Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 4. 2017 08:09

Takze typicka ovce?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 3. 4. 2017 09:29

powerball píše:Ja taky nejsem priznivcem toho aby se o vsem moznym rozhodovalo v referendu.Sam vim velmi malo o EU takze si nemyslim ze bych o tom mel rozhodovat svym hlasem.Navic jak rikal Zeman - tretina naroda jsou pitomci atd...

Už dost na tom, že ta třetina má pořád volební právo ve svobodnejch volbách a její hlasy jsou rovný hlasům ostatních dvou třetin. Bohatě to stačí.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 3. 4. 2017 09:40

Aštar_Šeran píše:Spíš že už jsou snadno manipulovatelní všemi, ne jen těmi, u kterých je to v pořádku...

Tak.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dismissing 3. 4. 2017 09:43

powerball píše:Ja taky nejsem priznivcem toho aby se o vsem moznym rozhodovalo v referendu.Sam vim velmi malo o EU takze si nemyslim ze bych o tom mel rozhodovat svym hlasem.Navic jak rikal Zeman - tretina naroda jsou pitomci atd...

Vidíš, to je dost odlišný přístup tady od některých, kteří se vůbec neostychaji obhajovat věci, o kterých nevědí absolutně nic.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 4. 2017 10:03

JardaB píše:
powerball píše:A co je spatne na vyroku ze v dobe internetu a socialnich siti jsou obcane snadno manipulovatelni? To je velka pravda.

To je samozrejme pravda, horsi je ta druha cast, ze by lidi nemeli do statnich zalezitosti mluvit. Neni to tak davno, co to tady bylo, rikalo se tomu myslim totalita. Ale volit se dalo, dokonce povinne, dokonce nebylo dobre volit jinak nez bylo zadouci. On se tenhle model zacne kazde vladnouci structure drive nebo pozdeji libit...
Mam dojem, ze proste tihle lide z vyssi spolecnosti jsou dost odtrzeni od reality, mysli si, ze sezrali salamounovo ***** a tim padem, ze jim tu jejich vizi ostatni menecenni jen kazi. Ale to je IMHO spatne.

Tak to bude celkem mazec, až kdejaký Pepek Vyskoč bude hlasovat o věcech, o kterých nemá absolutně přehled.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 3. 4. 2017 10:07

Si precte par clanku na sputniku a hned bude vedet jak hlasovat.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 4. 2017 10:07

Horsi bude, az to nejaky Pepek Vyskoc bude vsechno ridit a nikdo mu do toho nebude moct mluvit, jeden nedostudovany kandidat u sousedu se nam uz docela rysuje...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 3. 4. 2017 11:28

JardaB píše:Takze typicka ovce?


Tohle pouzivas vzdycky, kdyz nemas co rict nebo kdyz dojdou argumenty ?
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 4. 2017 11:52

Majkl píše:
powerball píše:Ja taky nejsem priznivcem toho aby se o vsem moznym rozhodovalo v referendu.Sam vim velmi malo o EU takze si nemyslim ze bych o tom mel rozhodovat svym hlasem.Navic jak rikal Zeman - tretina naroda jsou pitomci atd...

Už dost na tom, že ta třetina má pořád volební právo ve svobodnejch volbách a její hlasy jsou rovný hlasům ostatních dvou třetin. Bohatě to stačí.


Ale nemuselo by, kdyby zbytek k volbám dorazil.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 4. 2017 12:15

Tyvole tady to je samej sluníčkář, vítač a kretén, hlavně že já jsem prej komunista, a to je jen pár lidí, když si představím kolik lidí má volební právo tak se vlastně divím žer je na tom ČR v tak perfektním a bezvadném stavu...
anonym

Odeslat příspěvekod powerball 3. 4. 2017 17:43

Taky se dost vzhledem k tomu ze to pravo maj i dementi jako ty.skoro zazrak.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 3. 4. 2017 18:38

Souhlas. Levicak skurvený
powlcz
Nováček

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 3. 4. 2017 19:31

GrandeurV6 píše:Tyvole tady to je samej sluníčkář, vítač a kretén, hlavně že já jsem prej komunista,...

Já myslím, že nejsi komunista, že si z předchozího taky vybereš...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 3. 4. 2017 22:05

JardaB píše:Tohle fakt zaznělo? Tim bych ho zaradil do kolonky NEVOLITELNY okamzite...
"Kandidát na prezidenta Drahoš se právě v pořadu 168 hodin jasně vyjádřil k otázce referendum za vystoupení z EU .
Prý v "DOBĚ INTERNETU A SOCIÁLNÍCH SÍŤÍ JSOU OBČANÉ SNADNO ZMANIPULOVATELNÍ" a neměli by mít právo se vyjadřovat k zásadním státním otázkám"

Ne, tohle nezaznělo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 4. 2017 01:56

https://www.youtube.com/watch?v=HWwzAwAzdI0

Chaunův dokument z roku 1990. Proč ty lidi ještě nejsou pořád pod drnem? :D Jinak si těch 11,5% komančů nedokážu vysvětlit. :-! Nebo teda oni regulérně jsou schopni ve velkym nalákat mladý voliče, co komunismus zažili maximálně jako děcka? Tj. tak věková skupina 18-40 let? Jako ale já si nedovedu předstvait někoho U40, kdo by přede mnou řekl, že volí KSČM. Já bych takovýho člověka měl, řeknu to po lopatě, za debila.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků