Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 9. 2021 17:02

Středa...je ho tam třeba.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 20. 9. 2021 17:18

goes píše:Ja ale neberu to ze rodina s dvema tatinky ci maminkami ci bezpihlavni ci rano muz a vecer zena ci ani to a ani ono ci … je nejak spatna. Nebo ze by byli zli. Nebo ze by fungovali jinak nez rodiny klasickeho typu. O tom to pro mne neni.

Pro mne je to o tom ze se v tom boji techto paru zapomina na to dite. Ani v jedne diskuzi s obhajci sem enslysel a nevidel jedine zamysleni co to dite. Vidim jen ten boj za pravo na adopci ale ani naznak zajmu o ty deti.

Jinak staci se divat jak davaji decka deckum sezrat jinost. Odstavajici usi. Rackovani. Bryle. Adopci a kde co. A toto bude echt super.

Je to jako pripojovani na dalnici. Kdy ten v pravem vidi pripojovat se auto a rup so leveho. Ma super pocit jaky je hodny ze umiznil peipojeni ale uz nevidi ze vyblokoval pet aut v levem uz nerrsi.

Takze za mne. Byt za mne tak upravim institut partnerstvi s danym nazvem na pravni uroven manzelstvi ale s jinym nazvem. A neumoznim adopci. Pokud to ovsem nejake strany schvali mi to nejak vadit nebude.

Tedy pokud mi umozni mit v obcance pohlavi. Klidne dobrovolne.

To je přesně ono. Vrchol sobectví buzen... Ať se šukaj do *****, ať se vešej za nohu, ale neobtěžujou s tím normální lidi.... Přesně jak píšeš... JInakost se mezi dětmi trestá a pokud si dvě buzny osvojí obtloustlého zrzka s brýlemi a odstájacíma ušima, tak si to může jít hodit...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 20. 9. 2021 17:46

Zatimco kdyz bude dite vyrustat v decaku a jeho "rodice" bude vychovatelka cislo 1 a 2 tak to bude absolutni bombardak ve tride kterymu se nikdo smat nebude.Bez si radsi umejt gumovky od hoven nez takovyhle moudra.
Zdá se, že já smím být pouze doma,“ postěžoval si exministr.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Major Kure 20. 9. 2021 18:01

Ja tomu teda ***** rozumim, tak jen nahlas premyslim... Deti resi jen to, co vidi kolem a slysi doma. A to vnimani lgbt se mimo vidlakov hodne posunulo, tak mi prijde, ze to nemusi byt takovy problem. Par lidi, co se decku venuji, jim verim muze dat do zivota vic, nez decak. A co vidim jako nejvetsi pozitivum, tak je zazemi... jak financni, tak mit se kam vratit. Kdyz decko vyjde z decaku tak ma co? Ten pocit, ze te ma nekdo rad a mas se na koho obratit, je podle me dulezity a to v decaku nikdy mit nebude. Samo ma to i sva negativa.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2021 18:27

Major Kure píše:A to vnimani lgbt se mimo vidlakov hodne posunulo, tak mi prijde, ze to nemusi byt takovy problem.

Jo, tady už to imho nikdo neřeší. A to zdaleka nejsme Praha ale jen předměstí Brna.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Majkl 20. 9. 2021 18:34

A když se děcka budou chtít posmívat, důvod si vždycky najdou. To mi přijde jako celkem pokryteckej důvod ze strany lidí, co s tím sami maj problém, ač se jich to ani nijak netýká…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod powerball 20. 9. 2021 18:53

Jo do skoly muzu chodit jen naprosto dokonaly a perfektni deti ze skvelych rodin.Jinak to nema cenu je tam vubec posilat.Nekdo by se jim mohl smat.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 20. 9. 2021 18:59

Dobře, že mně se ve škole nikdy nikdo nesmál. Musel bych si okamžitě vzít život.

Použít tohle jako výmluvu na to, proč upřít dítěti domov, se kterým mám problém hlavně já sám… pojďme se bavit o tom, kdo je sobec.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Redlajn 20. 9. 2021 19:25

Jak se trestanec co vydeptal ženu na dřeň cejtí jako vzor otce tvl.
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 20. 9. 2021 19:26

asi tak. Nepochopíš.
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 20. 9. 2021 19:28

powerball píše:Zatimco kdyz bude dite vyrustat v decaku a jeho "rodice" bude vychovatelka cislo 1 a 2 tak to bude absolutni bombardak ve tride kterymu se nikdo smat nebude.Bez si radsi umejt gumovky od hoven nez takovyhle moudra.

Dneska v děcáku zdravé bílé dítě jen tak dlouho nezůstane, poptávka mezi normálními páry převyšuje nabídku. O ten zbytek tam ani homo nebudou mít zájem, protože to nebude schopno se o ně pak jednou postarat. O majetek jim jde stejně jako všem.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 9. 2021 19:32

Tak me by zas vybec nevadily ty adopce deti, to by chtelo vubec modernizovat, at si deti bere treba i single clovek atp, hur nez v ustavu nedopadnou (s vyjimkou uchylu samo, to se da asi proverit)
Ja bych byl proti ruznym danovym vyhodam atp. hlavne, na to se mi prispivat nechce.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 20. 9. 2021 19:38

Mne se taky nechce prispivat na tvoje manzelstvi.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod powerball 20. 9. 2021 19:38

teda ne ze bych poslednich par let prispival na cokoliv no.ale to je vec jina.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod birkov2001 20. 9. 2021 19:46

Tak ono hlavně by se adopce měla zjednodušit.. Znám dva páry, které řešili adopci rok..

Jako zkontroloval bych, že oba rodiče mají stabilní příjem minimální příjem a pak jen prioritizoval
1. Heteráci manželé
2. Heteráci partneři
3. Homo registrovaní

Singl bych vyškrtnul úplně na všech frontách.

Jo a jsem pořád pro SPD, házet to Svobodným, kteří jsou celkem rozumný to nemá cenu, páč jsou pod pět procent.

Jinak bych do kokotů nenadával nikomu a každý ať si volí koho chce, piráty či komouše.. Strany mají reprezentovat průnik voličů. Mít jednu dominantní stranu je o průser..
Mustang GT; P607
birkov2001
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka