Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 20:48

Tycon: já to bral tak, že mě chodí chlápek na údržbu kotle každý rok a dostávám papír o kontrole. Takže pro mě se toho asi moc nezmění, ne? Nebylo to povinností ale já to dělám pro svůj pocit sucha a bezpečí.
Edit: jako když vidím z kolika karem uniká plyn a lidi se tráví a přitom je hlasic plynu za pár korun... Lidi jsou někdy fakt blbí...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 10. 2016 20:51

Za pár korun neni, tak šestikilo. Já ho taky nemám...

P.S. neuniká plyn (ten je cejtit), ale zplodiny, ne?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 20:54

Já to mám napojené na alarm takže nějak neřeším. Ale ok. 600 máš ani ne 2 Kč denně za rok. To ti za pocit sucha a bezpečí nestojí?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 30. 10. 2016 20:54

Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 30. 10. 2016 20:57

Druha je CR?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 30. 10. 2016 21:00

Vypadá to tak. Předběhli jsme i Čínu.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 30. 10. 2016 21:12

robbert píše:Tycon: já to bral tak, že mě chodí chlápek na údržbu kotle každý rok a dostávám papír o kontrole. Takže pro mě se toho asi moc nezmění, ne? Nebylo to povinností ale já to dělám pro svůj pocit sucha a bezpečí.
Edit: jako když vidím z kolika karem uniká plyn a lidi se tráví a přitom je hlasic plynu za pár korun... Lidi jsou někdy fakt blbí...

Ano, pro tebe se tím pádem nic nezmění. My máme plynový kotel i kotel na tuhá paliva v kotelně mimo obytný prostor. Takže v ohrožení je jen kočka, která v kotelně v zimě spí.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 21:20

Aha, já mám jen plynový kotel a krb. Takže tohle jsem nějak nezaznamenal. Mě kontrola kotle stojí 450 Kč takže to zase není tolik, ne. Já s kotli zaregistroval jen to že mohou začít kontrolovat čím člověk topí. A to je pro mě ok.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 10. 2016 21:38

Ve skutečnosti je to krásná možnost, jak nasbírat data o kotlech neplnících 2. a 3. třídu. Kolonka o palivu a spalování odpadu je ještě slabší páka, než STK a DPF. Ten kontrolor jen napíše, co právě vidí.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 10. 2016 21:54

robbert píše:Já to mám napojené na alarm takže nějak neřeším. Ale ok. 600 máš ani ne 2 Kč denně za rok. To ti za pocit sucha a bezpečí nestojí?


Já nevim, doufám, že by mi to přišla kočka říct, má citlivější čich :D Navíc můj kotel má hlídání odtahu spalin do komína a sám se vypne, když spaliny neodchází. Proto se taky v horkých dnech neumeju, páč špunt horkýho vzduchu v komínu na střeše ty spaliny zespoda neprošťouchnou a kotel se za chvíli vypne.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 10. 2016 22:49

robbert píše:600 máš ani ne 2 Kč denně za rok.

Ale kolik je to fotbalových hřišť?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 31. 10. 2016 04:53

Jenze ono to mate jednop k druhymu a musi se clovekl starat. Kdybych kotel mel, tak si ho radsi zkontroluju sam a usetrim cas i penize. A je to evidentne kvuli evidenci, kdo ma jakou emisni tridu kotlu, to je jasny.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 31. 10. 2016 07:41

Hůlka cestou od Zemana ztratil medaili :D :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 31. 10. 2016 07:54

[quote="Majkl"][/quote]
US asi těžko 26,7 % vs. 73,3 %, když to tam je údajně o prsa. Bůhví, co to je za průzkum :-)
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 31. 10. 2016 09:36

Dáváš mi naděje, to se mi líbí...
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků