Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 29 %  29%  [ 29 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 19 %  19%  [ 19 ]
Fakt se nebojim 34 %  34%  [ 34 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 13 %  13%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 11. 2021 21:17

zamis píše:Koudak byl koupit kocce kapsicku, tak nestiha

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 11. 2021 22:02

to mi pripomenulo, ako niektori nahanali kiahne
https://www.topky.sk/cl/11/2219821/Anar ... e-inzeraty
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 25. 11. 2021 22:51

tak co jsem říkal s tím nouzákem? :)
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 25. 11. 2021 23:00

ses uzasnej
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 11. 2021 23:00

kdo by to byl řekl :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 25. 11. 2021 23:08

já nic, já muzikant
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 25. 11. 2021 23:12

MELLO píše:Tak jestli to drajvingděd i přes jeho zubožený zdravotní stav rozchodí, přestávám věřit na covid, nebo začnu absolutně věřit vakcínám.

:mrgreen: :mrgreen:
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 11. 2021 23:59

PCR test Milose Zemana ukazal dve promile.

Jako verit se tomu moc neda, bude nejaka levarna
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod powerball 26. 11. 2021 00:25

Tyjo tak první den v Portugalsku a to je velkej mazec.87% naočkováno a lidi i v jedenáct večer nosí na prázdný ulici roušku, v hospodě dost lidí který zrovna nepijou tak maj roušku.Teď jsme přišli trochu připitý na ubytko a mě se chtělo urgentně chcát tak sem běžel na hajzl a dostal sem pojeb od dědy na recepci že nemám roušku na naprosto prázdný chodbě.Nakonec nám i radši přinesl radši tři respirátory aby se to už neopakovalo.Takže já si teď půjdu zase po prázdný chodbě ubytka vyčistit zuby a ještě jednou vychcat a musím si vzít respirátor na to.Kromě toho od 1.12 zpřísňují tady opatření a (v zemi kde má 87% lidí očkování) se bude moct do hospod jen s covid pasem.Jako nevím no.Čeho je moc toho je příliš nebo jak se to říká.U nás je to sice v píči ale tohle se mi zdá že je zase opačnej extrém.
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod evlo 26. 11. 2021 00:37

_maty_ píše:https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/nemocnice-vsetin-covid-19-koronavirus-ockovani-zdravotnici-lekari-aro_2111251551_ere
Jestlinchtej poradit, tak se můžou zeptat na garáži
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 26. 11. 2021 00:38

powerball píše:Tyjo tak první den v Portugalsku a to je velkej mazec.87% naočkováno a lidi i v jedenáct večer nosí na prázdný ulici roušku, v hospodě dost lidí který zrovna nepijou tak maj roušku.Teď jsme přišli trochu připitý na ubytko a mě se chtělo urgentně chcát tak sem běžel na hajzl a dostal sem pojeb od dědy na recepci že nemám roušku na naprosto prázdný chodbě.Nakonec nám i radši přinesl radši tři respirátory aby se to už neopakovalo.Takže já si teď půjdu zase po prázdný chodbě ubytka vyčistit zuby a ještě jednou vychcat a musím si vzít respirátor na to.Kromě toho od 1.12 zpřísňují tady opatření a (v zemi kde má 87% lidí očkování) se bude moct do hospod jen s covid pasem.Jako nevím no.Čeho je moc toho je příliš nebo jak se to říká.U nás je to sice v píči ale tohle se mi zdá že je zase opačnej extrém.

Znam par Portugalců a jen jeden kvůli tomu utekl ze země
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod powerball 26. 11. 2021 00:45

Jo tak lidi toho snesou dost.Ja sem holt očekával od týhle země absolutní postcovidovej ráj kde už opravdu udělali tu tečku za koronavirem a vrátili se k normálnímu životu, ale bohužel to tak není.Nehodnotim teď stav v nemocnicích atd.Tam je to asi naprosto v pohodě narozdíl od zbytku Evropy, ale návrat k normálu se holt nekoná.
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 11. 2021 00:58

Moucha píše:PCR test Milose Zemana ukazal dve promile.

:D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 11. 2021 01:08

powerball píše:Tyjo tak první den v Portugalsku a to je velkej mazec.87% naočkováno a lidi i v jedenáct večer nosí na prázdný ulici roušku, v hospodě dost lidí který zrovna nepijou tak maj roušku.Teď jsme přišli trochu připitý na ubytko a mě se chtělo urgentně chcát tak sem běžel na hajzl a dostal sem pojeb od dědy na recepci že nemám roušku na naprosto prázdný chodbě.Nakonec nám i radši přinesl radši tři respirátory aby se to už neopakovalo.Takže já si teď půjdu zase po prázdný chodbě ubytka vyčistit zuby a ještě jednou vychcat a musím si vzít respirátor na to.Kromě toho od 1.12 zpřísňují tady opatření a (v zemi kde má 87% lidí očkování) se bude moct do hospod jen s covid pasem.Jako nevím no.Čeho je moc toho je příliš nebo jak se to říká.U nás je to sice v píči ale tohle se mi zdá že je zase opačnej extrém.

ne, tohle by mělo právě bejt normální
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 11. 2021 01:13

Takže ses tam ukázal jako ukázkovej dement...
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka