Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz


Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 09:33

Jasne, tak nejak po babisovsku, ze ti to vlastne poradili oni, no to urcite. Proste jel jsi tam a vedel jsi, ze mas nefunkcni svetla. prosel jsi tim, ze jsi obesel zakon. A ted se vymlouvas jak male decko, ze za to vlastne nemuzes. Jasne. No proste Bures, co se neumi ani postavit rovne k tomu co dela.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 09:39

Co měl Jarda se světlama?
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 19. 11. 2018 09:40

Predni mlhovky nejsou povinne, proste tam jako nebyly a fungovaly jen jako zaslepka diry. Vse bylo IMHO OK. Ale uz se na to vyser, ja ti to neberu, taky uz to je tak 8 let.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2018 09:57

tos_ píše:Kua Joudo, nedělej mi chutě, do Krpole se mi nechce a beztak je už mít nebudou :-(

V Krpoli má ŠtBureš nějakou výrobnu koblihů?
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 10:05

Nonstop tesco.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 10:09

JardaB píše:Predni mlhovky nejsou povinne, proste tam jako nebyly a fungovaly jen jako zaslepka diry. Vse bylo IMHO OK. Ale uz se na to vyser, ja ti to neberu, taky uz to je tak 8 let.


pokud na aute jsou, musi fungovat. Misto toho, abys priznal, ze jsi to objebal tu hledas jenom same nesmyslne vymluvy.
A proc se na to nevyseru? Protoze ty jsi presne ten prototyp typka, co se chvasta, jaky je to mirek dusin, aby se na nej v zapeti provalilo, ze neni. Tedy jen tam, kde se mu to hodi. Ale za slusnaka se vydavat bude furt. Pokrytec.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2018 10:10

aliasno píše:
goes píše:Nevysetril? Dyt za nej vseci sedeli

aha a co teda marvanová chce po státu odskodnení za protahování.

Vyřešeno, BAN, Lock
https://www.novinky.cz/domaci/489486-ko ... stemu.html
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2018 10:11

Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod aliasno 19. 11. 2018 10:59

goes píše:
aliasno píše:
goes píše:Co nechapes na rozdiku mezi delkou rizeni a odsouzenim.

nevím, neřeším detaily, mě zajímá výsledek a ten je, že všechna svoloč světa běhá po svobodě. H system ve srovnání k hnizdo, byl príklad, precedens, jak to chodí v těchhle kruzích. takže shrnutí, chápu rozhořčení ale nechápu víru ve spravedlnost navíc při vědomí že existuje amnestie. je demokracie, svobdné volby takže k čemu dělat vlny?

Proc lzes?

kež bys měl pravdu
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aliasno 19. 11. 2018 11:02

Jouda.III píše:
aliasno píše:
goes píše:Nevysetril? Dyt za nej vseci sedeli

aha a co teda marvanová chce po státu odskodnení za protahování.

Vyřešeno, BAN, Lock
https://www.novinky.cz/domaci/489486-ko ... stemu.html

kašlu na BAN,
díky Marvanové bylo kousku spavedlnosti učiněno za dost, ale odsouzení viníci se smějou. Klausova amnestie byla podle mne daleko větší kalibr než ubohé hnizdo pro dementní potomky agrofertu (kteří navíc s největší pravdepodobnosti nebudou o nic víc dementní než já, tzn. zcela svéprávní, s volebním právem)
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2018 11:18

aliasno píše:...díky Marvanové bylo kousku spavedlnosti učiněno za dost, ale odsouzení viníci se smějou. Klausova amnestie byla podle mne daleko větší kalibr než ubohé hnizdo pro dementní potomky agrofertu (kteří navíc s největší pravdepodobnosti nebudou o nic víc dementní než já, tzn. zcela svéprávní, s volebním právem)

Jsi rád, že se na tom odškodnění jako daňový poplatník budeš podílet?
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod robbert 19. 11. 2018 11:25

A co ti, kteří ty průtahy zavinili? Soudci si dále sedí a dále se k nim chodí pro rozsudek. Btw. Vidíte, jak krasne ANO manipuluje s lidmi?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aliasno 19. 11. 2018 11:33

takže odskodnení je dílem ANO a ne marvanová?
ad jouda3) to mi nedošlo samozřejme
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 11:35

Ano bures se prece zarucil.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků