Automatizace domácnosti - ovládáte dům smartphonem?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 1. 2020 21:52

tak ok
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 7. 1. 2020 21:59

za poslední měsíc máme několik vykradených sklepů. Se to nějak rozmohlo. Nicméně zatím musím říci že efekt těch kamer celkem dobrý. Jakmile je vidí tak už dál nejdou a změní plány. Když se rozhodovalo zda CCTV systém koupit z fondu SVJ tak bylo dost protiargumentů že zloději stejně mají zakrytý xichty a maskující se, což může být samozřejmě pravda. Ale spíše co sousedi pozorují a povedlo se jim je vyfotit třeba mobilem a já ted z kamer tak aby nebyl moc nápadnej tak chodí celkem normálně oblečení aby nevzbudil pozornost. Též se zjistilo že o proti obecném uvažování nechodí vůbec v noci, ale přes den, nebo pozdní večer.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 1. 2020 23:16

Tak neasi. Jako slušný lidi v noci spí.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 1. 2020 07:35

ace u nás taky působí kamery preventivně, počet krádeží klesl o 95%. Těch 5% jsou profíci a nebo naopak úplný debilové
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 1. 2020 08:45

Cool ***** se mi zase topení a poslalo mi to mail, ale to jsem bohužel už věděl. Mohlo by to zavolat ještě topenáře, schopnýho, ať to vyřeší :-|

Upozornění Auto-Care: vaše topná soustava nefunguje dle očekávání

Zjistili jsme, že se u vaší topné soustavy možná vyskytl problém. V místnosti s Termostatem Netatmo "Termostat" ve vašem Domově "xyz" nebylo po dobu několika hodin dosaženo požadované teploty.

Může to být způsobeno tím, že je VYPNUTÝ kotli nebo topné čerpadlo. Je-li zařízení ZAPNUTÉ, může se u topné soustavy vyskytovat problém. Doporučujeme obrátit se s žádostí o radu na kvalifikovaného instalátora.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Žulda 8. 1. 2020 10:48

ace: a jak vám lezou do těch garáží? u nás se striktně zamyká, jak vchod z baráku, tak dveře z venku. Klíče máme jen majitelé garáží.
Žulda
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 1. 2020 14:06

Asi garážová vrata než sjedou dolů
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 1. 2020 15:28

Jak se po čórce dostanou ven? To zase čekají, až se vrata otevřou?
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Žulda 8. 1. 2020 15:32

U nás jsou zevnitř na vrata tlačítka nahoru / dolu.
Žulda
Nováček

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 8. 1. 2020 17:57

MV_cz píše:Cool ***** se mi zase topení a poslalo mi to mail, ale to jsem bohužel už věděl. Mohlo by to zavolat ještě topenáře, schopnýho, ať to vyřeší :-|

Upozornění Auto-Care: vaše topná soustava nefunguje dle očekávání

Zjistili jsme, že se u vaší topné soustavy možná vyskytl problém. V místnosti s Termostatem Netatmo "Termostat" ve vašem Domově "xyz" nebylo po dobu několika hodin dosaženo požadované teploty.

Může to být způsobeno tím, že je VYPNUTÝ kotli nebo topné čerpadlo. Je-li zařízení ZAPNUTÉ, může se u topné soustavy vyskytovat problém. Doporučujeme obrátit se s žádostí o radu na kvalifikovaného instalátora.

Mně se včera vybily baterky v jedný hlavici, občas se jim tam dostanou nějaký vadný kusy jsem četl. Ostatní baterky jsou vo fullke. Předpokládám že fakt vadný kusy a zdechly naráz, jinak by snad přišla notifikace dřív, že budou vybitý.
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 1. 2020 17:58

Já tohle řešil zatím u jedné a poslala notifikaci, že baterie je potřeba vyměnit.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 9. 1. 2020 06:49

Tvl a teď v další hlavici. Jak dlouho ti vydržely?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 1. 2020 07:01

TomeekHoleek píše:Mně se včera vybily baterky v jedný hlavici, občas se jim tam dostanou nějaký vadný kusy jsem četl. Ostatní baterky jsou vo fullke. Předpokládám že fakt vadný kusy a zdechly naráz, jinak by snad přišla notifikace dřív, že budou vybitý.

Já hlavice nemám, baterka v termostatu ukazuje pořád full, ale tam asi taky nemá moc co žrát. Jen se mi ztrácí tlak v soustavě, ale je to naprosto náhodný a nevysledoval jsem žádnou příčinnou souvislost, jindy to vydrží tři týdny, jindy ani ne týden, nezávisí to na počtu startů kotle.... takže to sice ukazuje, jak to teď topí, ale prdlačky. Někdo musí prostě dojít dopustit trošku vody do kotle a vypnout/zapnout ho.
kotel.png
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 9. 1. 2020 08:59

TomeekHoleek píše:Tvl a teď v další hlavici. Jak dlouho ti vydržely?

10 měsíců asi.
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 1. 2020 17:08

TomeekHoleek píše:Tvl a teď v další hlavici. Jak dlouho ti vydržely?

Já to kupoval od Mouchy nějak na jaro, ještě se topilo. Druhá hlavice zatím nic a ukazuje asi 3/4 nabití.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Předchozí stránkaDalší stránka