Vinko

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Carrol.pech 21. 1. 2021 20:19

Dobry den, v CR jsme koupili pred asi dvouma tydny auto, ktere bylo dovezene z Rakouska. Po par dnech se nam rozsvitil filtr a nasledne dalsi dve kontrolky, kupujici vymenil cidlo, ale filtr se zase za dva dny rozsvitil znovu ... V servise nam rekli, ze si mysli, ze jsou i pretocene kilometry, ze je bourane atd. Na internetu jsem online na ceske strance zaplatila, aby mi dali podle vinka informace, ale vse je v poradku, coz nam prijde divne, takze jsem se chtela zeptat zda nekdo nevite jak to pres Rakousko nejak zjistit, abychom mohli dostat veskery naznam z vozidla z Rakouska, predem moc dekuji
Carrol.pech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 1. 2021 20:22

Jsem myslel, ze se tu bude diskutovat o lahodnem napoji :D
Jake auto, v jake cene? Od toho by se dalo zacit...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 21. 1. 2021 20:56

proč se nezeptáš manžela? je snad pech tvůj muž, ni? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Carrol.pech 21. 1. 2021 21:22

JardaB píše:Jsem myslel, ze se tu bude diskutovat o lahodnem napoji :D
Jake auto, v jake cene? Od toho by se dalo zacit...

Skoda Octavia, vyroba 2006, v cene 100 tisic, udajne 220 tisic najeto, 77 kw, nafta, 1.9 motor,
Carrol.pech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 1. 2021 21:23

Tak to by se snad melo dat v pohode opravit, IMHO nejsnadnejsi cesta.
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2021 21:27

spíš asi to bude stát nějaký dukátky
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 1. 2021 21:28

Tak s tim se snad pri koupi takhle stary ojetiny pocita. Jako chce to servis, co vi co dela a nemeni jen nahodne soucastky.
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Carrol.pech 21. 1. 2021 21:29

JardaB píše:Tak to by se snad melo dat v pohode opravit, IMHO nejsnadnejsi cesta.

Co je IMHO? Jde o to, ze se uz vymenilo cidlo, ale stejne to sviti, pod autem je to cele rezave... Chceme s tim absolvovat cestu do UK, takze potrebujeme, aby to fungovalo .. Tim, ze chceme zkusit jednat s tim panem co nam to prodal, radi bychom dohledali nejake info nez to s nim zacneme resit at muzeme mit nejake argumenty ....
Carrol.pech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carrol.pech 21. 1. 2021 21:32

JardaB píše:Tak s tim se snad pri koupi takhle stary ojetiny pocita. Jako chce to servis, co vi co dela a nemeni jen nahodne soucastky.

Ano pocita, az na to, ze toto auto bylo nejdriv jen jako predvadecna v salonu, takze na tu dobu a rok vyroby je vnitrni interier zarizen velice moderne... pak ho mel v rakousku jeden majitel, prodejce nas presvedcoval o tom, jak je vse v poradku, ve skvele kondici, za skvele penize...
Carrol.pech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 1. 2021 21:36

A co svítí za kontrolku? DPF filtr?
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 1. 2021 21:56

Carrol.pech píše:Dobry den, v CR jsme koupili pred asi dvouma tydny auto, ktere bylo dovezene z Rakouska. Po par dnech se nam rozsvitil filtr a nasledne dalsi dve kontrolky, kupujici vymenil cidlo, ale filtr se zase za dva dny rozsvitil znovu ... V servise nam rekli, ze si mysli, ze jsou i pretocene kilometry, ze je bourane atd. Na internetu jsem online na ceske strance zaplatila, aby mi dali podle vinka informace, ale vse je v poradku, coz nam prijde divne, takze jsem se chtela zeptat zda nekdo nevite jak to pres Rakousko nejak zjistit, abychom mohli dostat veskery naznam z vozidla z Rakouska, predem moc dekuji

https://www.carvertical.com/cz
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 23. 1. 2021 12:22

Já teda nevím, školy nemám. Ale když se rozsvítí kontrolka ve většině případů nestačí vyměnit kontrolku. Je třeba odstarnit příčinu. V tomto případě bych se zaměřil na filtr. Ale oslovil bych asi nějaký jiný servis než ten, který vyměnil kontrolku.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 1. 2021 12:30

Carvertical
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář