Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 21. 9. 2019 16:44

MV_cz píše:
ace2 píše:Zastávka Metra je dobře dimenzovaná navíc v Letňanech probíhají výstavy a koncerty a provoz i v těchto extrémních časech metro i silnice a parkovací místa zvládají. Při úřednickým provozu rozloženého plynule do celého pracovního dne to bude úplně v pohodě. Můžeme si vzít příklad z oblasti stanice Budějovická a Pankrác což je office čtvrt a násobně větší s násobně více zaměstnanci a MHD ani okolní infrastruktura nekolabuje a jsou tam stanice podstatně menší. Pokud tedy nepovažujete za kolabování fakt že ve 8 ráno s v metru nesednete.. Silniční dopravní obslužnost toho místa také není vůbec špatná. Kolem místa vedou silnice dálničních typů ze všech směrů a tato oblast není z hustoty dopravy nijak dramatická. To místo není vůbec špatně zvolené a argumenty na kapacitu infrastruktury nechápu. Letňany mají kapacitně snad nejlepší silniční sít v celé Praze s velkou zastávkou metra, autobusovým terminálem a masivním parkovacím místem už nyní pro účastníky výstav a koncertů.

Mě tedy připadá úplná kravina držet úředníky ve starých budovách v centru což je povětšinou nějaký historický palác a podobně, pro úředníky i klienty nevyhovující prostory.

Jsi v Letňanech asi moc na koncertech nebyl viď :) Vždycky uzavřou celou tupolevovu a okolní ulice, parkuje se pak úplně všude, třeba i na trávníku u OC Leňany. Kruháč u metra pak cajti uzavíraj a doprava houstne už od průmyslový...
Tamější P+R ač je jedno z těch větších, tak je ve všední dny vždy úplně plný už před 9. hodinou. Takže návštěvníci úřadů by stejně neměli už kde zaparkovat, samozřejmě taková ta místa u silnic jsou plná už předtím, bo tam ještě není modrá.

Ad Pankrác a Budějovická - tam už jsou zóny, takže tam ani nikdo parkovat nemůže. Sami máme v práci pro "návštěvy" asi 4 místa a ty jsou zabraný už v 6 ráno (true story, před pár týdny jsem tam potřeboval v 6 ráno nechat auto, bo odpo jsem cestoval dál na Moravu, no nevyšlo to, takže jsem jel na P+R Chodov), samozřejmě je tam se zavedením zón opticky volněji, na fialových se taky chce 30 - 40 Kč/hod. To už se zaměstnancům platit moc nechce a tak do práce dojížděj na Budějárně autem hlavně kolegové, co maj bydliště taky na Praze 4 a vydali jim parkovací kartu i když u nich nejsou ještě zóny (Braník...), tak si to pak na pohodindu hoděj na celej den na modrou před vchod :/ .

Tak já tam parkoval na fake zastávce, když to lidi čistili, tam ani tam nebylo místo
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 21. 9. 2019 16:46

Ale prymyslim kdo přímo na bujerne má vývoj na javu a moc mě nenapadá
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 9. 2019 17:36

mě taky ne :D

PS: kde je tam fake zastávka?
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 21. 9. 2019 18:06

Dnes dny NATO. Báječné chvilky bez rudejch tlam, hnízdomilů, chytropískomilů atd. Vím, že to nic neznamená a že to už teď pojede jen setrvačností, než se to soudruhům znelíbí. Ale jako gesto toho, kam patříme (kromě výše jmenovaných) je to k nezaplacení.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod siol.a 21. 9. 2019 18:23

A bez klimaalarmistu trpicich na flygskam.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 9. 2019 07:47

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2019 08:45

A co ti vadí?! prostě realita.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 9. 2019 08:51

Asi nemel tak dobry pravniky, no.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2019 09:17

Asi nemel tak dobry konekce ...
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 9. 2019 09:18

JardaB píše:Asi nemel tak dobry pravniky, no.

Spíš nemohl ovlivňovat vyšetřovatele...
Koza se nažrala, nadmula a zdechla...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod polda 22. 9. 2019 09:19

Ten Babiš nedopadne dobře.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 9. 2019 10:08

Jako kazdej, uz ma svoje roky. Jinak myslim, ze z toho popotahovani nakonec nejak vybrusli. Az odejde z politiky, nestekne po tom ani pes.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 9. 2019 10:25

Myslíš, že všechny průsery budou mezitím promlčeny?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2019 11:07

Jako všechno to řeší legalne, takže když ho nikdo nezabije, tak je vklidu. Teda ještě by mohl být někdo koho sere a kdo má justici a fyzli víc pod palcem, ale nikdo mě nenapadá. Takže reálně v realitě má klídek.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 9. 2019 12:35

Proč si Středula neotevře vlastní fabriku a neukáže těm podnikatelskejm parchantům, jak se to má dělat?
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka