Pračka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 4. 2017 15:22

Potrebuju pracku, pozadavky jsou co nejmensi hloubka, predni plneni, zatez aspon 4kg pradla a cenove do 7k. Tipy? Jake znacce se vyhnout?

Nemusi to byt extra kvalita, vyuziti pocitam tak na dva, tri roky.

A kdyby to bylo v krame, co ma dorucovani pres Geis nebo osobni odber o vikendu v Brne nebo Ostrave, bylo by to nejvic super.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 22. 4. 2017 15:25

heureka.cz
pracky
kupit najoblubenejsiu
priplatit zaruku na 5r
........
https://pracky.heureka.cz/

tu prvu mame tusim doma
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod ace2 22. 4. 2017 15:27

no chtěl jsem doporučit AEG protože jsou fakt dobrý a ani to není drahý, ale koukám že máš rozpočet 7čku. Kouknul bych se po BEKO solidní pračky a na některý dával právě snad 5 let záruku.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 4. 2017 15:30

Jo, vsiml jsem si na alze, ze beko melo prodlouzenou zaruku, ta teda neni treba, ale jinak beko jako znacka ok? Na starem byte jsme meli indesitku a prala no... No proste prala. :D

Nechci do toho davat vic, protoze je to jen na takobou chvilu a hlavně musí se koupit rychle, do měsíce bude doma. A ty male rozmery to komplikujou
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 22. 4. 2017 15:41

Za 7čku bych nic nečekal. Jako jsem ani netušil že jde něco jako pračka vyrobit a prodat za 7čku. Už jenom náklady na přepravu musí být vysoké.

BEKO je jako značka v pohodě, pokud mají na daný model delší záruku tak by to mělo být bráno v patrnosti zvláště u takhle levných modelů.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod -pb- 22. 4. 2017 15:43

záleží, co od toho očekáváš, na základní praní bych vzal Indesit za 5tis. např.
https://www.mall.cz/pracky-predni-plnen ... 1-c-eco-eu
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 22. 4. 2017 15:44

ace2 píše:Za 7čku bych nic nečekal. Jako jsem ani netušil že jde něco jako pračka vyrobit a prodat za 7čku. Už jenom náklady na přepravu musí být vysoké.

BEKO je jako značka v pohodě, pokud mají na daný model delší záruku tak by to mělo být bráno v patrnosti zvláště u takhle levných modelů.

Pracka je pomerne primitivne zariadenie, tam nemas moc co vymyslet.
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 4. 2017 15:47

-pb- píše:záleží, co od toho očekáváš, na základní praní bych vzal Indesit za 5tis. např.
https://www.mall.cz/pracky-predni-plnen ... 1-c-eco-eu

Ocekavam od toho, ze kdyz tam dam pradlo, vyndam ho vyprane. :D

Ta Indesitka se mi hodne libi a je i za fajn cenu, to je fajn
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 22. 4. 2017 15:49

Cena s MALL kartou:
2 990 Kč

WTF :D
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod ace2 22. 4. 2017 15:52

MALL karta je kreditka.... se upíšeš dostaneš 2 litry slevy a pak se nestačíš divit :D Spousta lidí spadne pak do uvěrové pasti, nebo se banka zahojí na poplatcích. Kreditka je fajn, ale musí mít nějaký smysl. Mám 2 a řekl bych že ta druhá smysl nedává a asi jí vrátím až mi skončí rok.

Tohle jsou akce na idioty co vidí slevu a proto je to taky tak vymyšlený.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 4. 2017 16:07

Já mám nějakou lacinou Indesit. A spokojenost, pere v pohodě. Jenom je hlučnější, ale to je u těch levných praček asi standard.
Tak jí vždycky naprogramuju tak, aby se spustila když jsem v práci a doprala těsně předtím než příjdu. To je tak jediná funkce, kterou má smysl hlídat, aby pračka měla - odložený start. Ale to mají dneska snad už i ty nejlevnější
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 4. 2017 16:23

ace2 píše:MALL karta je kreditka.... se upíšeš dostaneš 2 litry slevy a pak se nestačíš divit :D Spousta lidí spadne pak do uvěrové pasti, nebo se banka zahojí na poplatcích. Kreditka je fajn, ale musí mít nějaký smysl. Mám 2 a řekl bych že ta druhá smysl nedává a asi jí vrátím až mi skončí rok.

Tohle jsou akce na idioty co vidí slevu a proto je to taky tak vymyšlený.

Kdyz to mas pod kontrolou, tak prodela akorat banka, asi zas tolik chytrych lidi si to neporizuje a proto se jim to v globalu vyplati. ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 22. 4. 2017 16:43

jj kreditka je dobrý sluha, ale zlý pán. Člověk musí mít aspoň trochu finanční gramotnosti aby to uměl dobře používat.

Jinak k těm pračkám. Vzal bych něco se zárukou a něco kde bude v ČR servis. Což nemusí platit u praček třeba určených pro polský trh z e-shopu. Podobná pračka, ale místní servis to odmítne řešit

Co se mi líbilo když jsem kupoval pračku. Zašel jsem do ElectroWorldu a říkám že bych chtěl konkrétní typ pračky. Nebyl samozřejmě skladem, ale prodavač řekl že není skladem, ale že seženou a cenu mi dají jako nejlevnější e-shop. K mému úžasu otevřel prodavač přede mnou na počítači Heureku a dal mi tu pračku skutečně za cenu co byla v Heurece jako nejlevnější plus přihodil dopravu a instalaci v ceně... no odmítněte to :D

Takže zkušenost kam třeba zajít a poptat se.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 4. 2017 16:49

Pracka zacina na 10-15tis, za 7 je treba beko ktere je nejvetsi ***** mezi spotrebici
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 4. 2017 16:54

Ale prd, na takove to bezne prani funguje i cajk za bura. A záruku bych taky neresil, to se jen tak neposere, lety overena technika. Tusim, ze nam uz 6. rok pere pracka co zrovna tak nejak stala. Sušičku teda mame naopak drahou za 16.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Další stránka