Žena a život

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 14. 1. 2020 11:10

Slawall píše:A vy jste svoji? Tohle se projevilo az po svatbe?

Auto dostala az po svatbe ... ale ano, indicie se samozrejme projevovaly uz pred svatbou.

Ja tu primarne nechci resit, jestli to ukoncit nebo ne, to neni na poradu dne tedka, jak uz jsem psal, jen tu poustim ventil z toho, co se ve mne obcas nahromadi, abych se vyventiloval. Protoze je treba ve vecech kolem auta (ale nejen o aute) vcelku nazorove extremni.

A presne vim, ze kdyby mi tu nekdo psal o sve babe, co zaziva, tak mu radim to same a uz jsem kolikrat i svym kaosum/kamoskam radil. Ale neco jineho je radit, neco jineho je byt v tom.

Proste extrem, nekdy fakt na vrazdu, jak mne dokaze podobnyma vecma vytacet, na druhou stranu uz jsem i castecne imunni, nasel jsem cestu, jak na to reagovat a dostalo se to postupne na nejaky level, ve kterym se da zatim zit.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod mfilip 14. 1. 2020 11:16

Nissan350Z píše:Co popisuješ je už docela extrém. Evidentně kecá vždycky a do všeho. Mít s ní malý děti, asi bych se to snažil taky vydržet, ale v momentální situaci bych jí kopnul doprdele hned, i kdybych měl bejt do smrti sám :D

Btw a jak jí snášej v práci? Taky do všeho všem kafrá?

No, poslouchal jsem to doma furt, co by v praci mela delat ta ci ona, co by mela delat sefka, majitelka. Jako jo, i v praci i sefce byla schopna rict, jak by mela neco resit, to ona vcelku se toho neboji ... bez ohledu na nasledky, ktere samozrejme prisly. Ale co se tyce nazoru v te praci, tak tam by se dalo rict, ze s mnohymi se dalo souhlasit, ale znal jsem samozrejme jen jeji pohled na veci. Ale momoentalne ma konecne novou praci, ve ktere je zatim velmi spokojena.
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod zelvotron 14. 1. 2020 20:58

Nechci bejt osobní a asi se to i nehodí, ale podle toho co tu píšeš tak si nemůžu pomoct, to je ale fakt strašná *****.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 1. 2020 21:34

Jak to tady ctu, tak jsem zas o neco stastnejsi, ze mam zenu, jakou mam.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 14. 1. 2020 21:51

Tak Hrušínský st. to ve Slavnostech sněženek se svojí megerou věkově taky táhl dlouho ......:-)
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 1. 2020 21:52

hobitt píše:Jak to tady ctu, tak jsem zas o neco stastnejsi, ze mam zenu, jakou mam.

Tvl.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 14. 1. 2020 21:56

garážmistr píše:
hobitt píše:Jak to tady ctu, tak jsem zas o neco stastnejsi, ze mam zenu, jakou mam.

Tvl.

?
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 1. 2020 05:58

:D
Nase filnmova tvorba v tomto smeru dava spoustu takových prikladu :P
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod mfilip 15. 1. 2020 08:43

JardaB píše:Nase filnmova tvorba v tomto smeru dava spoustu takových prikladu :P

Teorie tygra je v nasi domacnosti "trezorovy" film. Ten film pomerne velmi presne vystihuje situaci :D.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 15. 1. 2020 08:58

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 15. 1. 2020 09:05

uf :D
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 1. 2020 09:08

:D :D :D trezorovej film :P
jj, teorie tygra dost dobrej film ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod opasino 15. 1. 2020 10:09

mfilip píše:Teorie tygra je v nasi domacnosti "trezorovy" film. Ten film pomerne velmi presne vystihuje situaci :D.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zrovna nedávno, cca týden zpět, to dávali na jedničce. To jsem se nasmál :D , i když v reálu je pak vidět, že to vždy k smíchu nebívá. :-( :hm
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod addiction 15. 1. 2020 10:10

opasino píše:nebívá

:-(
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 1. 2020 10:10

A nejaka jinou moznost uniku nemas, myslim jak ji to nenasilne vratit, jeji chovani?
Fakt si to nedokazu uplne predstavit-samozrejme jsou situace, kdy kazdej sklopi usi a necha manzelku vyhrat. Ale v urcitych oblastech se proste chci citit jako chlap a i kdyby se mela pos rat, tak proste nepovolim. A jestli se Ti to nelibi, tak mi vyliz pr del, protoze to bude jak rikam.
Vim, ze je ted ten moderni svet, reci o rovnych rolich muzu a zen.
Ale ne vsechno co je videt v tv je nutne nechat promitnout do vztahu doma. Nedokazu si predstavit, ze tohle co jsi psal zacala predvadet hned na zacatku.

Jinak reci v praci co a jak , kolegove- to ma vetsina bab, nechtej reseni. Potrebuji vyslechnout, pokyvovat hlavou nad jejich udělem, politovat, dodat odvahu.

Nechtej problem vyresit z "chlapskeho" pohledu, coz se nabizi.
Manzelka ma jako úča často nejaky ohromne trapeni-pro mne nepochopitelne jednoduche a banalni veci.

Namatkou dostala notes novej a nejaka skolni aplikace. Maj externiho ajtaka a on tam stahuje updaty z flashky. Mel dorazit ve stredu. Neprijel ve stredu, ve ctvrtek, v patek.....

Rikam si v duchu no reknu zastupcovi reditele at bulikoj zavola a jestli chce spolupracovat, at dorazi.
Nebo at mi da na toho frajera telefon a vypr cam ho, s lehkym ostnem vyhruzky, ze nez budu volat na vedeni jeho firmy, abych se zeptal proc nedorazil ve smluvenem terminu bez omluvy, jestli by se chtel nejak obhajit. :)

Ne tahle manzelka nechce slyset. :D

Staci ji jen rict: "ty jo, obdivuju, hm hm, to snad neni mozny, hm hm lituju Te." :)
V duchu si ale rikam: proc nevzemes telefon, easy vec ne?
Ale mlcim.
Takze nejsi v tom sam. :D
hopa26
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka