Aukro vs Bazoš

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Aukro nebo bazoš
Aukro 2 %  8%  [ 2 ]
bazoš 22 %  91%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 24

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 12. 1. 2019 20:07

Jaká je výhoda Bazoše před Aukrem, pokud chci kupovat drobné zboží v ceně 50-5000, zasílané balíkem?

Mne přijde, že žádná. Vlastně pomalu nechápu, jak ten sever může bejt tak úspěšnej.

No a i pro podávajícího těchto položek mi Aukro přijde mnohem lepší. Snadno se třeba můžete podívat do historie aukcí a zjistit, jaká je reálná cena zboží (tj. za kolik se před nedávnem SKUTEČNĚ prodalo), které chcete prodat atp.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 20:12

aukro? to jeste nekrachlo? to se divim.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 12. 1. 2019 20:16

Je tam 3 mil. uživatelů.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 20:17

ja vim ze to tenkrat koupil nakej novej majitel a slo to hrozne do sracek tak sem tam od ty doby nebyl.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod opasino 12. 1. 2019 20:45

Jako funguje, ale co se oddělilo od polského alegra a šlo to do českých rukou, měli ze začátku dost problémů. Teď už snad fpoho, ale podle mě má své nejlepší roky za sebou. Bazoš podle mě jede víc, akorát tam vzhledem k provozním podmínkám dochází více k podvodům, no.
Huawei P9 lite mini - ano, i v Číně vědí, že čučím do mobilu i na toaletě
3x český sen jménem Škoda :-)
opasino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 20:45

fricoolinek2 píše:Je tam 3 mil. uživatelů.

Neni
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2019 21:01

Bazoš je čistě anonymní, sice tam funguje nějaké vyhledávání komentářů a recenzí prodejce přes tel. čísla/email. adresy, ale ale...
Kdežto Aukro, tam se dá aspoň něco málo odhadnout od prodejci, podle dosaženého hodnocení. Příklad...když tam bude někdo mít 5 hodnocení (zelený lístek, nováček...), budu hodně přemýšlet, jakým způsobem a zda vůbec u něj nakoupím, zda mu pošlu prachy předem apd apd... Kdežto u uživatele, který má +51 hodnocení a více (bronzová hvězda apd...), je rozhodování snažší.
Já osobně když něco konkrétního hledám (a zas, jisté věci nakupuji jen nové, přes heureku/zbozi.cz...), jdu cestou bazoše i Aukro, vítězí cena, způsob dokončení nákupu (osobní předání, zaslání...)... Na bazoši i prodávám, když mám co :D Na Aukru už jen nakupuju, sice tam mám nějaký přeplatek asi 30,-, ale na to sere pes... ze mě už žádný prachy Aukro nevytáhne ani omylem :pozor
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 12. 1. 2019 21:03

Frikulín: na bozoši se líp nakupuje, protože je jasný za kolik se to nabízí.

Na aukru se líp prodává, protože když nevíš kolik je za to kdo ochoten dát, tak si to trh vyřeší sám....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 12. 1. 2019 21:06

na bazoši mně sere jen poěmrně dementní vyhledávání, kdyby šlo nakonfigurovat jaok jinde na detailní věci, bylo by to lepší... Nicméně zase je tan dobrá fíčura že to hledá podle psč,pokud trváš na osobním předání a nechceš jet z Aše do Ostravy pro nějakou *****...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 1. 2019 22:54

já přes inzeráty dost kupuju i prodávám a jedině Bazoš, případně na kola Cyklobazar.cz

Aukro jsem nikdy nepochopil, jakési registrace, přihazování atd, zbytečně složité, bazoš je krásně jednoduchý bez registrace..

Ale je pravda že tam to vyhledávání není nic moc, a ty kategorie by se daly trochu vylepšit, třeba rozšířit Stavební materiál atd..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 1. 2019 22:55

dejte sem hlasování at je vidět co je oblíbenější.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 22:59

Aukro mi prislo kdysi dobry na mobily, ale ted je to mrtvy nejspis uz
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 23:00

MarkFX píše:dejte sem hlasování at je vidět co je oblíbenější.. :)

ok
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2019 23:23

když já se nemůžu rozhodnout :-(
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod opasino 12. 1. 2019 23:24

pech. píše:na bazoši mně sere jen poěmrně dementní vyhledávání, kdyby šlo nakonfigurovat jaok jinde na detailní věci, bylo by to lepší... Nicméně zase je tan dobrá fíčura že to hledá podle psč,pokud trváš na osobním předání a nechceš jet z Aše do Ostravy pro nějakou *****...

+1
opasino
Pozorovatel

Další stránka