Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 25 %  29%  [ 25 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 18 %  21%  [ 18 ]
Fakt se nebojim 29 %  34%  [ 29 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 10 %  11%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 85

Odeslat příspěvekod powerball 15. 10. 2020 20:52

Moucha píše:
MgX píše:Pořád si ale nedokážu vysvětlit, jak při takových opatřeních a očekávaných problémech, stále existují místa, kde stojí hodně lidí blízko u sebe a nikomu to vůbec nevadí. Nebo se to neřeší. A ještě se jedná o úřady státu.

Myslím, že Moucha sem dával fotku.

ano pracák to byl, ale je to tak všude, i v krámech, lidi jsou debilní proto jsou opatření neúčinná a nemají tak smysl. Ještě aspoň nosí roušky, ale jak zalezou domu nebo někde kde nejsou vidět tak serou úplně na všechno

jak rikas :D
Moucha píše: chlastal jsem s nimi ve středu při zavíračce baru a nikdo s tím problém neměl :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 10. 2020 20:53

jsem dneska v rychlosti proběhl ten Albert (kvůli akci na jagermeistera) a lidi tam vcelku cajk, drželi si od sebe odstup, každej si všímal jen toho svýho, jedna prodavačka obsluhovala v rukavicích, další co doplňpvala zboží, tak taky v rukavicích...no popadl jsem šest kousků, (dětem něco malýho od cesty, aby se neřeklo :D ) a zdrhal pryč.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 10. 2020 20:53

:D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod powerball 15. 10. 2020 20:54

Lukas063 píše:jsem dneska v rychlosti proběhl ten Albert (kvůli akci na jagermeistera) a lidi tam vcelku cajk, drželi si od sebe odstup, každej si všímal jen toho svýho, jedna prodavačka obsluhovala v rukavicích, další co doplňpvala zboží, tak taky v rukavicích...no popadl jsem šest kousků, (dětem něco malýho od cesty, aby se neřeklo :D ) a zdrhal pryč.

v kramu chytis leda ***** :D rikam kdyby se to prenaselo tahkle jednoduse tak uz ma koronace 7,8 miliardy lidi.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod mlaskac 15. 10. 2020 20:55

JardaB píše:
goes píše:
JardaB píše:IMHO nic jineho, nez maximalne posilit nemocnice, uz nepomuze. Hlavne nejak vyskolit nejaky aspon trosku pouzitelny personal by bylo dobre (studenty atp.) Postele a technika se uz nejak sehnat da.

Jiste takove inteligentni reseni. Doktori studuji roky. Sestry taky a ty bys tak od stolu vyskolik lidi. Kde je vubec vezmes ty chytroline?

Skoleni na jeden problem, treba ten ventilator. To nemuze byt problem kdyz maji nejake obecne zaklady. Kdyz bude valka, taky nebude cas resit detaily, jiste, takova kvalita jako od profiku tam nebude ale lepsi nez nic.

tak hlavne je to pyramida, kyslik (lahev/koncentrator) s PO zvladne prvak a tech bude mraky (viz spanelsko a italie), a daleko od toho co do poctu jsou ventilatory coz dost lidi zna z ARO/POP a na vrcholu je ECMO kdyz je to vazne zly a plice uz zkolabovali zcela.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Major Kure 15. 10. 2020 21:00

Dulezite je psat, ze lidi zaae vykupujou rohlik a kosik, aby zase lidi zesileli a neslo nikde kouoit testoviny a ryzi a toalrtak. Se poseru :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 21:01

Nejde o to ze by nekdo rohlik vykupoval jde o to ze vice lidi je vyuziva a tak nejsou schopni je obslouzit a tim ze tu andrej nepusti ukrajince tak nema kdo vozit
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 15. 10. 2020 21:02

to je mi moc lito.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod mlaskac 15. 10. 2020 21:03

goes píše:Nejde o to ze by nekdo rohlik vykupoval jde o to ze vice lidi je vyuziva a tak nejsou schopni je obslouzit a tim ze tu andrej nepusti ukrajince tak nema kdo vozit

to byli polaci
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 10. 2020 21:04

Major Kure píše:Dulezite je psat, ze lidi zaae vykupujou rohlik a kosik, aby zase lidi zesileli a neslo nikde kouoit testoviny a ryzi a toalrtak. Se poseru :D

tak to se ten toaleťák bude hodit i tobě :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 10. 2020 21:04

a kdyby Andrej nedával 100% lidem co jsou doma (100% tvl za to že jsou doma) a dal jim třeba 50% tak by mohli jít na pole sklízet brokolici, zelí a balit balíky. Ale mají 100% a jsou doma.. :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2020 21:04

Maji zrusit ty covid podpory a lidi na to bude dost... Stejne ten rozpocet na pristi rok nikdo dohromady neda.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Major Kure 15. 10. 2020 21:05

goes píše:Nejde o to ze by nekdo rohlik vykupoval jde o to ze vice lidi je vyuziva a tak nejsou schopni je obslouzit a tim ze tu andrej nepusti ukrajince tak nema kdo vozit

Ano, a co to zpusobi u bezneho obcana?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 21:06

mlaskac píše:

to byli polaci

Michas vice veci do jedne. Resim ukrajince ktere vsichni vyuzivaji
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 21:06

Major Kure píše:

Ano, a co to zpusobi u bezneho obcana?

Sem bezny obcan a nezpusobilo to nic
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka