Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:26

Vylozene. Tech par hader co se usije jinde nic nezmeni
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 9. 10. 2019 06:28

Jouda.III píše:Rozhodně to není nic, co by nešlo vyrobit jinde.

Tak vrobit by to jinde si šlo, ale ne za tu danou cenu.

Přijde mi ale, že firmy z Číny odchází, nebo alepoň částečně. Apple, Samsung....
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:29

Jakoze demonstrativne presunou 0,001% vyroby nekam aby jakoze ukazali ze odchazi? :))
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 9. 10. 2019 06:32

Četl jsem, že vyjednávají s Indií, Samsung prej z ćíny chce odejít úplně.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 06:32

Nemusí to skončit těmi 0,001 %, viď?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:33

OTA21 píše:Četl jsem, že vyjednávají s Indií, Samsung prej z ćíny chce odejít úplně.

Tak az se to zmebi z pry na “odesli” a az se to zmeni z “vyjednavavaji” na odesli. Zariven krom finalni montaze skonci i s odberem polotovaru a diku tak reknu cajk.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:34

A i kdyby tak to nic nezmeni. Se koukni tady jak lidi nakupuji primo cinske vyrobky a jeste skacou blahem a radosti a neresi ze je to cina. Hlavne zento stoji o korunu mene.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 06:35

Reverzní inženýrství v Číně jede pořád na plné obrátky. Firmy vynakládají velké prostředky na vývoj a vybaví je technologií, číňani je potom ojebávají. Jak dlouho to takhle ještě může fungovat, než jim dojde trpělivost?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod OTA21 9. 10. 2019 06:37

Jasná věc, že je to složitělší, ale tyhle, zatím částečné, odchody musí Číně dělat trochu vrásky na čele, řekl bych. Nejde ani o nějaká procenta, ale o trend, no a ten podle médií naznačuje spíš odklon od Číny než opak.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:39

Ja tam nikde odklon nevidim abych se priznal. Jednu prezsnutou tovarnu do bangladese nahradi dve nove apod. Navic cina tezi z mnozstvi lidi apod. Jasneho oravniho prostredi ktere se nemeni apt atd.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 06:40

Ukáže se teď s Androidem. Pokud budou muset vyvinout vlastní platformu, budou muset vyvinout i podporu aplikací. Pokusů jinde bylo mnoho a nějak to nedopadlo
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 06:59

Joudo a kdyz jsi ten odpurce ciny proc pises na cinske klavesnici. Telefonu. Cucis na cinsky monitor. Mas doma cinskou tv atd atd atd. To je trochu pokrytecke ne?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 07:07

goes píše:Joudo a kdyz jsi ten odpurce ciny proc pises na cinske klavesnici. Telefonu. Cucis na cinsky monitor. Mas doma cinskou tv atd atd atd. To je trochu pokrytecke ne?

Tuhle trapnou otázku už jsem nejednou slyšel, já si nemůžu vybrat, ve které zemi si ten výrobce nechá vyrábět, ale počítač mám vyrobený v Pardubicích, monitor Eizo made in Japan, jednu televizi vyrobenou v Plzni a druhou na Slovensku. Jak vidíš, ne vše musí být PRC
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2019 07:09

Joudo ale z čínských komponentů, to by jsi mohl vědět.
anonymni

Odeslat příspěvekod goes 9. 10. 2019 07:10

Jouda.III píše:
goes píše:Joudo a kdyz jsi ten odpurce ciny proc pises na cinske klavesnici. Telefonu. Cucis na cinsky monitor. Mas doma cinskou tv atd atd atd. To je trochu pokrytecke ne?

Tuhle trapnou otázku už jsem nejednou slyšel, já si nemůžu vybrat, ve které zemi si ten výrobce nechá vyrábět, ale počítač mám vyrobený v Pardubicích, monitor Eizo made in Japan, jednu televizi vyrobenou v Plzni a druhou na Slovensku. Jak vidíš, ne vše musí být PRC

Clovek lpici na principech by to mel dat ;)
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka