Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 7. 2022 10:57

Dobrý duch píše:


At vidis ze umim i ocenit a jsem ferovy.

Vzdy si rikam jaci lidi dokazi verejne podporovat babise. Ze to chce odvahu se k tomu priznat. Za to mas muj respekt.


Tobe uz slusne jebe v makovici. Dam odkaz na clanek a ty za tim vidis podporu Babise. Omlouvalo by te jedine napadnuti zralokem.
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2022 10:57

Tos neměl, to zase bude.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 10:59

Ze chodis na andrejovy weby. Posilas mu tam uzivatele? Ano to je taky podpora andreje. Slusny clovek si nepousti jeho radia. Necte jeho media a nezere jeho vyrobky.

Sle znovu opakuji mas kuk respekt ze se za to nestydis a priznavas to. Soudit te za to nebudu. Navic to dost vysvetluje
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 7. 2022 11:01

Klidne, pro me uz je pouze pica, co tu prudi a provokuje. Dela mu to dobre, ani nechci vedet jak moc. Jen se divim, ze je mu to tolerovano, zase na druhou stranu zvysuje navstevnost stranek. Ale ja jsem prejici clovek, at si to uzije. Treba je to v jadru hodnej kluk.
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 11:02

Dekuji. Tak uz jen staci abys na mne nereagoval a sel delat neco uzitecnejsihi a idealne hned na prvni pokus.
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 7. 2022 11:05

Utikas z boje ? Holt jsi pica

Mimochodem reagujes vzdy ty na moje prispevky, to jen ma okraj. Uz jednou jsi sam sobe slibol, ze toho nechas a vydrzelo ti to sotva par hodin.
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 11:12

Jaky boj zase? Ty s nekym bojujes nebo co? Ja tedy vubec. Mozna to je ten rozdil mezi nama. Tedy krom desitek dalsich…

A klidne mne castuj dal jak jsi zvykly doma mluvit. Pokud se ti tim ulevuje je to dobre. Je treba to ventilovaz

Jinak ja to prece nedavam. Takze je logicke ze reaguji.
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 7. 2022 11:14

Ty jsi se nam dneska nejak rozjel, aby ti neprdla cevka, v tvem veku uz by jsi se nemel rozcilovat
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 11:18

Mas moudrou pravdu. Jako vzdy.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2022 11:19

Jako kdybych to nepsal...... :oboze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 11:21

Njn. Ja si to taky rikam uz nejakou dobu kdy se kapku vzchopi a zacne to davat aspon kapku dustojne. Ale zase uznej ze zelezo se ma kout dokud je teple… a odchzet od nedojedene rostenky neni slusne
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 7. 2022 11:25

Tak proc se toho nedrzis ?
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2022 11:26

Musim se priznat ze netusim o cem ted pises
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 7. 7. 2022 11:27

mrazik píše:Utikas z boje ? Holt jsi pica

Mimochodem reagujes vzdy ty na moje prispevky, to jen ma okraj. Uz jednou jsi sam sobe slibol, ze toho nechas a vydrzelo ti to sotva par hodin.


Omg.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2022 11:28

Omg oba.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků