Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 25 %  28%  [ 25 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 19 %  21%  [ 19 ]
Fakt se nebojim 31 %  35%  [ 31 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 10 %  11%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 88

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 12. 2020 23:25

tak kolik bude zejtra ráno, +20k?
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
goes 11. 8. 2020 16:23
Arnoldovy testy senzitivity jsou dnes uz legendarni.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 30. 12. 2020 23:25

biker610i píše:
LukasKoudak píše:no, pár měsíců zpět si mluvil jinak. Sračka :D Takže to vidím, že za dalších pár měsíců tu budeš machrovat jak sis dal vakcínu

to ano ale vtedy v lete sa mi podarilo nakupit bez ruska aj bez kecov v obchode :D nemam potrebu machrovat o to mi fakt nejde :D a este uvidime ako to bude s vakcinou , som zvedavy ci aj vy ostatny sa budete hrnut do ockovania :D :hm

No dyť jo, jsem to v září vůbec neřešil a pohoda, nikdo nikdy nic.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Já první 30. 12. 2020 23:30

Zítra už poběží mražáky na plný výkon. Kvůli lyžařům a bikerům.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 30. 12. 2020 23:32

biker610i píše:
LukasKoudak píše:no, pár měsíců zpět si mluvil jinak. Sračka :D Takže to vidím, že za dalších pár měsíců tu budeš machrovat jak sis dal vakcínu

to ano ale vtedy v lete sa mi podarilo nakupit bez ruska aj bez kecov v obchode :D nemam potrebu machrovat o to mi fakt nejde :D a este uvidime ako to bude s vakcinou , som zvedavy ci aj vy ostatni sa budete hrnut do ockovania :D :hm

ok, tak si představ že si tu vakcínu nedáš. Chytneš covid, ale budeš bez příznaků a nakazíš někoho blízkého, který kvůli tomu umře. Bude ti to jedno? budeš furt hrdina a nad věcí? Já třeba ne, a do konce života bych si to vyčítal. A o tom to je, a to musí každý pochopit!
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 12. 2020 23:33

Zjevně nemusí
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 30. 12. 2020 23:34

biker610i píše:ako vravim nemam chut sa v obchodoch hadat :D aspon sa tam dlho nezdrzujem

Hlavně nevidim důvod, proč si to v obchodě na tu chvilku nenasadit a dělat s tím caviky :hm
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 12. 2020 23:38

jen ovce si nechá takhle flagrantně pošlapávat svoje ústavní práva, přece :idea:
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
goes 11. 8. 2020 16:23
Arnoldovy testy senzitivity jsou dnes uz legendarni.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 12. 2020 23:43

LukasKoudak píše:
biker610i píše:

to ano ale vtedy v lete sa mi podarilo nakupit bez ruska aj bez kecov v obchode :D nemam potrebu machrovat o to mi fakt nejde :D a este uvidime ako to bude s vakcinou , som zvedavy ci aj vy ostatni sa budete hrnut do ockovania :D :hm

ok, tak si představ že si tu vakcínu nedáš. Chytneš covid, ale budeš bez příznaků a nakazíš někoho blízkého, který kvůli tomu umře. Bude ti to jedno? budeš furt hrdina a nad věcí? Já třeba ne, a do konce života bych si to vyčítal. A o tom to je, a to musí každý pochopit!

Já doufám, že ten dement nikoho blízkého nemá...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod tslany 30. 12. 2020 23:44

pozpatku_fijA píše:jen ovce si nechá takhle flagrantně pošlapávat svoje ústavní práva, přece :idea:

Jsem teď kvůli tobě vysypal rozdrobenou svíčku a mám na gauči teď pěknej bordel :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 30. 12. 2020 23:54

LukasKoudak píše:
biker610i píše:

Ty ses politik?
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 31. 12. 2020 06:11

Nejsem, ale používám mozek ;-)
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 31. 12. 2020 06:48

1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod Moucha 31. 12. 2020 06:53

Co znamena toto? d) Obezita (BMI > 35 kg/m2)
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 31. 12. 2020 07:04

Pokud máš takovédle čísla, tak se to nenazývá, že jsi obézní ale, že jsi ***** :D
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod Majkl 31. 12. 2020 07:07

No fat shaming..!
Majkl
Ex-moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka