Automobilky a reklama...

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 8. 2013 12:25

To je nějaká koncernová novinka? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 13:26

V USA je auto nutnost. V ČR je to póza.
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 8. 2013 13:29

co to má společnýho s reklamou? Už máš letenku?
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 8. 2013 13:31

PoliceCollector píše:V USA je auto nutnost. V ČR je to póza.

Kdy jsi byl naposledy u doktora? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 13:32

No - v ČR to je fakt póza. My auto máme - ale po Praze s ním nejezdíme, protože MHD se dostaneme všude i rychleji a nemusíme řešit poplatky za parkování. Auto má smysl jen někde,kde je malá dopravní obslužnost MHD. Dejme tomu v Krči nebo nějaké zapadlé vesničce kde zrušili linku. Jinak je to opravdu póza. Podívejte, já mám auto. Krásně je to vystihnuto ve filmu Hogo fogo Homolka. Auto je zkrátka v ČR jen taková druhá možnost, přilepšení si a částečně fakt i ta póza jak pravil Kocour "No Mňaucta, slečinka je nóbl, musí mít auto." Ale póza je i pít minerálku, nebo bydlet v lepčí čtvrti v činžáku na 200m čtverečních.

Mě to prostě fascinuje že na Ferrari nemusí být reklama a má vyprodáno ale na Hyundai jsou reklamy furt... To přece není nic špatného.
Ne, zatím se do Ameriky nechytám.

Tak třeba já mám jasno. Toyota, Mazda, Lexus. Tak proč mám koukat pořád na reklamy na Hjundé ?
Naposledy upravil PoliceCollector dne 27. 8. 2013 13:42, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 8. 2013 13:37

Na hodinky Patek Phlippe taky nevydíš reklamu, ale co to má společnýho s mainstreamem?
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 8. 2013 13:38

nemas problem se zakladni logikou? neprijde ti samozrejme, ze automobilka ktera ma porad vyprodano neinvestuje do reklamy, protoze ji nepotrebuje, protoze ma vyprodano?
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikey89 27. 8. 2013 13:38

Mě fascinuje že tě to fascinuje
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 13:45

A proč má vyprodáno a běžná automobilka vyprodáno nemá ? Nebo proč se Apple prodává i bez přímé reklamy a Samsung musí mít reklamu na každým rohu a pak tomu nefungujou MMS ?

I stará babička v zapadlý vesnici ví co to je Ferrari, že to je auto, červerný a drahý a ve znaku má koňa. Ví ale ta samá babička co to je "Hjundé" ?
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod BarneyG 27. 8. 2013 13:47

Proč ty vole? Když Hyundai prodá ročně v ČR víc aut než Ferrari na celém světě. A Apple má roční rozpočet na marketing 1 mld. USD.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 8. 2013 13:47

protoze bezna automobilka jede na kvantitu, tyhle automobilky jedou na kvalitu a na lidi kteri by si nekoupili nic co se prezentuje v telce pro bezny plebs. apple ma povest.

a proc funguje gravitace? a proc lidi prdi? a proc mam porad hlad? a proc te zajimaji veci ktere jsou naprosto samozrejme a vyplyvaji ze soucasneho stavu spolecnosti a sveta? a proc mi pripada ze mas asi tak 14 let?
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza42 27. 8. 2013 13:52

PoliceCollector píše:V USA je auto nutnost. V ČR je to póza.

Jelass píše:co to má společnýho s reklamou? Už máš letenku?

Do USA se rozhodně nechystá. Zatím se ještě nikdy neodvážil opustit Prahu. Já bych ho i s tou jeho "pózou" vyvezl někam na vesnici a nechal ho tam, ale ona by ho maminka asi nepustila.
Naposledy upravil Honza42 dne 27. 8. 2013 13:53, celkově upraveno 1
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 8. 2013 13:52

Takovýto světonázor není snad ani na těch 14 let.. Buď je to extrémně jednoduchý člověk, který to ale bohužel má v současném světě docela těžké, nebo ten rozum teprve přijde s dokončením základní školy.. Jinak nevím.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 14:10

V tom případě se ale naskýtá otázka - jsou Audi, BMW a Mercedes luxusní značky když je na ně reklama v televizi ? Nebo jak moc luxusní jsou ? Já osobně si myslím že je lepší nepřímá reklama (Apple své výrobky cpe do filmů a nevšim sem si že by protestoval i proti parodiim v Simpsonech nebo dejme tomu GTA) ale přímo reklamu na Apple jsem snad neviděl...
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 8. 2013 14:12

definuj "luxusni znacka"
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka