Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -pb- 22. 7. 2021 10:53

Arnie J píše:no já věřím, že kluci to Spolu nějak zvládnou :)

+1
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 22. 7. 2021 11:05

-pb- píše:jo jo, to jsou pořád ty kecy o emigraci a pak stejně skončíš zahrabanej někde ve vidlákově jako evlo :D

Já na rozdíl od něj nekoupil jemovitost a nemam jako destinaci zemi, kde se bez klikihaků nedomluvíš :-)
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 7. 2021 12:27

birkov2001 píše:Hmm, takže vlastně jednáš naprosto stejně, jako jedná strana, kterou tak radikálně odmítáš. Tak jo, to má hlavu a patu ;)

Ani bych neřekl. Když se Pitomia ptali, jestli má představu, jaké by to pro nás mělo ekonomické důsledky, nikdy neodpověděl.
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod powerball 22. 7. 2021 13:04

však Tomio argumentoval v nějakým rozhovoru že nejvyspělejší státy světa jako například USA, Kanada, Japonsko a Singapur taky nejsou v EU takže mi tak taky nemusíme být abysme se měli dobře :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 22. 7. 2021 13:36

:D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 22. 7. 2021 13:57

powerball píše:však Tomio argumentoval v nějakým rozhovoru že nejvyspělejší státy světa jako například USA, Kanada, Japonsko a Singapur taky nejsou v EU takže mi tak taky nemusíme být abysme se měli dobře :D

No jestli je Tomijův cíl, abysme se tady měli jako v USA nebo Japonsku, tak pan bůh s náma a zlí pryč
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod birkov2001 22. 7. 2021 14:42

Tak se kluci někdy podívejte, jak ty strany hlasují v poslanecké sněmovně.. Jako populisti jsou všichni, ale to jsou kecy v kleci, to mě úplně netankuje..

Ale je fakt, že ta debata o tom, jak není Austrálie a Japonsko taky v EU fakt neměla chybu, to zrovna spletl prášky :D
Mustang GT; P607
birkov2001
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 7. 2021 16:57

yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 7. 2021 18:57

birkov2001 píše:Buřty:
Hele každý má nějaké priority a neodvažoval bych se kohokoli za názor osočovat nebo soudit.. Znám lidi volící cssd, piraty, ano a jiné.. a nebral bych si jejich rozum do huby.
Každý žijeme v určité bublině. Media vyzobávají jen úderná hesla a vytrhávají z kontextu. Google ti nachází to, co si myslí, že je pro tebe nejvhodnější a co tě nejvíce zajímá.. Jediná pravda je za mě jaké dané strany volí zákony a novely, protože jen tam vidíš, jak skutečně jednají a činí.. Prostě fakta odproštěná od keců..

Peace brooo :-D

Já nemám problém s lidmi rozumu mdlého. Navíc pro tebe muže platit druhá varianta - protest. Ale ani tak bych té nezavrhl. Takže pis Ok.

Ale nejsem schopen najít jediný argument proč bych podporoval dalšího zloděje který krade možná ještě víc ale není zrovna na slunci jak babis. Těch reportáži bylo fakt hodně. Opravdu nevidím jediný důvod proč tahle strana.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 22. 7. 2021 22:11

Jako já zas chápu někoho, koho sere apartheid, že si řekne - ok, pitomio jako jedinej hlasuje proti, ně jak populisti ze spolu, a to jsem Fialoj před lety docela fandil, ale jakmile člověk otevře ten jejich porgram, tak to fakt je hodný spíš pro voliče bureše a ČSSD ta strana, to se nedá.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 23. 7. 2021 05:32

Mě přijde, že jediný proti apartheidu je volný blok.


Ale za EU prostě jediná věc co tu kokoty alespoň trochu krotí.


Ono tohle dělení lidi na to seš kokot pravičák a seš kokot levicak je úplně stejný jak očkování.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 7. 2021 07:29

Israeli study claims major drop in vaccine protection ... experts don’t believe it

https://www.timesofisrael.com/israeli-s ... elieve-it/



Skvělý, na Slovensku aparteid, prej pandemie, umřelo s NEBO na covid19 2819, na covid 2258, 1.5% s těch co považuji za nakažený umřelo. Úplnej mor.

Oficiální čísla proč zavést aparteid
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 7. 2021 07:33

A to teda 1.5% fakt nevěřím když v UK maj CFR pro očkované 0.04% a pro neockovane 0.03%
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 7. 2021 07:58

No jo Volný blok, to je ta parta co má plnou hubu svobody a pak se najdou v jejich programu špeky jako že kandidáti do veřejných funkcí musí projít nejprve psychotesty, jestli mají ten správný světonázor v souladu s Vůdcem :-! Takhle nějak vypadá vznik totality...
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 23. 7. 2021 09:26

Všechny ty nový subjekty jsou v podstatě sekty, vznikající odshora...
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků