Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 14. 1. 2020 12:20

tak ja pokracujem dalej so stastim, trochu poladovica, tu a tam, malu som v zdravy dopravil do skoly a sam potom cocot sa ponahlam a zuch, takze buduci tyzden budem asi varit namiesto lyzovania s malou. Cos ale popravde bude menej narocne na nervy :D
Naposledy upravil MirecBA dne 14. 1. 2020 17:33, celkově upraveno 1
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 1. 2020 12:41

Jaaj, foto?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 14. 1. 2020 17:34

nik ma nefotil a nestihol by, bol to fofr jak som siel k zemi :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 1. 2020 21:42

U nas v praci dnes taky uspesny den... Me za jizdy z auta ulitla magneticka reklama a o par hodin pozdeji kolega pri otaceni naboural jedouci auto...

Takove to pohodove utery :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 1. 2020 09:37

MirecBA píše:nik ma nefotil a nestihol by, bol to fofr jak som siel k zemi :)

Obrázek
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 1. 2020 17:09

:D takto som nastastie nedopadol, este par dni a hadam sa normalne vyspim
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 1. 2020 15:52

Cu...a co vymyslel umisteni kabinového filtru u FF2 bych nakopal s rozběhem do predele zepředu, hodina srani a jsem total dolamanej, priste to zkusim asi přes vejfuk, bude to jednodussi :grr:
Se rekne sundat plynovej pedal, asi by to bylo v pohode, pokud by ty horni matky sly aspoň trosku volne vyšroubovat, navíc si musíš 2x zlomit ruku aby se tam slo s golou dostat a přitom lezet na prahu. A ten filtr se musí taky zmuchat skoro do koule, aby tam sel nacpat...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2020 16:12

Si vem ze to navrhoval nejaky inzenyr ci dela sw a hw...
anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 1. 2020 16:16

Kabinak u LIII je taky zuzo
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 1. 2020 17:12

Však jo, taky mym zakaznikum občas nezavidim, všechno se uplne nepovede 8-)
Ale clovek si musí nekde ulevit. Ještě se budu muset dostat k turbu, je tam nejaka netesnost, a to bude vůbec porod...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 1. 2020 17:24

JardaB píše:Cu...a co vymyslel umisteni kabinového filtru u FF2 bych nakopal s rozběhem do predele zepředu, hodina srani a jsem total dolamanej, priste to zkusim asi přes vejfuk, bude to jednodussi :grr:
Se rekne sundat plynovej pedal, asi by to bylo v pohode, pokud by ty horni matky sly aspoň trosku volne vyšroubovat, navíc si musíš 2x zlomit ruku aby se tam slo s golou dostat a přitom lezet na prahu. A ten filtr se musí taky zmuchat skoro do koule, aby tam sel nacpat...


Jo o tom mi jedne kamarád, který má doma dva kusy FF vyprávěl jaký je to labůžo. On jako klidný a vlídný člověk u toho kleje hůř než dlaždič....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 1. 2020 17:27

Řešení je nemít kabinovej filtr 8-)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 1. 2020 17:27

kabiňák na Favoritu/Felicii vyměníš za dvě minuty... Ale má to svoje úskalí, že jak je hned za dírou do topení a ta je v kapotě, tak do něj za deště nachčije a mlží se to potom jako svině.. Hodně tomu uleví když si koupíš náfuk na kapotu... Každopádně mi to poskytlo vysvětlení, proč na novějších autech už není sání skrz kapotu, ale až za /pod ní aby tam nechcalo...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 1. 2020 17:28

Nissan350Z píše:Řešení je nemít kabinovej filtr 8-)


na tebe pak lítá jehličí a listí, když zaparkuješ pod stromem, prach, bordel, sníh....... Vlastně pokud máš tedy auto se sáním v kapotě... U těch novějších když tam neprší, tak už tam asi ani to listí nepadá...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 26. 1. 2020 17:32

U Punta jsem taky rodil.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků