Tulianova spekulacni horecka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2022 12:09

to je moudré a má to hloubku, ale pořád je to 500 o které můžeš přijít, nebo být ve velkém mínusu, spekulace na růst je fajn, ale je to podobné jako ta sportka...

takže ano, pokud sáziš sportu a zmenis to z ni na btc tak asi cajk. Pokud je to jakoze investice rodiny do budoucna, tak pak zalezi jaky je celkovy investicni mix. Protoze pak by rizikove a spekulativni investice mely mit realtivne maly podil z celku
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 6. 2022 12:13

otázka kolik těch malých nákupů za 10-20k$ stihneš udělat než to bude za 100k$.. jako já taky prodal po prvním velkým pádu, přišel jsem o 1000 Kč a beru to jako ponaučení.. tak to co zbylo jsem zas koupil když to bylo dole, ale teď je to ještě níž, tak už jsem do toho dal jen 500kč.. a příští měsíc zas.. a zas zas.. až jestli se to zhroutí úplně tak si řeknu, špatná investice..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2022 12:15

ja na kryptu a akcicich vydelal pekne... posilal sem, nakupoval jak psal moucha a prodaval jak pal moucha. A pak se na to vykaslal.. za mne je to proste ala ruleta. Tech, co jsou schopni to delat kvalitne bude par na svete, zbytek je jenom hra a tak to proste beru.

Ty jakoze uspechy nekterych... mno proc ne. I v te sportce sem tam nekdo vyhrava a dela pak super reklamu.

V tech vecech jede v meme okoli dost lidi, vetsinou v malem. Ano, bylo tam par vyher, dost proher. Ale nikdo, komu by to zasadne pomohlo v lepsim eko situaci. Ja jsem v tom holt konzerva.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 16. 6. 2022 12:54

_maty_ píše:tak ono čistě teoreticky, když podáš sportku, jakou máš šanci? hodně malou, dnes sportka plnej stojí tak 200 Kč určitě, a podáš 1x 2x do měsíce? tady když koupíš za 500 Kč btc, tak co, jdeš i do mínusu, ale je zas vize, že třeba půjdeš i do plusu.. to nikdo neví a tvoje malé nákupy se mohou v čase nastřádat, oproti tomu ta dvoustovka nebo pětistovka ve sportce zahučí a už nemáš s tím tiketem šanci uspět..

ano vidim to podobne

len nekupovat LUNA, tp by slo vse nateraz do ..... , inak uz je daka fl LUNA 2.0 ci ako sa to vola
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 6. 2022 12:58

jedině btc
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 16. 6. 2022 12:58

moucha to je daky vestec, mozno to ma cele pod palcom a riadii to , inak si to neviem vysvetlit :D
ale mam pocit, ze minimalne raz to prepalil a ten mesiac bol dole a nie hore, ale sli sme na mesiac :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Fodi 17. 6. 2022 09:59

Hele, těch 10 na BTC už není tak mimo mísu :-)
Fodi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 6. 2022 10:01

jestli chcete, aby se to dostalo na 5 tak jich ted par koupim... a pak az bude na 5 tak je prodam, at to jde na 50...
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 6. 2022 10:01

no moucha t opisal a on to proste vie, cakame kym zaveli , berieme HU ........
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Fodi 17. 6. 2022 10:24

kolik se dá vzít na psí boudu? Aktuálně se dá dostat 6%+. To při "tutovým" růstu o 300% a víc můžu klidně zastavit i panelák. Jistej zisk. Fakt ještě pamatuju tu dobu, kdy se psalo, že prodali barák a nakoupili BTC.
Fodi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 6. 2022 10:34

tak spotrebak cca 30t v pohode, HU by som hadam este 150t dostal , ved by som im rovno povedal, ze to maju hned nazad, ze zarobim na SOL,BTC, ETH 2.0, vlastne by mi to mohli hned aj zamenit :D
Naposledy upravil MirecBA dne 17. 6. 2022 14:46, celkově upraveno 1
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Fodi 17. 6. 2022 13:40

LUNA 4.0 nezmiňuješ?
Paní bankovní úředničko, mám jich asi 580.000, takže jsem za vodou. Půjčujte a vyděláte.
Fodi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 6. 2022 14:47

O tej neviem, zostalo mi asi 4k wluna :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Fodi 18. 6. 2022 08:43

Za chvíli čekám SOL 2.0 A kdo ví, ETH 2.0 ... sune se to pěkně. Pěkné nízké hladinky na nákupy. Ale vono se to tak nějak nechce teď kupovat, co? "Ono se počítá", že ten bír market může být i kolem roku.
Fodi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 6. 2022 10:08

Tak u BTC dvacka pokorena, ale ze to byl peknej skok ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků