Natural 95 do benzinového zapalovače

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 13. 7. 2013 23:06

nesockuj a kup si za par desitek korun zippo benzin do zapalovace :D kdyby tam sel lejt natural tak ho tam asi leje kazdej ne? :))
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 7. 2013 23:52

Není třeba Zippo, normálně koupíš v každé lepší trafice benzin do zapalovače, stojí to asi pajcku...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Oops! 14. 7. 2013 06:18

Pokuď ti nevadí ethanol, benzen apod pro zdraví velmi vhodné látky, klidně používej dál. Kdoví co do toho serou ještě za sračky. Navíc to *****í a čmoudí jako lokomotiva. Vždyť benzín do zapalovače stojí pár korun.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jelass 14. 7. 2013 06:55

aikoN píše:No, víceméně mně jde o to, jestli má cenu kupovat si tu předraženou lahvičku s benzinem do zapalovačů a nebo je to jen lobby a všechno je to stejné svinstvo...

:hmm:

jinak fakt vážně? Zkus speciál.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 14. 7. 2013 06:56

dushanski píše:tak do zapalovače to chce technický benzín...

Nechce, ale dá se to
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 14. 7. 2013 06:56

Drejkaa píše:A doutníky se mají správně zapalovat sirkou... To bys měl vědět, když je kouříš :)

zippák je "povolen"
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Kalfa 15. 7. 2013 09:38

já to udělala nedávno, když jsem neměl zippo benzín, tak jsem ta chrstnul z kanystru, asi ještě další tři plnění zippo benzínem to *****ělo a cigára chutnaly divně... takže za mě klidně vyplácat a pak koupit ten origo :D ale bylo to peklo :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 15. 7. 2013 09:50

Jelass píše:
Drejkaa píše:A doutníky se mají správně zapalovat sirkou... To bys měl vědět, když je kouříš :)

zippák je "povolen"

To je blbost. Tady nejde o značku zapalovače, ale o palivo. Doutník se zapaluje docela dlouho a nasát do něj smrady z benzínu... No, každému souhruhovi dle jeho chuti.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jandaxx 15. 7. 2013 14:17

sprint píše:Nemá se tam dávat technický líh?

Zkus samotný líh zapálit jiskrou, kterou dá "kamínek" v zapalovači.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod panjawa 18. 7. 2013 12:20

Do benzínovýho zapalovače používám technickej benzín, na tý pixle je napsáno že se používá do letlamp, vařičů a zapalovačů, cena je úplně někde jinde než v trafice.
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE
panjawa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 20. 7. 2013 02:09

spitfireXIV píše:
Jelass píše:

zippák je "povolen"

To je blbost. Tady nejde o značku zapalovače, ale o palivo. Doutník se zapaluje docela dlouho a nasát do něj smrady z benzínu... No, každému souhruhovi dle jeho chuti.

Stejně jako nasát smrady ze sirek, takže jsem to na značku nesměroval ;-) . Ano, měly by to být sirky, zapalovat kousek pod doutníkem a otáčet postupně, nikdy nezapálit až ke středu. Ještě něco? Btw. slovo povolen je v uvozovkách proto, že je to lepší jak nějaký plyňák.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod liborekkontakt 6. 11. 2019 19:36

aikoN píše:Našel jsem doma benzinový zapalovač, bohužel vyschlý, tak jsem do něj zkusil nalít trochu naturalu do sekačky a hoří to. Ale trochu se mi nelíbí, že to nějak moc kouří. Co si pamatuju, tak s tím benzinem do zapalovačů to nekouřilo.

Vím, že to je trochu absurdní, že v tomhle případě řeším zdraví, ale doporučili byste to normálně používat - třeba na zapalování doutníků nebo tak? Nebo to je oproti tomu benzinu do zapalovače o dost větší herda, co se škodlivin týče?

Být tebou naliji tam třeba eter, možná ti to i chytne. :-) Tak a bez vtipku, lej tam technický benzin, zaleží na těkavosti,nafta a naturaly jsou bezpředmětné.
liborekkontakt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 7. 11. 2019 08:17

Liborku,di do prrdelle.
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 11. 2019 08:41

Liborek si čuchnul k éteru a spinká
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránka