Žena a život

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2020 17:08

To je chlap co.
Hrdinske reci, ale za svojim si nestoji a on ide posudzovat, pecka.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2020 17:09

Jouda.III píše:Asi ho musela pěkně srát

https://prostejovsky.denik.cz/zlociny-a ... 00124.html

Tak kdyby se k němu chovala normálně, tak by ho jistě nedohnala k tomu, aby jí musel vyhazovat.... Asi se slušně nechovala a nereagovala ani na verbální výzvu k opuštění objektu :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 1. 2020 17:15

Pech: tak napis co a jak?
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2020 17:17

glider píše:To je chlap co.

Naprosto ho chápu. Taky si občas po napsání příspěvku uvědomím, že s někým nemá smysl se bavit.
Pech je přesně ten člověk, co vidí chyby všude jinde a debata je marná.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod mfilip 24. 1. 2020 17:26

Osobne jsem mel na tchyne vzdy stesti a byly az na malou vyjimku fajn.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2020 17:28

Pajjoun píše:

Naprosto ho chápu. Taky si občas po napsání příspěvku uvědomím, že s někým nemá smysl se bavit.

Nemam tiez nic proti tomu, ale prave vocko tu vypisoval, ze co je mfilip zac, ked sa vyjadruje takto k zene svojej apod.
Pritom len popisal situaciu aku ma...inak by som na to nereagoval.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 1. 2020 17:31

Pajjoun píše:

Máš pravdu. ***** mě zase pech neskutečně, protože vím, že chyba není v jeho ženě (i když už o ní už roky nemám zprávy). A jak píšeš, nemá to smysl. Nic nezměním. Jen je mi Danči líto.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 1. 2020 17:40

Bohužel pro tebe, nic o tom nevíš. Takže z toho důvodu já nevím o čem to vlastně píšeš.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 24. 1. 2020 17:49, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 1. 2020 17:48

pech. píše:To je přesně Vočko. Nejdřív vyhrožuje, ale protože je křivej a nedokáže si za tím ani stát, tak to zase smaže.

Ty víš sám nejlépe, kdo je křivej. Nebo nech Danču, ať se vyjádří k tomu co tu naznačuješ.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod mfilip 24. 1. 2020 17:50

Psal jsem tu o sve zene. Ano. Popisoval jsem nektere jeji nazory, respektive zpusoby reseni nekterych veci kolem auta a jelikoz mam k tomu autu stale dobrou vzpominku a pripadaly mi jeji nazory a diskuze kolem auta natolik vyjimecne, ze jsem se timto chtel i trosku ulevit, vykecat z nich. Na foru, kde jsem od zacatku a s nekteryma se znam jeste snad pred vznikem tohoto fora. Na veskrze panskem, autoforu. Pokud to nekomu pripadalo jako ocernovani a pomlouvani, zacne do mne, co jsem za hnusneho cloveka, tak s tim nic nenadelam, mym zamerem to rozhodne nebylo. Akorat jsem si uvedomil, ze i toto forum je virtualni svet a bez realne znalosti se tu muze kazdy poustet do jakychkoliv rychlych soudu a ja nemam silu ani chut porad nekomu neco vyvracet. A jsem rad, ze tu rada lidi, jako glider, slawall a dalsi pochopili, jak jsem to s popisovanim nazoru sve zeny myslel. Takze za to diky.
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 1. 2020 17:58

Rozumím, chápu. Snad jen...kde presně ti někdo napsal, že jsi hnusný člověk? To snad jen v případě, že by jsi si pletl ženu s koloběžkou.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 24. 1. 2020 18:03, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod goes 24. 1. 2020 18:03

mfilip píše:Psal jsem tu o sve zene. Ano. Popisoval jsem nektere jeji nazory, respektive zpusoby reseni nekterych veci kolem auta a jelikoz mam k tomu autu stale dobrou vzpominku a pripadaly mi jeji nazory a diskuze kolem auta natolik vyjimecne, ze jsem se timto chtel i trosku ulevit, vykecat z nich. Na foru, kde jsem od zacatku a s nekteryma se znam jeste snad pred vznikem tohoto fora. Na veskrze panskem, autoforu. Pokud to nekomu pripadalo jako ocernovani a pomlouvani, zacne do mne, co jsem za hnusneho cloveka, tak s tim nic nenadelam, mym zamerem to rozhodne nebylo. Akorat jsem si uvedomil, ze i toto forum je virtualni svet a bez realne znalosti se tu muze kazdy poustet do jakychkoliv rychlych soudu a ja nemam silu ani chut porad nekomu neco vyvracet. A jsem rad, ze tu rada lidi, jako glider, slawall a dalsi pochopili, jak jsem to s popisovanim nazoru sve zeny myslel. Takze za to diky.

Ja te neznam osobne ale i od lidi co te osobne znaji si myslim ze jsi v pohode byt nam to spolu posledni dobou moc nejde. A myslim ze kazdy by podobne story nasel doma.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod mfilip 24. 1. 2020 18:05

Vočko,Szyslak píše:Rozumím, chápu. Snad jen...kde presně ti někdo napsal, že jsi hnusný člověk? To snad jen v případě, že by jsi si pletl ženu s koloběžkou.

Tak napsal jsi to jinak ... volne jsem si to prelozil, ze jsem proste hnusny clovek nebo jak jinak si prelozit slova o ubozaku, hnupovi, apod.
Vočko,Szyslak píše:Pro mě jsou existence typu mfilipa a pecha, naprostí ubožáci. Takhle tu shazovat a očerňovat člověka, se kterým žijí...Proč s nimi jste, když jsou takové zlo a hloupost? Odpovím si sám. Protože je berete jako věci. Ne jako partnerky, ale jako věci, které mají sloužit a když to nedělají podle vašich představ, tak jsou rozbité. Jak velkej hňup musí být člověk, aby se k tomuhle snížil?

Zapomenme na to, ja uz se k tomu vyjadril, netreba se v tom pitvat.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 1. 2020 18:07

No tak vidíš. Používej přesné označení. Souhlas, tím na toto téma končím.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod mfilip 24. 1. 2020 18:08

goes píše:Ja te neznam osobne ale i od lidi co te osobne znaji si myslim ze jsi v pohode byt nam to spolu posledni dobou moc nejde. A myslim ze kazdy by podobne story nasel doma.

Diky.
Jinak si stale myslim, ze diskutujem korektne a od toho diskuzni forum je.
Svet by se neposouval, kdyby lidi meli stejne nazory.
mfilip
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka