POZOR MUDRC !

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 9. 2013 22:28

Dnesni vecer nebude vzdelavani?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2013 14:56

Když já mám potom vždycky hlad a to není dobrý na dietu.

Proto je lepší nepsat nic o jídle.

Nicméně - kdo z vás opravdu nesnáší EU a chtěl by abychom z ní vystoupili ? Já teda jo. Jestli něco nenávidím, tak EU.
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 9. 2013 15:25

Proto chceš jít do spojených států amerických :D
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 9. 2013 16:58

no to je z blata do kaluze
forsaken...
icotech852
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2013 19:07

To ne. USA mi sedí víc.
USA se otevřeně hlásí ke křesťanaství a i imigrace je zde křesťanská (byť katolická, což by mě, katolíkovi, nevadilo.)

Evropa se ke křesťanství bojí hlásit a o vzestupu islámu a islamismu toho bylo napsáno již mnoho.

USA jsou zemí kde se vyznávají tradiční evropské hodnoty a politika je zde spíše konzervativní.

Politická kultura v USA je mnohem větší nežli v Evropě o ČR nemluvě. Některé věci které procházely v EU (Berslusconni) by v Americe neprošly.

Američané jsou přesvědčeni že jsou majákem demokracie a podle toho se chovají.

Evropa se chová tak že na Ameriku nadává. Ale jakmile se něco pokazí a objeví se agresor který si podrobí Evropu, aniž by řekla popel (A je fuk jestli je to Kaiser, Führer nebo Putin) kdo vždycky udeří a nakope agresorovi zadek ? Američani.

Moje oblíbené: Možnost koupit si bouchačku na řidičák. Jasně, u mě to už dosáhlo obsese ale tohle mi prostě přijde cool.

Američané jsou Američany nějakého původu a s tím se ztotožňují. Pánem Ameriky je Americký národ. Jeden jazyk, jedna země, jeden president. (Parafráze...)

V Americe nikdy nebyli komunisti, ani nacisti, natož jiní -isti.

Jediná válka kde se Američani mazali mezi sebou byla už dávno.

Evropani se mezi sebou mazali ještě v devadesátých letech. (Jugoslávie)

Amerika je pořád SUPERPOWER. (Supervelmoc)

V Americe je stále svoboda slova, názoru a přesvědčení. Nikdo vám nebude dělat potíže za to že máte na tričku Adolfa Hitlera.

Zkuste mít Adolfa Hitlera na tričku v Česku, co se stane. Určitě budete muset štandopéde podat vysvětlení.

Americký soudní systém funguje.

Evropský (a náš) soudní systém funguje ale tak že si říkáte: Není to rozbitý ?

iPhone je v Americe levnější nežli v ČR a to o dost.

Žádný americký president se nechoval ani přibližně jako Klement Gottwald.

Všechny americký auta mají automat takže nemusíte platit 70 000Kč a ještě poslouchat pitomý řeči ostatních proč se (cenzurováno) nenaučíte řadit.

Američani nejsou tak závistiví jako Češi.

V Americe je trest smrti a zlobivý děcka ve škole dostávaj na zadek. (Někde)

Většina lidí je hrdých na to že jsou Američani.

Amerika si nemusí hrát na to že je Evropská Unie.

Evropská Unie si hraje na to že je Amerika.

KLDR se bojí Ameriky.

Evropské Unie se nebojí nikdo.

Amerika ví že Rusko se ji nepokusí obsadit.
Česko Rusko obsadilo v roce 1968 (Dobře, nebylo to Rusko, byl to SSSR a nebyla to ČR ale ČSSR).

Amerika si může v mezinárodní politice dělat co chce. Ostatní to můžou jen kritizovat ale to j tak všechno co můžou.

Česko může dělat jen to co chce EU a EU nezvládá radši nic aby někoho neurazila.

Hlavním státem Ameriky je Amerika.

Hlavním státem EU je Německo.

Amerika nemusí dotovat rozhazovačný Řeky, Italy a Španěly.

EU ano.

Kdo je pilnej, ten splní v USA americký sen.
O plnění Evropského snu asi nikdo nestojí.

Většina Američanů nechce vystoupit z Unie.
Čím dál tím víc Evropanu z EU vystoupit chce.

V Americe stojí Corvette jako Oktávia.
Zkuste si ji za stejný peníze koupit v Evropě...

V Americe není levice jako u nás a lidi nechtěj sociální stát, naopak se proti tomu bouří.
U nás naopak lidi sociální stát chtějí a bouří se proti tomu kdyby nebyl.

To je asi tak vše co mě napadá.
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 9. 2013 19:26

Opět snůška polopravd a tvýho pohledu na věc. Každej odstavec ( nebo každej druhej ) se dá vyvrátit.
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 9. 2013 19:32

ale nezdoveril si sa nam preco si tam este neni,kedze to patri k tvojmu celozivotnemu snu
forsaken...
icotech852
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mikey89 29. 9. 2013 19:37

Amerika, ráj na zemi :D Trošku utopie, americký sen už se dávno nekoná, už nejsou 70. léta... Kde je Mello když má jednou co říct k tématu?
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod polda 29. 9. 2013 19:39

V komunismu už nežijem takže jakákoli jiná emigrace zdarma nepřichází v úvahu.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 29. 9. 2013 19:43

Něco se vyvrátit dá. Ale to neznamená, že je tu líp.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 29. 9. 2013 19:50

Heh, Kolektore, od srdce ti přeju, ať se jednou do Jů, Es end Ej podíváš na vlastní oči, protože mi přijde, že svoje poznatky sbíráš především v bezmezný víře v urban legends a filmech z Hollywoodu. :-))
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2013 20:16

To je možný ale mí kamarádi co tam byli, třeba i na studia si docela libujou. Já bohužel zatím jaxi nemám šanci se tam dostat, bo nemám zajištěné ni studium, ni práci. A rozhodně bych ve státech nechtěl být jako gastarbeiter. Rád bych byl"Amíkům" co platný, pak si mě tam spíš nechaj a já nebudu muset žít pod diktátem Bruselu, Berlína, Paříže a Putina. Já jsem ostře antiEvropský. V referendu jsem řekl ne, nepřeju si zavedení Eura, dráždí mě EU vlajka na Hradě ale nejsem si jistý zda chci volit Svobodné, nebo ne. Každopádně já naprosto bytostně EU nenávidím, takže nechci aby moje peníze šly do Bruselu. A aby z mých peněz byly dotovaný nesmysly, protože dotace je špatná věc. A protože jsem militarista, tak je jasný že v zemi jejíž moc stojí i na nejbojeschopnější armádě světa bych si liboval jako prase v žitě.

Koná. Zuckerberg je toho živoucím důkazem.

A mě bude stači ke štěstí když získám občanství a pak si hned druhej den koupím Smith & Wesson 500, s laserovým zaměřovačem, trhavejma střelama a pojedu do Rocky Mountains střílet medvědy a pumy, který pak budu opékat nad táboráčkem a halekat country & western, nejlíp s nějakou ***** Lízou co bude vypadat jako René Zellweger a bude z Jihu, prostě správňácká redneck girl jejíž praprapradědeček padl za Dixieland... Budu volit tu republikány, tu demokraty a nebudu se muset bát že se k moci dostanou komouši... A benzim bude za 19Kč a koupím si Dodge RAM a hlavně - nebudu mít muset občanku !!! Taková balada ! O tom sním celý život že se zbavím jha Občanského průkazu... Občanského průkazu a Evropské Unie.
Naposledy upravil PoliceCollector dne 29. 9. 2013 20:25, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Filo0 29. 9. 2013 20:23

Obrázek
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2013 20:26

No vida nějakej rapper v Rolls Royce Drophead coupé...
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 29. 9. 2013 20:26

klasicky PC odchovany na GTA a americkych zvastoch...o amerike spamuje na forach roky ale akosi skutek utek...
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka