne. :)
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků