Hommage à čajna

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:09

Arnie J píše:Obrázek

Kachní prsíčko?
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:12

Arnie J píše:Vyžereš pevné části a zbytek vypiješ

+1000 :D
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2021 15:14

No ale fakt :)

To nahoře je kachna po sečuánsku ze Zlatého orla ve Futuru
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod powerball 23. 10. 2021 15:15

Ta je luxusní a i bych to uměl jíst.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:16

goes píše:Pro jednoho akorat. Cenu uvadet nebudu bo pokud nekomu pripada moc 600 za ctvrt kurete s kasi tak toto by bylo na cevku..

Takto servírované, v plastovém servisu, zadarmo drahé. Podávané na porcelánu by klidně obhájilo cenu 1800 - 3500 Kč. Takže za mě takhle ne... Ale každý může mít jiný názor, že ano... :D
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:18

Arnie J píše:No ale fakt :)

Po sečuánsku mi chutná vše. Tedy, pokud kuchař nešetří s pálivými ingrediencemi.
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 23. 10. 2021 15:21

_maty_ píše:Ctvrtka kurete s kasi za 600,- je z kategorie absurdit a stravovani pro snoby.. nic vic, nic min, takovym lidem dokazou prodat i kostku ve skluzu a oni jeste hykaji blahem jak si mazane posmakli..

Tecka

:D 8-) 8-D 8-D
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 23. 10. 2021 15:22

Arnie J píše:No ale fakt :)

Co obsahuje po secuansku? Bo ja mam pocit ze at obejdnam cokoli je tam jen sojovka. Sem tam rybi a posypou to palivym aby to jakoze palilo
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2021 15:25

Vůbec nevím, ale většinou je to dobré :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:28

Hele, dával jsem si po sečuánsku v Klatovech, Sušici, Českém Krumlově. Takže dost daleko od sebe. A všude to chutnalo +- stejně, takže nějaký základní recept asi bude. Je tedy taky možné, že to všude uvařili stejně blbě a já vlastně netuším, jak to má správně chutnat. Ale to, vzhledem k rozptylu (dobře, Klatovy a Sušice nejsou zas tak daleko od sebe) vypadá dost nepravděpodobně. :D
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 10. 2021 15:29

Je
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 10. 2021 15:35

Jsem doma zkousel podle tohoto, bylo to dobre, nebyla to cina jak z bistra, nebyl to ale jen zoufaly pokus, nekde na pul cesty.. osobne bych rekl, ze proste je treba mit panev wok, a vysledek muze byt opravdu dobry.

_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 23. 10. 2021 15:39

Vok to jen usnadni a navic pokud nemas plyn pripadne tu specialni indukcni misku je ti k prdu

Nemyslim si ze je na to vok treba. On jen usnadni urcitou praci s tim. Je to o sueorovmach a pomerech apod. Jebtreba se to naucit jako kazde jidlo. Navic je to jako svickova… kazdy to doladi po svem
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 23. 10. 2021 15:44

goes píše:Vok to jen usnadni a navic pokud nemas plyn pripadne tu specialni indukcni misku je ti k prdu

Nemyslim si ze je na to vok treba. On jen usnadni urcitou praci s tim. Je to o sueorovmach a pomerech apod. Jebtreba se to naucit jako kazde jidlo. Navic je to jako svickova… kazdy to doladi po svem

Máš pravdu, předsedo. Wok musíš nakrmit takovým výkonem, že to domácí sporák většinou nedá. Proto jsem si ho taky nepořídil. A zrovna tak stejkovou pánev, tam je to úplně to samé.
dr.spiritus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 23. 10. 2021 16:00

My jsme měli loni nějakej teambuilding v takovým tom sushi, v bobycentru, Mori? A že platí korporát, tak že každej máme litr a co si dáme. A nenapadlo mě dát si nic jinýho, než "smažené kuřecí kousky s medem" za 600. Přinesli to, a nebylo to absolutně nic jinýho, než stripsy z KFC, akorát menší, a s medovým přelitím :D Ještě, že jsem to neplatil já, bych se *****.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka