Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2018 21:49

Ranil jsi mou duši :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 9. 2018 07:27

JardaB píše:Radsi bych prave nezdrhal a udrzel tu hranici...

To si pak budeš moct každej rok koupit novou Škodofku. Určitě budou muset jít s cenou dolů, aby se jim auta v Bolce nehromadila na dvoře
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod aliasno 16. 9. 2018 09:08

Vočko,Szyslak píše: Kde to, *****, žijeme, že se nepostaráme o 50 dětí?

řekni kde?
to jsem zmatená, všechno se nějak tváří a mě dojímá a pak je to přesně jinak. ať už tam něco hoděj a je klid. mě to nebaví. lidskejma tvorama se to hemží, mužou i ubejvat a co?
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 16. 9. 2018 12:33

mozna je to dobre ze je neprijmeme.
Jan Moláček
1 hr
Když si představím, co by tady ty chudáky děcka ze Sýrie čekalo, tak jsem za ně skoro rád, že se (snad) dostanou do nějaké civilizované země.

Jak by to asi vypadalo:

Ještě na letišti - autobus s dětmi musí projet kolem demonstrantů s přeškrtnutými mešitami, obrázky, na nichž mají muslimové prasečí hlavu, a maketami šibenic. Na skla autobusu dopadají plivance a kameny. Děti jsou v šoku a prosí, jestli by se nemohly vrátit do relativního bezpečí uprchlického tábora.

Dva dny poté - MF Dnes oznamuje, že od "zdroje blízkého vládě" získala osobní údaje jednotlivých sirotků a publikuje předem připravenou reportáž z Damašku. Jejím hlavním tématem je zjištění, že soused strýce matky bratrance spolužáka jednoho z přijatých sirotků měl být bojovníkem Islámského státu. Na sociálních sítích to vyvolá lavinu příspěvků, jejichž nejčastějším mottem je "už je to tady" a "my jsme to říkali".

Týden poté - do dětského domova, kde jsou děti prozatímně ubytované, proniká štáb TV Prima a odhaluje, že je tu víc hraček než v jiném dětském domově. Reportáž spustí lavinu výhrůžek a nenávistných statusů. Domov musí hlídat zvláštní jednotka policie.

Pár dnů poté - Tomio Okamura ve videu na svém profilu poukazuje na rizika spojená s "údajnými teroristickými vazbami" přijatých sirotků, na nutnost policejní ochrany dětského domova a náklady s tím spojené. "Neomarxistické neziskovky nám lhaly, když přijetí sirotků líčily v růžových barvách. SPD jediná od začátku tvrdí, že to bude znamenat obrovské nebezpečí a stát obrovské peníze, které přitom nemáme pro naše slušné pracující občany," hřímá Okamura.

O den později - Hnutí ANO a několik dalších poslanců podpoří návrh SPD na svolání mimořádné schůze Sněmovny. Výsledkem je patnáctihodinový řečnický maraton, v němž se poslanci předhánějí v návrzích, jak "zajistit bezpečnost občanů" a "omezit rizika spojená s přijetím sirotků".

Měsíc po příletu - "Kauza sirotci" vytlačuje z veřejného prostoru prakticky všechno ostatní. TV Barrandov jí věnuje Kauzy, Instinkty, Duel i Arénu Jaromíra Soukupa. Miloš Zeman v Týdnu s prezidentem prohlašuje: "Víte, pane Soukupe, já mám děti rád. Ale dovolte mi, abych řekl jasně a bez politické korektnosti, že děti, které tímto způsobem zatěžují Českou republiku, která jim přitom nabídla, a to bych rád pane Soukupe zdůraznil, otevřenou náruč, nejsou žádné děti, ale problém. A problémy, jak mi pane Soukupe jistě dáte za pravdu, jsou od toho, aby se řešily".

Půl roku po příletu - Děti zvládly základy češtiny a připravuje se jejich nástup do školy. Předseda školského výboru parlamentu Václav Klaus mladší bije na poplach před "neomarxistickým experimentem a zatahováním ideologie multikulturalismu do škol, které mají učit a ne vnucovat studentům politickou korektnost". Školy čelí záplavě výhrůžek. Problém, jak zajistit bezpečnou dopravu na vyučování, se ukazuje jako neřešitelný. Děti od svého příletu z bezpečnostních důvodů prakticky ještě nebyly mimo areál dětského domova, jehož ochranu muselo posílit několik Pandurů a policejní vrtulník. Sirotci jsou podle psychologů vystaveny stresu neustálých reminiscencí svých válečných traumat.

Necelý rok po příletu - Děti z ČR za mimořádných bezpečnostních opatření evakuuje zvláštní letadlo UNICEF.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 9. 2018 12:36

Měli by se o ně postarat jejich bratři z muslimských zemí a nepřesazovat je do nepřirozené kultury
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 9. 2018 13:22

jj ta naše "kultura" je dost nepřirozená
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 16. 9. 2018 13:41

50 se babisovi hodi, ale urcite ne deti.
Obrázek
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 9. 2018 13:44

Jack111 píše:jj ta naše "kultura" je dost nepřirozená

pro ne urcite, stejne jako pro nas ta jejich.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MgX 16. 9. 2018 15:05

Není nad „objektivní“ reportáž. A to vysvětlení, které poskytla příslušná stanice... :D Asi měl taky dvě piva v unaveném dni.

https://www.facebook.com/steve.brooks.9 ... 717744165/

Neskutečně „pravdivý“ svět. Život je jen hra. Vítězí nejlepší herci a hráči.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 9. 2018 21:21

Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod eetb 16. 9. 2018 21:22

At si je vezme sama k sobe domu cubka.
eetb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 16. 9. 2018 21:25

Ale jděte, hysterky. A speciálně od tebe jardobéčko...rád jiným vyčítáš, že tě napadají za tvé světonázory...a co je tohle? Jsi nácek a jinej už nebudeš.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 9. 2018 21:31

ujasni si trosku pojmy a dojmy a neser se zas do mne. Jedna věc je diskuse o názorech a druha věc je akce která ma nejaky cil. Tam uz IMHO lze ohodnotit. A co si tak zhruba predstavujes pod pojmem nacek?
Naposledy upravil JardaB dne 16. 9. 2018 21:33, celkově upraveno 1
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 16. 9. 2018 21:33

V tom ti nemůžu vyhovět, sorry jako.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 9. 2018 21:34

no ja se na tvoji uroven snižovat nebudu.
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka