Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 28 %  28%  [ 28 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 19 %  19%  [ 19 ]
Fakt se nebojim 34 %  35%  [ 34 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 13 %  13%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod zamis 21. 10. 2021 17:20

omezení volného pohybu, omezení práva na vzdělávání, omezení svobodného podnikání, omezení práva na čerstvej vzduch a jako bonus jsme do sebe nechali napíchat nějakou sračku. Já myslím že jsme se omezeli až až, takže očekávám výsledky
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 10. 2021 17:20

biker610i píše:
LukasKoudak píše:Další zmanipulovaný jednoduchý člověk, kteří věří pohádkám o tom, že je to pouze chřipečka.

Nedavno som bol na teste protilatok a hodnota igG mi vysla 14,8 a podla vysvetliviek z dokumentu z labaku a vstekeho to vypada tak ze som covid prekonal a zrejme som ho prekonal koncom augusta, vtedy som bol tyzden chory : mal som horucky nad 37c aj nad 38, jednu noc ma boleli dost krize, pobolievala hlava, bol som akoby stale unaveny nic sa mi akosi nechcelo, grcal som 2x, citil som nevolnost a kaslal a soplil. Cele to trvalo cca tyzden a pol. Potom to dostala aj mama 59r a starka 80r. oni ze stratili cuch aj chut a to som ja nestratil. Starkej sa aj tazsie dychalo. Tazke u mna ten priebeh covidu bolo este v pohode. Dalo sa to vydržať. Len kazdy ten priebeh znáša rôzne. Vtedy som na ziadnom teste nebol. Vylezali sme to davali sme si lieky proti teplote,nevolnosti a kaslu a teraz sme uz ok. A Nikto z nas nie je ockovany

A jeden by si myslel, že jsi dement. :roll:
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 21. 10. 2021 17:20

Loni nebylo očkování, pomořenost. Máme celou slušnou šanci si to ****. Ale když vidím, jak uvažuje většina. Vy se asi na ten lock doopravdy těšíte :-)
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2021 17:22

Jako zdaleka takovej masakr jako loni na podzim a na jaře to asi nebude, ale podle mě opravdu málokdo čekal, že se to bude zase až tak zhoršovat.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2021 17:23

Zadnej lock dopici, zadny testy, at se kazdej stara jak umi. Nekdo se schova, nekdo se opicha, nekdo pujde do rizika, vzdyt to je kazdyho vec.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2021 17:23

Nejaky si nesvoj.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 21. 10. 2021 17:24

Podle mě už začíná řešit, co zde napsat, až si půjde pro třetí dávku.
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2021 17:24

Kdyz vidim, jak z toho nekteri zkotkotneli...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2021 17:27

V divadle se to kontrolovalo, nejakej papír by stačil, ale na tohle jim seru, to podporovat nebudu, v hospodách kam chodím nikdy nic.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2021 17:28

Pro mella, na taiwanu člověk musí zapsat nějaké jméno, ale stačí třeba loli loli nebo mr. godot
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 10. 2021 17:29

JardaB píše:Zadnej lock dopici, zadny testy, at se kazdej stara jak umi. Nekdo se schova, nekdo se opicha, nekdo pujde do rizika, vzdyt to je kazdyho vec.

Když budou plný nemocnice, tak není.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 21. 10. 2021 17:31

Jardovi to nevysvětlíš. On si potřebuje dát pivko v hospodě a přes to nejede vlak.
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 10. 2021 17:36

zamis píše:
LukasKoudak píše:Nikdo není ochoten vzít ani špetku ze svého komfortu, pro záchranu a blaho všech. Pak se nelze divit, že bude opět vše zavřeno.

to asi nemyslíš vážně že? Posední skoro dva roky děláme co?

ty konkrétně? Pičuješ a hraješ si na "neovci" 8-D
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 10. 2021 17:37

powerball píše:a ty si byl nekdy za posledni rok v hospode Genehawkins? prijde ze mi zijes v nejaky jiny realite.Nic se nikde nekontroluje a rousky se tam nenosi.Nevim proc by meli mit hospodsky zajem na tom cokoliv menit.

Ano, byl. Ve více hospodách. Tady, v Německu, Rakousku, Itálii a Polsku.
V Německu, Rakousku a Itálii s kontrolou nebyl problém, nevím, proč by měl být tady. V Německu například kontrolovali očkování při vstupech do mnoha obchodů. Taky to fungovalo.
Vzhledem k tomu, že se odvoláváš na "poslední rok", nejsem si jist, jestli sis vědom toho, že to ještě není ani pět měsíců, co mohly hospody u nás vůbec otevřít vnitřní prostory. Zavřené je taky měly pět měsíců. K tomu se taky má vztahovat ten zájem hospodských nic neměnit? Není proti tomu párvteřinová kontrola výhra?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 10. 2021 17:38

Od 19 máme schůzi SVJ baráku s 200 byty, zatím asi 50 lidí, sedí se jak v kině kousek od sebe. Respirátory má do 10 lidí, každou chvíli někdo chrchlá...
myšpulín
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka