Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 11. 2019 22:00

Ok, jsem jedno oko :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 28. 11. 2019 22:00

Arnie J píše:Další diskuzi neřeším, chápu, že tě urazilo, že podle Jardy nic pořádného neděláš, ale jak je to s tím živením? Já jen jestli ti mám být taky vděčný třeba.

To mne vazne neurazilo. Na toto jsem za ty roky zvykly. A zaroven si opavdu myslim ze nic extra nedelam. Tam mne spise udivilo jak shazuje miliony lidi delajic ve siuzbach ruzneho typu. Lektare. Sestry. Socialni pracovniky. Osetrivatele apod. Proste lidi kteri nesedi u rysovaciho prkna nebo nedoluji uhli. To sem od nej opravdu necekal.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2019 22:14

Však jo! Dělníci jsou nositelé pokroku a inteligence do továren a polí!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod TypeL 28. 11. 2019 22:59

Vynikajici zabava panove, bravo, skoda, ze jdu spat, vstavam brzo do kolbenky, doctu si to rano
TypeL
Nováček

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 29. 11. 2019 00:57

https://mobile.twitter.com/matesola/sta ... 2493556736

Kombinace demence vrchního velitele ozbrojených sil a servilnosti velitele TV Jaromíra Soukupa, Jaromíra Soukupa.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 11. 2019 01:43

Tvl a koho to sere. Trapak. Kubera dobře. Proč mít za přítele takovýho smejda.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 11. 2019 05:55

goes píše:
Arnie J píše:Další diskuzi neřeším, chápu, že tě urazilo, že podle Jardy nic pořádného neděláš, ale jak je to s tím živením? Já jen jestli ti mám být taky vděčný třeba.

To mne vazne neurazilo. Na toto jsem za ty roky zvykly. A zaroven si opavdu myslim ze nic extra nedelam. Tam mne spise udivilo jak shazuje miliony lidi delajic ve siuzbach ruzneho typu. Lektare. Sestry. Socialni pracovniky. Osetrivatele apod. Proste lidi kteri nesedi u rysovaciho prkna nebo nedoluji uhli. To sem od nej opravdu necekal.

Hele uznavam, ze jsem se asi spatne vyjadril a nebylo to pochopeno tak, jak jsem to myslel. Vyse uvedena zamestnani samozrejme beru jako dulezita, nakonec jsou tam viditelne výsledky.
Vysvetleni inovativni ekonomicke konstrukce, jakym zpusobem me zivis, jsme se ale přes noc stejne nedockali :D
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 11. 2019 06:00

https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ ... oprava_cfr
myslim, ze je nekde systemova chyba. Nez by se udelala za par let nejaka normalni trat s beznyma nastupistema, pripadne normalni tunel pro metro a lidi se pak pohodlne a rychle premistovali mezi mestem a letistem, tak ne - na tech par km se vymysli megalomanske projekty za nesmyslne ceny a lidi dal muzou jezdit taxíky...
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 11. 2019 06:02

Znám několik firem, které měly problém s navyšováním nákladů prostřednictvím reklamy. Tohle se ale asik zamete pod koberec
https://www.forum24.cz/agrofert-zaplati ... vysvetlit/
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 11. 2019 06:10

JardaB píše:https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/vysokorychlostni-zeleznice-letiste-praha-hospodarska-komora.A191128_164324_eko-doprava_cfr
myslim, ze je nekde systemova chyba. Nez by se udelala za par let nejaka normalni trat s beznyma nastupistema, pripadne normalni tunel pro metro a lidi se pak pohodlne a rychle premistovali mezi mestem a letistem, tak ne - na tech par km se vymysli megalomanske projekty za nesmyslne ceny a lidi dal muzou jezdit taxíky...

Já mám dojem, že už to mají nějak pořešený. Sice to nebude rychlodráha, ale bude to přímé spojení. Je asi jedno, jestli to pojede 10 minut nebo půl hodiny. Pořád to bude lepší, než ten autobus
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 11. 2019 07:26

ace2 píše:https://www.denik.cz/krimi/soud-african-znasilneni-litomerice-20191128.html

Optimalni by bylo, kdyby to, co uslysi posledni, byl zvuk vystrelu.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod addiction 29. 11. 2019 07:37

Tak to bys jenom za lonskej rok musel tohle napsat 616x :-(
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod goes 29. 11. 2019 07:55

JardaB píše:
goes píše:

Hele uznavam, ze jsem se asi spatne vyjadril a nebylo to pochopeno tak, jak jsem to myslel. Vyse uvedena zamestnani samozrejme beru jako dulezita, nakonec jsou tam viditelne výsledky.
Vysvetleni inovativni ekonomicke konstrukce, jakym zpusobem me zivis, jsme se ale přes noc stejne nedockali :D

Takze pouze to jedno konkretni povolani a ta jedina konkretni pozice co mam ja je to horsi tak? Ja jen abych vedel, jak to myslis po prvni revizi tveho nazoru.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 11. 2019 09:53

Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 11. 2019 10:20

goes píše:
JardaB píše:
goes píše:To mne vazne neurazilo. Na toto jsem za ty roky zvykly. A zaroven si opavdu myslim ze nic extra nedelam. Tam mne spise udivilo jak shazuje miliony lidi delajic ve siuzbach ruzneho typu. Lektare. Sestry. Socialni pracovniky. Osetrivatele apod. Proste lidi kteri nesedi u rysovaciho prkna nebo nedoluji uhli. To sem od nej opravdu necekal.

Takze pouze to jedno konkretni povolani a ta jedina konkretni pozice co mam ja je to horsi tak? Ja jen abych vedel, jak to myslis po prvni revizi tveho nazoru.

Asi opravdu nevim co všechno delas, tak beru z5, budu předpokládat, ze je to také uzitecne a ze zrejme velkoryse oceneni tve práce odpovida prinosu pro společnost. Sry teda.
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka