Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2022 20:02

Tak nejak sa siri internetom, ze na hraniciach je vselico len nie obcania UA...uz druha alebo tretia sprava a nikto netusi odkial sa tam zobrali...
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod salam01 28. 2. 2022 20:04

V Ubľi jsou to z 99% UA maminky s dětma, ale ve Vyšném Nemeckém dost Indů, černochů, apod. podle zpráv tady od místních vojáků.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2022 20:06

Jj sedi.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 2. 2022 20:15

pozpatku_fijA píše:takže ti ruští hňupi ani nevědí, co chtějí?!

v tv davali, ze chcu uznat krym ako rusky a odzbrojenie UA
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 28. 2. 2022 20:16

Takže na Shellce budu mocttankovat, to je fajn.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Já první 28. 2. 2022 20:16

Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hopa26 28. 2. 2022 20:20

Mistr Jakub píše, je to kameraman (dělá reportáže) .
Vracím se právě z Ukrajinského Čopu. Sedím ve vlaku českých drah a v noci bychom měli přijet do Ostravy. Ve vlaku je cca 430 lidi. Všechno ženy a děti a několik starších chlapů. Dali by se napočítat na prstech jedné ruky.
U všech těch lidí jde vidět, ze na sebe jen rychle něco navlékli a utíkali. Do vlaku šli všichni ubreceni a chlapi za oknem mávali taky se slzami v očích.
Každopádně tam přijel i vlak, který ma končit v Maďarsku a to už byla jiná liga. Odhadem z nadrazi vyběhlo tak 600 lidi a tak 75% určitě z nich byli jen černoši. Všichni v luxusních hadrech, nove mobily a do vlaku šli s úplně klidným pohledem.
Měnili jsme před malou chvílí lokomotivu v Košicích a dal jsem se do reci s místními policisty, kteří mi řekli, ze tohle je cesta do průserů. Včera pry už i nějaký magor útočil na policii s nožem. A takových vlaku tam projede denně tak 10. Slováci z toho prý mají celkem strach, protože hrozí, ze pres hranice je nepustí a budou muset zůstat na Slovenku.
Vsichni na Ukrajině, včetně vojáků mi podávali ruce a děkovali za všechno, co Česko dělá. Že nejde jen o dary, ale i podporu a vidí, ze jim nejsme lhostejní. A každý rozhovor ukončili tím, ze mi řekli, ze budou bojovat ne jen za sebe, ale i zas a věří v ten šťastný konec
Naposledy upravil hopa26 dne 28. 2. 2022 20:20, celkově upraveno 1
hopa26
Venclovský

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 2. 2022 20:20

***** is getting serious.

Alcohol sales have been banned in #Kyiv since March 1.

Neni to vtipny, ale boha jeho. Bezmoc.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkl 28. 2. 2022 20:25

Borrell jede do Moldavska a bejvalej rumunskej prezident doporučuje udělat v obou zemích bleskový referendum o sjednocení. Fičák…
Question everything. Learn nothing.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod tslany 28. 2. 2022 20:26

hopa26 píše:Mistr Jakub píše, je to kameraman (dělá reportáže) .
Vracím se právě z Ukrajinského Čopu. Sedím ve vlaku českých drah a v noci bychom měli přijet do Ostravy. Ve vlaku je cca 430 lidi. Všechno ženy a děti a několik starších chlapů. Dali by se napočítat na prstech jedné ruky.
U všech těch lidí jde vidět, ze na sebe jen rychle něco navlékli a utíkali. Do vlaku šli všichni ubreceni a chlapi za oknem mávali taky se slzami v očích.
Každopádně tam přijel i vlak, který ma končit v Maďarsku a to už byla jiná liga. Odhadem z nadrazi vyběhlo tak 600 lidi a tak 75% určitě z nich byli jen černoši. Všichni v luxusních hadrech, nove mobily a do vlaku šli s úplně klidným pohledem.
Měnili jsme před malou chvílí lokomotivu v Košicích a dal jsem se do reci s místními policisty, kteří mi řekli, ze tohle je cesta do průserů. Včera pry už i nějaký magor útočil na policii s nožem. A takových vlaku tam projede denně tak 10. Slováci z toho prý mají celkem strach, protože hrozí, ze pres hranice je nepustí a budou muset zůstat na Slovenku.
Vsichni na Ukrajině, včetně vojáků mi podávali ruce a děkovali za všechno, co Česko dělá. Že nejde jen o dary, ale i podporu a vidí, ze jim nejsme lhostejní. A každý rozhovor ukončili tím, ze mi řekli, ze budou bojovat ne jen za sebe, ale i zas a věří v ten šťastný konec

Na slovensku, to je v pohodě, vyslal bych autobus na Luník a povolal je na domobranu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2022 20:27

Pomimo vojny sa tam este nieco deje bokom zjavne...lebo odkial by sa tam nabrali cernosi v handrach...
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tslany 28. 2. 2022 20:28

Bělorusko?

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 28. 2. 2022 20:28

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2022 20:29

Asi najskor.
Ideal cesta ako sa vyhnut plotu v PL.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 28. 2. 2022 20:29

Já první píše:https://www.youtube.com/watch?v=B_KtmmIo-X8&t=274s

Jako ale tohle je fakt pruser. Kdyz odhlidnu od toho, ze se tady nejspis zneuziva exodus valecych migrantu (coz me teda extramne sere), tak to ma jeste ten sekundarni dopad. Mozna jsou ti cernosi taky valecni migranti... a mozna vubec.

To maji zas tenhle debil a Okamura nabito na dva roky dopredu. I kdyby nic jineho, to je pruser sam o sobe...

Jo a jinak puvod samozrejme Belorusko, dyt je tam vozil Lukasenko po tisicich buh vi odkud.
maXX_CZ
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka