Hobby koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 10:22

A WiFi má prostě esp32 destičku za 5 dolarů, to je možná lepší si připlatit? A kdo se s tebou baví? By mě zajímalo jak přesně to WiFi jestli fakt USB a esp32 nebo jinak?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 7. 2021 10:45

JardaB píše:A je to ten s WiFi? To mě zaujalo, já si bojleru všiml až před pár lety, že pod ním byly mokrý boty, někde začal tyct, tak jsem pod něj dál kýbl :D

jj, je to s wifi. Mělo by to hlásit problémy a můžes si nastavovat když nejsi třeba doma.
evlo píše:Mazec přitom ten kotel stojí 11k s čerpadlem, což se zaplatí tak 2 měsíce, ale tak lepší ... Šetřit

Čerpadlo má u nás menší problém. Na kotel je místo ve sklepě kde zrovna moc teplo není a to by asi zrovna dobře nefungovalo... Původně měl být s čerpadlem, ale už hned v Uni Hobby nám prodavač říkal, že to není dobrý nápad a když jsem o tom četl, tak se to opravdu potvrdilo.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 7. 2021 12:39

evlo píše:Mazec přitom ten kotel stojí 11k s čerpadlem, což se zaplatí tak 2 měsíce, ale tak lepší ... Šetřit

to je prehnane s tema dvouma mesici, ale jinak asi chapu jak to myslis... a to je s venkovni jednotkou?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 7. 2021 12:43

My měli vybrané tohle a řekl bych, že tam venkovní jendotka nebyla. teplo to bralo z místnosti.
https://eshop.unihobby.cz/stavba-sanita ... _id=155388
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:02

m.a.x.i.m.u.s píše:
JardaB píše:A je to ten s WiFi? To mě zaujalo, já si bojleru všiml až před pár lety, že pod ním byly mokrý boty, někde začal tyct, tak jsem pod něj dál kýbl :D

jj, je to s wifi. Mělo by to hlásit problémy a můžes si nastavovat když nejsi třeba doma.
evlo píše:Mazec přitom ten kotel stojí 11k s čerpadlem, což se zaplatí tak 2 měsíce, ale tak lepší ... Šetřit

Čerpadlo má u nás menší problém. Na kotel je místo ve sklepě kde zrovna moc teplo není a to by asi zrovna dobře nefungovalo... Původně měl být s čerpadlem, ale už hned v Uni Hobby nám prodavač říkal, že to není dobrý nápad a když jsem o tom četl, tak se to opravdu potvrdilo.

Lol to je teda naopak ve sklepě úplně ideální, ale vyznas se v tom lépe než já, uff!
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:02

Jean ViC píše:
evlo píše:Mazec přitom ten kotel stojí 11k s čerpadlem, což se zaplatí tak 2 měsíce, ale tak lepší ... Šetřit

to je prehnane s tema dvouma mesici, ale jinak asi chapu jak to myslis... a to je s venkovni jednotkou?

Bez

2 měsíce aby se zaplatil rozdíl 4k pokud tím i topí přehnane neni

Já si třeba myslím, že moje investice do TC se zaplatí za rok max a to mam za 100k+ cerpadla
Naposledy upravil evlo dne 21. 7. 2021 14:05, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:03

A kterej obchod ti teda odpověděl? Mě by zajímalo to WiFi jak je řešené kvůli integraci, chci si koupit ten s tc, jiný co jsem s tc našel bud mega drahý nebo hnusný, nebo oboje

Ale záleží holt jak to kdo počítá, jestli vše, nebo jen to co se mu hodí.

Viz. Maximus a prodavač a internet.

Mě taky lidi říkali a říkají, že pycovina mít 4 tepelná čerpadla, že kotel lepší :D

Jako ten kotel by stál na plyn spíš ještě víc, ale tak kdo chce vidět kdo nechce
Naposledy upravil evlo dne 21. 7. 2021 14:11, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:10

Jako s přístupem připálit megawaty energie ročně jak pyca zbytečně se fakt nedivím, že příroda trpí.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 7. 2021 14:18

evlo píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:
JardaB píše:A je to ten s WiFi? To mě zaujalo, já si bojleru všiml až před pár lety, že pod ním byly mokrý boty, někde začal tyct, tak jsem pod něj dál kýbl :D

jj, je to s wifi. Mělo by to hlásit problémy a můžes si nastavovat když nejsi třeba doma.
evlo píše:Mazec přitom ten kotel stojí 11k s čerpadlem, což se zaplatí tak 2 měsíce, ale tak lepší ... Šetřit

Čerpadlo má u nás menší problém. Na kotel je místo ve sklepě kde zrovna moc teplo není a to by asi zrovna dobře nefungovalo... Původně měl být s čerpadlem, ale už hned v Uni Hobby nám prodavač říkal, že to není dobrý nápad a když jsem o tom četl, tak se to opravdu potvrdilo.

Lol to je teda naopak ve sklepě úplně ideální, ale vyznas se v tom lépe než já, uff!

Já vlastně nevím co řešíš. Jsem myslel, že bojler s tepelným čerpadlem kde se píše, že získává teplo ze vzduchu a když je ve sklepe chlad, tak to těžko může brát teplý vzduch ze vzduchu. A jestli klasické TČ, tak to se u nás určitě nehodí do 1/4 domku (2+1).
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 7. 2021 14:19

No ví málokdo, co evlo řeší
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:24

Ano, bojler s tč
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 7. 2021 14:25

Zjevně nejsi schopen odpovědět, tak proč bych ti radil.

1/4 2+1 je mazec
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 7. 2021 14:26

A proč říkal prodavač, že se do nízkých teplot nehodí a po mém načtení několika stránek mi to vyšlo stejně?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 21. 7. 2021 14:28

No to by mě taky zajímal kde TČ bere vzduch, když venku je -10°C a doma to topí na 24°C.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 7. 2021 14:34

evlo píše:Zjevně nejsi schopen odpovědět, tak proč bych ti radil.

1/4 2+1 je mazec

baťooov domeck :love:
https://www.idnes.cz/bydleni/stavba/bat ... stavba_web
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků