Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:54

Prilezitosti ma kazdy milion tak se porad nevymlouvej
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 21:57

To jo, ale jackpot se povede jenom zlomku lidi.
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod PeTr7650 12. 2. 2022 21:58

Co ti rusáci, *****? Moji kamarádi Ukrajinci začínají panikarit
PeTr7650
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:59

Jardo najdi si nejaky bezejmenny eshop s obratem 20 mega rocne. Co je na trhu 2 roky. Nech se tam zamestnat na polovicni uvazek a mas tu prilezitost co jsem mel ja. Jackopt bude jen na tobe.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 22:01

PeTr7650 píše:Co ti rusáci, *****? Moji kamarádi Ukrajinci začínají panikarit

Nevim. Dle meho tam v nejake forme vlitnou. Obsadi co ted nema ukrajina pod kontrolou. Pridaji cestu na krym. Zafixuji stav. Pockaji na diplomatickou notu. Dve ukozecky dostanou zakaz cestovat do eu. Za rok si na to nikdo nevzppmene.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 22:02

goes píše:Jardo najdi si nejaky bezejmenny eshop s obratem 20 mega rocne. Co je na trhu 2 roky. Nech se tam zamestnat na polovicni uvazek a mas tu prilezitost co jsem mel ja. Jackopt bude jen na tobe.

Tak to jses asi mimo realitu. Mel jsi prilezitost a stesti asi, preju ti to, ale opravdu to neni pro kazdeho.
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 22:04

Jak jsem mimo realitu? Ja takto zacinal. Co je ted je vyslekdem rpace tech lidi. Nikdo sme se s tim nenarodili. Pro kazdeho toto neni. Ale kdo sedi doma a nadava tak prilezitost nebude mit nikdy. Takze pokud se mas spatne je to rvuj boj
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 22:06

Neni to pro kazdeho i kdyby delal presne to, co ty. Proste bych to spis videl jako stesti. Byt ve spravny cas na spravnem miste.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 22:08

Ano. Vymluva na “stesti” je typicka pro lidi jako jsi ty. Jenze jardo abys to stesti mel musis taky neco delat.
anonymni

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 2. 2022 22:10

Slovy bradavičnatýho sexymozku se dluhy neplatí. Takže když si naberu strop všeho co mi kdo půjčí, a že to nějakej mega hodí, to budu vcelku v pohodě, ne? Myslím ve spojení s válkou...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 22:11

Delam to, co umim a co me bavi. Nemam prachy jako ty, ale nejak mi to nevadi.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 22:11

goes píše:Mluv za zvou rodinu. Ja mam dost. Jen to chce makat a nefnukat na netu

Meleš z cesty. ***** z blízkýho východu, prostě nemakají. Nikdy nikde, pro nikoho.
Edited by ajif - rasismus nahrazen hvězdičkama
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 22:13

JardaB píše:Delam to, co umim a co me bavi. Nemam prachy jako ty, ale nejak mi to nevadi.

Mi je uplne jedno co mas a nemas. A ze se budes cely zivot vymlouvat je taky tvuj boj.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 22:13

pech. píše:
goes píše:Mluv za zvou rodinu. Ja mam dost. Jen to chce makat a nefnukat na netu

Meleš z cesty. ***** z blízkýho východu, prostě nemakají. Nikdy nikde, pro nikoho.

Takze jako u vas doma
Edited by ajif - rasismus nahrazen hvězdičkama
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 2. 2022 22:15

JardaB píše:Neni to pro kazdeho i kdyby delal presne to, co ty.

Je to tak. Přestože goesovi z toho asi rupne hlava :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Předchozí stránkaDalší stránka