Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 28 %  29%  [ 28 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 19 %  20%  [ 19 ]
Fakt se nebojim 32 %  33%  [ 32 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 13 %  13%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 95

Odeslat příspěvekod goes 23. 9. 2021 09:39

zamis píše:no to určitě nevím, ale aspoň chodím s hlavou vztyčenou a otevřenýma očima

jj to je ta argumentace tech ovci z toho stada na druhe starne udoli... oni se pokladaji za ty, co maji vlastni nazor, nejsou nikym ovlivneni, maji otevrene oci apod. pritom jen papouskuji presne to, co jim rika bača z druhé strany...
goes
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 9. 2021 09:41

pozpatku_fijA píše:mě těší, že se povedlo to díky očkování dostat na úroveň závažnosti chřipky. Nemocnice nejsou přetížené, lidí neumírají po stovkách denně zbytečně. Z toho mám největší radost

+1
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod zamis 23. 9. 2021 09:44

Nic tokovyho jsem nikde nepsal. Ja rikam, ze by si ted babis sral do vlastniho hnizda, kdyby v tuto chvili zavadel nejaky novy omezeni, ktery se lidem nebude libit. Tim by prichazel o volice a to prece nechce. Stejne tak verim, ze nejaky dalsi omezeni po volbach prijdou i kdyz bude pocet nakazenych plus minus stejnej jako ted.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2021 09:44

Já doufam, že mrna experiment je opravdu jen o tom jak to protlačit a o zisku firem a nebudou mít ty co si to nechali dát problémy, přecejen pokud je fakt 60 procent lidi co jim to koluje v těle, tak i 10% z nich když by mělo problém, tak není moc o co stát.

Bohužel mě na moje bečení ani goes ani ajif neodpověděli, ale jinak by mě to přesvědčilo.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod goes 23. 9. 2021 09:45

Tak u nekterych by mohla byt mutace dna vyhrou.
goes
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2021 09:46

zamis píše:Nic tokovyho jsem nikde nepsal. Ja rikam, ze by si ted babis sral do vlastniho hnizda, kdyby v tuto chvili zavadel nejaky novy omezeni, ktery se lidem nebude libit. Tim by prichazel o volice a to prece nechce. Stejne tak verim, ze nejaky dalsi omezeni po volbach prijdou i kdyz bude pocet nakazenych plus minus stejnej jako ted.

tak to je snad jasný :D
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2021 09:46

goes píše:Tak u nekterych by mohla byt mutace dna vyhrou.

Tak k mutaci DNA dochází pořád.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zamis 23. 9. 2021 09:47

evlo píše:
zamis píše:Nic tokovyho jsem nikde nepsal. Ja rikam, ze by si ted babis sral do vlastniho hnizda, kdyby v tuto chvili zavadel nejaky novy omezeni, ktery se lidem nebude libit. Tim by prichazel o volice a to prece nechce. Stejne tak verim, ze nejaky dalsi omezeni po volbach prijdou i kdyz bude pocet nakazenych plus minus stejnej jako ted.

tak to je snad jasný :D

některým to jasný není
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 23. 9. 2021 09:49

Vždyt jo. Žijte si dál svůj život, kdy dle Vás žádná pandemie není, je to pouze výmysl vlád, NWO a pod.
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2021 09:53

a neprijde ti to zajimavy, ze se lidi neschodnou ani na veci co by mela byt prece uplne jasna?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zamis 23. 9. 2021 09:54

já jen doufám, že se ze stejnou vervou začnou řešit i další zdravotní problémy. Třeba těch dnešních 80 mrtvých na rakoviny a podobný svinstva. Vzpomněl si na ně někdo?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 9. 2021 09:54

a není? celý je to jeden velkej byznys . .

Chřipka zmizela, protože přišla jiná chřipka? Co je to za pičovinu? Prostě nás chytla nějaká silnější verze chřipky, vsjo

Lidi se nejlíp ovládají strachem, to se těm hlavounům povedlo dokonale
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 23. 9. 2021 09:55

Vždycky tomu tak bylo. Ale dnes, díky internetu mohou jednodušší lidé své zcestné názory beztrestně prezentovat ;) Dříve by byly za hlupáky pouze mezi kamas v hospodě :-)
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2021 09:58

PeTr7650 píše:a není? celý je to jeden velkej byznys . .

Chřipka zmizela, protože přišla jiná chřipka? Co je to za pičovinu? Prostě nás chytla nějaká silnější verze chřipky, vsjo

Lidi se nejlíp ovládají strachem, to se těm hlavounům povedlo dokonale

Pokud je to JEN o tom prosadit mRNA aby mohli dalsi ockovani vyvyjet levne, tak super.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zamis 23. 9. 2021 10:01

LukasKoudak píše:Vždycky tomu tak bylo. Ale dnes, díky internetu mohou jednodušší lidé své zcestné názory beztrestně prezentovat ;) Dříve by byly za hlupáky pouze mezi kamas v hospodě :-)

teď nevím jestli to není od tebe trochu ironie :D

zamis
Mr. Balaton

Předchozí stránkaDalší stránka