Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod powerball 21. 10. 2021 17:02

LukasKoudak píše:O co Vám jde? Nikdo nechce, aby se znova zavíralo. Ale nejste schopni pro to udělat ani prd.

Když vláda dělá lockdown, je to špatně. Kdyby vláda neudělala nic, opět by to bylo špatně, protože je moc přírůstků a zátěž nemocnic. Nikdy nebudete spokojení.

já sem se nechal naočkovat a bylo mi vládou slíbeno že prej je to Tečka za koronavirem a návrat k normálnímu životu.Nevim co víc mám dělat pro to.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2021 17:03


To rikali i o druhe davce a ze bude tecka... Jo, tomu se da fakt verit.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 21. 10. 2021 17:03

LukasKoudak píše:
powerball píše:Třeba tady článek popisující realitu a ne nějakej vymyšlenej virtuální svět.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blog ... .seznam.cz

V německu žádný problém. Neukážeš test nebo očkování nebo prodělání? Nepustíme tě. Holt furt patříme zjevně na východ, než na rozumný západ.

v Německu si to holt asi hospodský můžou dovolit vyhazovat hosty.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 10. 2021 17:07

powerball píše:A vláda bude vyplácet kompenzace zase a příští rok na podzim zase a rok na to zase a pak to tady poslední zavře a zhasne až úplně dojdou prachy.

Fialova vláda kompenzace vyplácet nebude :love:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 10. 2021 17:07

LukasKoudak píše:V německu žádný problém. Neukážeš test nebo očkování nebo prodělání? Nepustíme tě. Holt furt patříme zjevně na východ, než na rozumný západ.

nn, třeba pro evlo jsou Němci komunisti
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 17:08

Vždyť jo, s tímto přístupem tu máme za pár týdnů lockdown, zavřené hospody, nadávání na vládu, další vyplácení s tím související nadávání na zadlužování a pod. Přitom by stačilo tak málo. Být zodpovědný a nemít problém s tím, aby hospodští kontrolovali negativní test případně prodělané očkování.
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 21. 10. 2021 17:08

powerball píše:
LukasKoudak píše:
powerball píše:Třeba tady článek popisující realitu a ne nějakej vymyšlenej virtuální svět.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blog ... .seznam.cz

V německu žádný problém. Neukážeš test nebo očkování nebo prodělání? Nepustíme tě. Holt furt patříme zjevně na východ, než na rozumný západ.

v Německu si to holt asi hospodský můžou dovolit vyhazovat hosty.

Ale prd, dělá jak kdyby prolezl všechny knajpy v rajchu...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 17:09

zase se nedělej zajímavým zamiš. Tam kde jsem byl, to bylo vyžadováno vždy. At už hospody, nebo návštěva kultury a pod. Ale od piva se to lehce komentuje, že?
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 21. 10. 2021 17:11

Stejně je vtipný jak za celej covid snad vlastně můžou hlavně hospody.Tak se zavřou a začne doba garážová jako minulej podzim no.Nic moc se nezmění.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 21. 10. 2021 17:14

LukasKoudak píše:zase se nedělej zajímavým zamiš. Tam kde jsem byl, to bylo vyžadováno vždy. At už hospody, nebo návštěva kultury a pod. Ale od piva se to lehce komentuje, že?

já chodím aspoň na to pivo, někteří jsou strachy zalezlí doma
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 17:14

Nikdo není ochoten vzít ani špetku ze svého komfortu, pro záchranu a blaho všech. Pak se nelze divit, že bude opět vše zavřeno.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 17:15

zamis píše:
LukasKoudak píše:zase se nedělej zajímavým zamiš. Tam kde jsem byl, to bylo vyžadováno vždy. At už hospody, nebo návštěva kultury a pod. Ale od piva se to lehce komentuje, že?

já chodím aspoň na to pivo, někteří jsou strachy zalezlí doma

Nevím kdo je zalezlý doma a na pivo nechodí. Opět střílíš vedle.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2021 17:16

LukasKoudak píše:Nikdo není ochoten vzít ani špetku ze svého komfortu, pro záchranu a blaho všech. Pak se nelze divit, že bude opět vše zavřeno.

Zadny blaho se nekona, dosud zkousena opatreni jsou uplne nahovno.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 21. 10. 2021 17:16

LukasKoudak píše:Nikdo není ochoten vzít ani špetku ze svého komfortu, pro záchranu a blaho všech. Pak se nelze divit, že bude opět vše zavřeno.

to asi nemyslíš vážně že? Posední skoro dva roky děláme co?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2021 17:19

Já to tak nějak chápu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků