Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 12. 2019 19:21

Pěkný test fazole :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 24. 12. 2019 11:46

glider píše:Dnes Favorit -1

Prve auto, auto na ktore sa nezabuda.
...
Este jedno meranie prebehlo, GPS 0-100km/h.
14,81s
Na seriovu 43kW verziu vyborny vysledok, ten motor na svoj vykon, vek a kilometre siel ako novy.


Tak s výkonem to nemělo problém. Na těch 60k to chodilo celkem svižně a s trochou něhy a pochopení to mazalo.
100km/ dosahoval na trojkua šel potočit dál - na 115km/h, 4 - 135km/h, 5 - 150km/h... I na LPG. Dynamicky to předčilo základní verze levných následníků. Jezdilo to za půl darma a zas tak moc jsem pod tím ležet nemusel (krom posledního půl roku).

Sandero je sice svižnější a ve všech směrech lepší, ale Favorit je taky 30 let staré auto, které i dnes drží krok s provozem a dynamikou Ikony českých silnic jako HTP a jim obdobné ***** překonává...

Za 15000kč 11 let ježdění... Čest Syslovi, našemu Favoritu, který žije dál, ale už mu schází posledních pár let...
Naposledy upravil pech. dne 24. 12. 2019 11:48, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 12. 2019 11:48

Ok
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 24. 12. 2019 11:56

powerball píše:nechme promluvit experta :D


Jako Vaculík trochu přehání, ale favorit se na silnici choval skutečně dobře. V zatáčkách snesl moc (ale bylo zapotřebí si zvyknout na náklony) a potřeboval trochu hulvátský přístup při rychlé jízdě. Víc mu svědčilo ho tam strhnout, než to pomalu utahovat. Byl podvozkově skutečně čitelný, dával včas a zřetelně najevo když toho pneumatiky začínaly mít dost. Felicii přitvrdili a snížili a už to nebylo ono, seděla spíš trochu hůř než líp, protože se snížila kimenatika přední nápravy, zbytečně drncala a nebyla tak čitelná. Pár lidí jsem vystrašil, když jsem je vezl co Favorit snese.. nechali se vyplašit náklonem a nedocházelo jim, že o ten náklon nejde.. Že to auto dobře sedí... (pokud nešetříš na pneumatikách). Favoritem šlo skutečně mrskat rozbité cesty bez toho aby ses omezoval na rychlosti. On to prostě pobral... Následníci s tuhým podvozkem se dlouho tváří že je všechno v pořádku a pak se bez náklonu a bez varování stejně utrhnou, když to přestanou snášet pneumatiky...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 1. 2020 22:00

dnes mi daky *****/***** cmajzli z firemneho auta kufor s naradim, kompresor a dake pristroje. Skoro ma ...... . Pekne si dako otvorili zamok na fiorine. Najskor som si myslel, ze mi zamrzol zamok a preto nejde na 100% zastrcit kluc, potom neslo tocit klucom a ked som to po case otvoril, tak naradie a par veci prec, material nechali . cely den fpizde a este aj tak nemam vsetko, zajtra pokracujem. Som chvilu myslel ze polozim kluce, doklady na stol a idem dom
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 1. 2020 22:22

:(
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 1. 2020 22:34

lidi jsou píče
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 1. 2020 22:39

***** sleduje to niekto alebo proste nahoda...toto mi vrta v hlave.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 1. 2020 22:53

tak v tej bytovke byvaju taky zvlastni ludia, raz za dva tyzdne tam cajti niekoho hladaju
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod burty s krenem 7. 1. 2020 23:12

Včera otec kamaráda dostal ránu zezadu. Borec prý poodjede a vyřešíme. A ujel.
Viz arnie
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 1. 2020 23:24

Ja nikam neujel :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 7. 1. 2020 23:36

:D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 1. 2020 23:39

burty s krenem píše:Včera otec kamaráda dostal ránu zezadu. Borec prý poodjede a vyřešíme. A ujel.

vono na toho borce dojde...

tím nemyslím arniho :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 1. 2020 08:05

Na toho taky :D
No vlastně už došlo. Škodu koupil :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 1. 2020 13:55

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků