Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:04

Krtvd píše:Nějaký Fiala je vzdělaný muž a taky předseda ODS. A jelikož už Zeman nemůže být znovu prezidentem, je Fialovi celkem jasné že i u jiného to může být hodně podobné...

To jsou nám novinky...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 7. 10. 2019 09:04

A ty nikdy nerevidujes sve rozhodnuti? Ja uz milionkrat neco zmenil pote co jsem se pro neco rozhodl. Co je spatne neco zkusit co se jevi dobre a kdyz se ukaze ze to treba nefunguje tak se to vrati ci zmeni?
Nebo smad ukazkou inteligence a spravnosti je neco zmenit a pak to tak nechat i kdyz je to k prdu anhorsi nez to bylo?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2019 09:08

Jouda.III píše:Nějak se měnila Ústava? Neměnila, viď? Prezident volenej přímou volbou má NAPROSTO STEJNÝ MANDÁT, jak prezident, kterého volil parlament

Samozrejme ze se menila ustava.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:10

Jack111 píše:
Jouda.III píše:Nějak se měnila Ústava? Neměnila, viď? Prezident volenej přímou volbou má NAPROSTO STEJNÝ MANDÁT, jak prezident, kterého volil parlament

Pravomoci prezidenza?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2019 09:11

Však já Fialu nijak nekritizuji. Každý rozumný člověk občas reviduje svoje rozhodnutí. Neomylný je pouze jouda.
Jinak jaké jsou pravomoci prezidenta se dohadují právníci už dlouho. A úhel pohledu je podle toho na které straně stojí.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:14

Krtvd píše:Však já Fialu nijak nekritizuji. Každý rozumný člověk občas reviduje svoje rozhodnutí. Neomylný je pouze jouda.

Už zase podsouváš, rudý noku?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2019 09:16

Jouda.III píše:
Jack111 píše:

Pravomoci prezidenza?

Libi se mi, jak se vzdycky snazis vykroutit otazkou po te, co jsi nachytan na nejaky blbosti. Prvne se ptas, jestli se menila ustava. Odpoved je ano menila. To se musis ptat? Vzdyt to by doslo snad i malymu decku. Ale Jouda no... :D
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 7. 10. 2019 09:16

Krtvd píše:Však já Fialu nijak nekritizuji. Každý rozumný člověk občas reviduje svoje rozhodnutí. Neomylný je pouze jouda.
Jinak jaké jsou pravomoci prezidenta se dohadují právníci už dlouho. A úhel pohledu je podle toho na které straně stojí.

Pravomoci jsou jasne dany. Spise se resi od kdy uz je to zakovatelne a kdy ne.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2019 09:17

Jouda.III píše:

Nepodsouvám, prostě držíš úhel....
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:18

Jack111 píše:Libi se mi, jak se vzdycky snazis vykroutit otazkou po te, co jsi nachytan na nejaky blbosti. Prvne se ptas, jestli se menila ustava. Odpoved je ano menila. To se musis ptat? Vzdyt to by doslo snad i malymu decku. Ale Jouda no... :D

Proč bych se snažil vykrucovat. Já měl za to, že hovoříš k tématu. Tak ne, příště ti to bude předkládat, abys to pochopil i ty
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:21

Krtvd píše:
Jouda.III píše:

Nepodsouvám, prostě držíš úhel....

Měl bys víc nafedrovat do kamen, jasnovidče...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 7. 10. 2019 09:22

Jouda si vzal vytky k srdci a zaradil nove vyrazy do slovniku :)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2019 09:31

goes píše:
Pravomoci jsou jasne dany. Spise se resi od kdy uz je to zakovatelne a kdy ne.

No pravomoci nejsou vůbec jasně dané, koneckonců kritici Zemana používájí často oblíbené řčení -porušuje dané zvyklosti...
Jouda si přečetl o těch učních co volí Okamuru a už nechce mluvit jako oni... :D
Naposledy upravil anonymni dne 7. 10. 2019 09:38, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod goes 7. 10. 2019 09:38

Co neni jasne dane?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 10. 2019 09:40

Krtvd píše:Jouda si přečetl o těch učních co volí Okamuru a už nechce mluvit jako oni... :D

Už zase podsouváš, rudá tlamo?
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka