Aukro vs Bazoš

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Aukro nebo bazoš
Aukro 3 %  10%  [ 3 ]
bazoš 26 %  89%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 29

Odeslat příspěvekod _maty_ 26. 8. 2021 20:24

TomeekHoleek píše:No já dávám teď něco za odvoz, co nejde jen tak vyhodit, psala mi baba, že vezme všecko, dojela minulej tejden s manžou, jenže na ten malinkej vozík naložili jen 1/3, ale hroznej zájem i o zbytek, ale že můžou dojet až za tejden. Ať jim to rozhodně podržím. Tak v pondělí jí píšu a už vůbec nereaguje. Až doteď bez reakce. Mezitím jsem odmítl další zájemce. *****. Naposledy. Kdo dřív přijde, dřív mele.

***** a vohnouti, uz te beztak blokla
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod tslany 26. 8. 2021 20:27

Jo a ještě teda mi napsala nějaká tlustá, nadržená pyča, co ojela půlku fanklubu, že by teda to celý chtěla za pětku a furt že prosím prosím prosím, to je fakt radost prodávat něco na facebooku. Naposled jsem známýmu prodal sedačky, půl roku mi je nezaplatil a pak mi dal o litr míň, fakt asi lepší to vyhazovat.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 26. 8. 2021 20:29

A proč ho nezkásneš hned?
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 26. 8. 2021 20:32

Někteří nemaj talent
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 26. 8. 2021 20:37

Tak to byla hurá akce, v -10 že se půjde mrknout na sedačky, pak že rovnou jednu vyzkouší do auta, jeslti by je bral, pak teda že si je vezme, tak že jestli neva že by u mě nechal starou, a pak se rozhodl, že vymění rovnou i druhou, protože proč čekat do tepla, když to může udělat v mrazu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 26. 8. 2021 20:59

Žádný takový, zaplatit, odvézt, když se mu to nebude líbit, tak si to pak může řešit jak chce...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 26. 8. 2021 21:01

Lukas063 píše:takže demontovat, pěkně zabalit, poslat na svý náklady a úplně nejlíp mu to dojet namontovat :D

*****.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 27. 8. 2021 05:27

_maty_ píše:
TomeekHoleek píše:No já dávám teď něco za odvoz, co nejde jen tak vyhodit, psala mi baba, že vezme všecko, dojela minulej tejden s manžou, jenže na ten malinkej vozík naložili jen 1/3, ale hroznej zájem i o zbytek, ale že můžou dojet až za tejden. Ať jim to rozhodně podržím. Tak v pondělí jí píšu a už vůbec nereaguje. Až doteď bez reakce. Mezitím jsem odmítl další zájemce. *****. Naposledy. Kdo dřív přijde, dřív mele.

***** a vohnouti, uz te beztak blokla

Ne, ale asi chodí na garage, jak jsem to sem napsal, tak se mi ozvala. :D Ale už sem to slíbil jinýmu.
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 8. 2021 05:53

_maty_ píše:Fakt v poslední době zjišťuju, že ideální kupec je buď takto přes fórum nebo věc jednoduše spotřebovat do mrtě..

Proto uvažuju prodat kugu ještě v záruce i když ten kdo to koupí by nemusel být asi úplná socka.. ***** a vohnout...

protiúčet.....
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 29. 8. 2021 14:33

Nevíte někdo - pokud dá někdo něco na Aukro od koruny a příjdou tam dva kohouti, jeden s maximem 1000, druhej s maximem 1100, přičemž ale tam maj nastavený to "automatický přihazování", tak je to tak, že až pár vteřin do konce aukce cena bude na 2 Kč a až potom se aktivuje to automatický přihazování a vydraží to za 1050 (???) Kč týpek s maximem 1100 Kč?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod salam01 29. 8. 2021 16:55

Ne.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod opasino 29. 8. 2021 20:27

Ne
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 8. 2021 20:42

ne
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 30. 8. 2021 10:44

Takže opravdu jsou tam střelci, co riskujou zpoždění, minivýpadek/zahlcení a přihoděj to tam v poslední vteřině?

Nevim, no. Já myslim, že člověk svoje maximem by měl vědět dopředu a hodit to tam kdykoliv. Hlavně jako se člověk může celkem rozjet a s tunelovym viděním pod náválem tužby po tom předmětu tam nakonec přihodit nesmysl.

Pro prodejce ale samozřejmě dobře. I pro Aukro, který si vezme pak více z podílu.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod goes 30. 8. 2021 10:48

kdyz aukcnim tak je to drama do konce a ano stupnuji to posutupne, bo je porad sance, ze zaplatim mene
LukasKoudak 3. 12. 2021 08:06
..domnívám se, že vím o ní nejvíc zde na garáži...
goes
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka