tak jsem fotr

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 7. 2017 21:59

jo jasně, tak to je ... já buřta blbě pochopil
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 7. 2017 22:04

Ne ja to asi nepochopil, že pultik ma mít pasy pres :)

A v nějakém testu z adac se psalo, mj., ze ideálně jezdit s dítětem proti směrem co nejdéle. Do dvou let klidně :hm
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 7. 2017 22:07

_maty_ píše:Jo koukali jsme, ale prislo nam, ze mel moc cvikle nohy, pultik se pak dava pryc a pasaz ho pasem, coz je imho na prd, britax ma klasiku ctyrbodovej, dle meho pro vahu 9-18 nejlepsi..

Do pryč půjde. Ale až za nějakou dobu. A ten pult vypadal dobře, kdyz se do toho zinkne, tak více plochy pro naráz než viset na pásech. No nevim.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 7. 2017 22:08

Ehm ja mam dva metry, nas jak sedel, tak putoval z vejce ven, protoze uz se do nej stejne nevlezl, vlezt se tam tak fakt co nejdyl, nicmene decko jak roste stejne prestane bavit cumet do sedadla a bude chtit cumet dopredu, to same v kocaru...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 7. 2017 22:10

Neni, ctyrbodovy je lepsi, ma vypolstrovany rozkrok a ramena aby ho ten pas netlacil.. jak pisu, hlavne mel cvikle nohy, protoze je velkej.. testovali jsme to v obchode a romer vyhral jednoznacne
Anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 7. 2017 22:27

Kdyz je tak velký, proč mu nevezmeš 9-36?
Logicky by mely byt větší než 9-18 a kdyz nebude stačit tak stejne pak koupíš další 15-36.

Jinak nevim. Ale pas nezamezi pohybu krku. Ale s pultem se krk o pult zastaví. Alespoň dle simulace.
Ale take se mi to zda moc zacpané pro dítě.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 7. 2017 22:31

To nikdo nevedel, byl malej ze jo, ale dnes ma 16kg, furt v ni sedi a je velkej jak nektery deti v 5 letech.. ty 9-36 jsou vetsi s tezsi, i kvuli manipulaci jsem chtel neco vic kompakt
Anonymni

Odeslat příspěvekod polda 2. 7. 2017 22:34

Si nedovedu představit, že bych v tom musel sedět. Bych nevydržel víc jak 5 minut.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 7. 2017 22:55

náš se tam furt cpe ... normálně si vleze do auta a cpe se do sedačky :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 7. 2017 22:57

Nasemu to taky nedela problem, jen treba da max 2 hod v klidu, pak uz sebou sije a musime dat pauzu
Anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 7. 2017 23:05

Kolega asi myslel ten pult.
A jestli ne, tak se mu nedivím, jestli ma pres 36kg :)
No Ok. Takze pro me potřeby z britaxu evolve 1-2-3 plus nebo sict (boční ochrana a iso fix)
Anebo pultovka.

Jdu se podíváte na nějaký auta zas. Tohle me neba.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 3. 7. 2017 06:04

Jen pozor, hodně dětem ten pultík na delších cestách vadí, taky jednu s ním máme do druhého auta a bylo kolem toho dost scén...
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 7. 2017 06:14

Máme Kiddy GuardianFix Pro2 s pultikem 9-36kg. Pro druhe dite koupim podobnou sedacku znovu. Jsme s ni spokojeni, nebudeme experimentovat. Pultik mi subjektivne prijde bezpecnejsi nez pasy, ale to bude jen pocit. Na pohodli si malej nestezuje. Kdyz usne, tak se o nej v pohode opre a nemusi viset na pasech. Po odstraneni pultiku, je ta sedacka skoro stejna jako sedacky 15-36kg, takze i pres vyssi pocatecni investici se vyplati.
Ve srovnani s pultikovym Cybexem ma podstatne lepsi material polstrovani i vyplne.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 7. 2017 07:08

Arnie J píše:No asi bych raději přitlačil. My jsme nakonec vzali za osmičku, i když jsem původně myslel, že to bude stát čtvrtinu :)

pyčo já vyrůstal bez sedačky, v autě mě vozili odmala a jakej jsem fešák :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 7. 2017 07:35

No právě :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka