Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 17:25

Ty me tak zivis, uz to neber...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:27

ano zivim
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 17:30

Sestup z nebeskych vysin a podivej se na realitu, mam dojem podle informaci tady, ze ty zadne realne hodnoty nevytvaris, delas jen obchod, takze je to spis naopak bych řekl.
A i jinak me rozhodne nezivis, pokud to budeme brat ciste ekonomicky, ja si na sebe vydelam s několikanásobnou rezervou, tak se prober.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:33

na dojmy kasli, res realitu...

Nicmene ja osobne bych nikdy neshazoval praci druhych. Je uplne jedno zda je nekdo vratny, prodavac, doktor, kopac kanalu nebo trener ve fitku. Dulezite je, zda dela praci naplno a poctive. Pokud ano, nikdy bych mu nerekl, ze "delas jen..." ale to je odraz tve osobnosti.

a jake prosim hodnoty vytvaris ty?
anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2019 17:37

JardaB píše:Sestup z nebeskych vysin a podivej se na realitu, mam dojem podle informaci tady, ze ty zadne realne hodnoty nevytvaris, delas jen obchod, takze je to spis naopak bych řekl.
A i jinak me rozhodne nezivis, pokud to budeme brat ciste ekonomicky, ja si na sebe vydelam s několikanásobnou rezervou, tak se prober.


Ne
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 17:40

Co ne?
Tak ja s tim urazenim nezacal…
Jinak za mnou je spousta stroju kde jsem vyvinul HW a SW, řídící systémy atd. Cili skutecne vzniklo něco noveho co se da ocenit a vytvari to další hmotne věci.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:43

No vidis jaky jsi dobry clovek. Mnohem lepsi, nez zdravotni sestry, ktere nic nevytvorily. Pracovnici ruznych socialni ustavu starajic se o nemohouci, kteri nic nevytvorili, prodavacky makajic v obchodech rano i vecer, ridici, kteri vozi ruzne veci apod. proste uznavam, ze jsi lepsi clovek. Mnohem lepsi nez ja, nebo lide co jsem jmenoval, co nikdy nevytovrili nic hmotneho.

Netusil jsem to a omlouvam se ti.
anonymni

Odeslat příspěvekod Crash11 28. 11. 2019 17:45

No jak vidím za dobu mé nepřítomnosti se nic mimořádného nestalo, kromě toho že některým hrabe víc a víc...
Crash11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2019 17:45

JardaB píše:Co ne?
Tak ja s tim urazenim nezacal…
Jinak za mnou je spousta stroju kde jsem vyvinul HW a SW, řídící systémy atd. Cili skutecne vzniklo něco noveho co se da ocenit a vytvari to další hmotne věci.


A ty vis, co “je” za ostatnima? Vis *****, jsou tu lidi, ktery toho dokazali mnohem vic nez ty a nemaj potrebu tu svoje “zasluhy” ventilovat 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crash11 28. 11. 2019 17:49

Tady někdo potřebuje kupóny na slevu kosmetiky...jinak si to lezení do pr... neumím vysvětlit.
Crash11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2019 17:50

To vis ze jo.
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 17:51

To jsem o sobe nikdy netvrdil, to jsi vymyslel ty, ostatne jako spoustu dalších nesmyslu, kdo se zacal povyšovat jsi ty. Ja zadnou produktivni praci neshazuji. Urcite je za nekym vetsi prinos nez u mne, ale reagoval jsem na to, ze si podle goese na svou existenci nevydelam. Takových lzi tu na me kyda dlouho spousty, reaguje na me příspěvky které ani nejsou extremni, a pak se toho spousta lidi chyta a vypada to jak to vypada. A to jsem mu ani nevojel starou, nevim, co ho furt sere :P
Naposledy upravil JardaB dne 28. 11. 2019 17:54, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2019 17:51

nejhorsi jsou doktori.ty nejen ze hodnoty nevytvarej, ale cas od casu i kus neceho cloveku uriznou a vezmou a uz nevratej! :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2019 17:53

Tak vzdycky se rika “blbej jak inzenyr” :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:55

JardaB píše:To jsem o sobe nikdy netvrdil, to jsi vymyslel ty, ostatne jako spoustu dalších nesmyslu, kdo se zacal povyšovat jsi ty. Ja zadnou produktivni praci neshazuji.


ja jen napsal, ze te zivim to neni zadne povysovani, z toho se ze tve strany strhla plejada slov o tom, jak nevytvarim hodnoty a ty ano, takze jsi lepsi clovek. Tudiz pokud to plati z tveho pohledu na mne, tak to snad plati i na ostatni co delaji veci, tkere nevytvari konkretni hodnoty. Takze najednou produktivni praci neshazujes? Jakto ze ne...

Takze promin, ale pokud nekdo povysil svou praci nad praci druhych, jsi to ty, ne ja. Ja bych toto nikdy neudelal, protoze povazuji kazdeho kdo maka za stejne duleziteho, coz ty ocividne ne.

A to uz neresim to, ze mne hodnotis a pritom nevis co realne delam. Znas jen maly usek mych aktivit. Ale chapu, ze kdyz se kaci les, letaji trisky.

Navic uz jsem se ti omluvil, ze jsem netusil co vse delas a jak je prace lidi co netvori konkretni hodnoty bagatelni. Tak to prijmi a jdem dal.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků