Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:56

JardaB píše:To jsem o sobe nikdy netvrdil, to jsi vymyslel ty, ostatne jako spoustu dalších nesmyslu, kdo se zacal povyšovat jsi ty. Ja zadnou produktivni praci neshazuji. Urcite je za nekym vetsi prinos nez u mne, ale reagoval jsem na to, ze si podle goese na svou existenci nevydelam. Takových lzi tu na me kyda dlouho spousty, reaguje na me příspěvky které ani nejsou extremni, a pak se toho spousta lidi chyta a vypada to jak to vypada. A to jsem mu ani nevojel starou, nevim, co ho furt sere :P


muzes mi napsat, ocitovat, uakzat, kde jsem napsal, ze si na svou existenci nevydelas? Pokud jsem toto nekde napsal, tak slibuji, ze si necham zrusit ucet a uz se tu neukazu.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 17:57

a needistuj si porad ty prispevky, pak ti je musim porad zamykat
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 18:04

Ja příspěvky needituju, jen doplnuju aby v tom nebyl gulas, max. opravim preklepy.
Jinak me nenapada, jak logicky vysvětlit rozpor v tvem tvrzeni:
"ja jen napsal, ze te zivim" a "kde jsem napsal, ze si na svou existenci nevyděláš"
Pokud bys me zivil, tak jedine v pripade, ze bych si na pokryti nakladu na sebe nevydelal. Me to vychazi, ze si nejen vydelam, ale ještě spousta penez z me práce zbyde pro ostatní, takze me muzes tezko zivit, maximalne zivis o něco vic nez ja nekoho jiného...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 28. 11. 2019 18:12

JardaB píše:Co ne?
Tak ja s tim urazenim nezacal…
Jinak za mnou je spousta stroju kde jsem vyvinul HW a SW, řídící systémy atd. Cili skutecne vzniklo něco noveho co se da ocenit a vytvari to další hmotne věci.

Mám dojem, že vaření piva v zavařovacím hrnci vymyslel už někdo před tebou
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Crash11 28. 11. 2019 18:13

Jardo nehledej logiku kde není...
Crash11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2019 18:13

:roll:
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 18:46

Crash11 píše:Jardo nehledej logiku kde není...

Pravda, Jouduv příspěvek me nejak potvrdil, ze na uroven mistni "diskuse" opravdu nemam... Tak jdu radsi ještě chvili pracovat, at me nemusi goes zivit :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 19:07

JardaB píše:Ja příspěvky needituju, jen doplnuju aby v tom nebyl gulas, max. opravim preklepy.
Jinak me nenapada, jak logicky vysvětlit rozpor v tvem tvrzeni:
"ja jen napsal, ze te zivim" a "kde jsem napsal, ze si na svou existenci nevyděláš"
Pokud bys me zivil, tak jedine v pripade, ze bych si na pokryti nakladu na sebe nevydelal. Me to vychazi, ze si nejen vydelam, ale ještě spousta penez z me práce zbyde pro ostatní, takze me muzes tezko zivit, maximalne zivis o něco vic nez ja nekoho jiného...


Tak se nad tim zamysli znovu
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 19:09

JardaB píše:
Crash11 píše:Jardo nehledej logiku kde není...

Pravda, Jouduv příspěvek me nejak potvrdil, ze na uroven mistni "diskuse" opravdu nemam... Tak jdu radsi ještě chvili pracovat, at me nemusi goes zivit :D


Mne to nevadi ze te zivim a hlavne budu zivit jeste vice. To k memu zivotu patri. A nemusis za to ani projevovat zadny vdek.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 28. 11. 2019 19:55

JardaB píše:
Crash11 píše:Jardo nehledej logiku kde není...

Pravda, Jouduv příspěvek me nejak potvrdil, ze na uroven mistni "diskuse" opravdu nemam... Tak jdu radsi ještě chvili pracovat, at me nemusi goes zivit :D

Duo boys. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crash11 28. 11. 2019 20:50

JardaB píše:
Crash11 píše:Jardo nehledej logiku kde není...

Pravda, Jouduv příspěvek me nejak potvrdil, ze na uroven mistni "diskuse" opravdu nemam... Tak jdu radsi ještě chvili pracovat, at me nemusi goes zivit :D

Tak ono jouda buď nějakou blbost vymyslí sám nebo dá odkaz na forum24.cz. Jenom nevím co je horší...
Crash11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.III 28. 11. 2019 20:55

To neřeš, nepřepínej, rudej noku
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 28. 11. 2019 21:04

Nevím jestli je rudej. Ale blbej je, to mu nelze upřít. Jinak si neumím vysvětlit, že tu někdo, kdo má v každém druhém postu odkaz na bulvár, někomu vyčítá odkazy na seriozní zpravodajství.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2019 21:15

Tak jiste, seriozni (objektivni) zpravodajstvi podle siritelu jedine spravne pravdy...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2019 21:16

Jardo a ty kdyz neco linkujes tak proto ze tomu neveris nebo veris?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků