Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 11. 2019 21:32

burty s krenem píše:
T.E.CH píše:No, tak nějak jsem to odhadl...ani slušnej není. A malcolm tady na mne řval, že díky mě budeme brzo v Rusku, bó jsem nevolil.....

https://lhotska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733896

Malcolm měl dost pravdu.

Tak.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 9. 11. 2019 21:34

burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 10. 11. 2019 06:39

Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 11. 2019 13:16

burty s krenem píše:
T.E.CH píše:No, tak nějak jsem to odhadl...ani slušnej není. A malcolm tady na mne řval, že díky mě budeme brzo v Rusku, bó jsem nevolil.....

https://lhotska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733896

Malcolm měl dost pravdu.

Názor ti neberu, avšak budoucnost nás na konci funkčního období Zemana, nás spravedlivě rozsoudí a bude jasno. Myslím že v Rusku nebudeme. :D

A nepleť si laskavě názor s pravdou. :pozor
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 10. 11. 2019 13:48

Ne nebudeme. My už tam jsme, myloušku. A tvoje demokraticky myšlený doporučení ohledně pravdy a názoru, si laskavě strč do žaludu.
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 10. 11. 2019 14:44

jj, tezky slovickareni... jestli si nekdo myslel, ze nas rusko anektuje, tak to byly bujne sny.
ale co slo, to zeman dokonal. a jestli je nekomu malo, ze zapad ho zcela fakuje a on jezdi delat idiota jen rusku a cine a sere se do zahranicni politiky a dela z nas idioty, tak prosim.
ale vic to fakt ***** neslo
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 10. 11. 2019 14:52

Jenže Rusko i Čína to zde více, či méně, jak jim okolnosti a finance dovolí, skutečně zevnitř anektují. Důkazy jsou viditelné. To podhoubí tu mají a co je horší, že ho mají i tam, kde bylo nedávno nemyslitelné si to jen představit. Dělali to desetiletí přímo za pomoci komunistických kolaborantů a vlastizrádců. Teď to dělají nepřímo, za pomoci těch stejných kolaborantů a vlastizrádců. To jsem si nevymyslel já, ale čučkaři z BIS.

https://www.bis.cz/public/site/bis.cz/content/vyrocni-zpravy/2017-vz-cz.pdf

Např odstavec 2.6. věnovaný kybernetické špionáži, je velmi výživný a demonstruje připravenost státních orgánů na hybridní válku, v plné nahotě.
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 10. 11. 2019 15:56

Socani už se asi do parlamentu nedostanou. Zato Babiš zase zvíťezí a s Komančema bude mít ve sněmovně většinu.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pruzkum-cssd-a-spd-by-se-nedostaly-do-snemovny-40303037
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 11. 2019 15:58

Trikolora se blizi hranici, zajimave. Jinak techle pruzkumu s ruznymi výsledky ještě bude, do voleb daleko.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 10. 11. 2019 16:11

Projekt SPD se rozpadá, tak je třeba ho něčím nahradit.
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 10. 11. 2019 16:14

Vždycky tu bude skupina lidí co bude chtít radiální politiky. Bylo to tady vždy, onehdá ten klaun jak kandidoval na prezidenta... už si nevzpomenu. Jo Sládek... to samé. Vždy se zabijou tím že se vnitřně rozloží.
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 10. 11. 2019 16:20

To je pravda. Jak jim tam vnikne nějakej prvek demokratičnosti, tak se z toho navzdory diktátorským metodám řízení, obvykle poserou a rozpadnou.
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 11. 2019 16:59

Socanům klinickou smrt po tom, co za komedie předvedli v posledním období, docela přeju. Třeba se jim časem podaří obroda v nějakou prospěšnou partaj..
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod burty s krenem 10. 11. 2019 17:08

Nejak jsem nezaznamenal za ty roky jediný pozitivní příspěvek z tehle partaje.
Krom zadlužování a prožíraní nikde nic.
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka