Představujete se do telefonu?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speedisko 15. 4. 2013 15:46

Aktuálně obvolávám poměrně značnou část lidí, třeba ať už služebně či soukromě na některé inzeráty a dost mě rozčiluje, když se člověk nepředstaví, přijme hovor a řekne "no?" "halo?" "ano?" někteří jedinci to vylepšili a raději neřeknou nic, zkrátka jen vezmou hovor.

Já osobně, když mě volá cizí číslo se tedy představuji.

Vy?
Škoda Citigo
BMW M4 F82
BMW M3 E46
speedisko
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 4. 2013 15:52

na soukromem cisle neznamym cislam reknu moje jmeno nesrozumitelne :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 4. 2013 15:53

Ne. Na soukromý telefon má číslo jen pár lidí a pokud zrovna neočekávám nějaký hovor, tak se neznámým číslům nepředstavuju. Počkám až se pěkně představí druhá strana a pak ses rozhodnu co dál. Takových pojišťováckých a podobných otravů mám plný zuby :-P
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 4. 2013 15:57

Známejm číslům se nepředstavuju, ti snad vědí komu volaj, cizím číslům se ohlásím "ano, slyším" a pak čekám co z protější strany vypadne.
Co se týče služebáku, tam se představuju vždy. Když někomu volám, vyzvání to, pak to někdo jakoby vezme a je ticho, tak si cosi pomyslím o pepovi z horní dolní...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 15. 4. 2013 16:15

Služební mobil - nemám
Soukromý mobil - Příjmení, prosim
Služební pevná - Příjmení Společnsot
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 4. 2013 16:16

Lukas063 píše:Známejm číslům se nepředstavuju, ti snad vědí komu volaj, cizím číslům se ohlásím "ano, slyším" a pak čekám co z protější strany vypadne.
Co se týče služebáku, tam se představuju vždy. Když někomu volám, vyzvání to, pak to někdo jakoby vezme a je ticho, tak si cosi pomyslím o pepovi z horní dolní...

+1
Anonymni

Odeslat příspěvekod Surveyor 15. 4. 2013 16:25

Mám jeden telefon jako pracovní i soukromý. Donedávna jsem se představoval i neznámým číslům, ale nějak se v poslední době roztrhl pytel s komerčníma nabídkama, takže řikám jen haló. Až to přejde, začnu se zas představovat :)
Autům nerozumím...
Surveyor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 15. 4. 2013 16:33

No pyco, to zalezi, kdyz me vola nekdo s kym mluvim furt tak ne.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Stormy820210 15. 4. 2013 17:49

Neznámým číslům se samozřejmě představuji, považuji to za základ slušnosti a dobrého vychování, podobně jako normální podání ruky, když se s někým zdravím.

Pouhé haló, ano, nebo dokonce nic považuju za buranské, stejně jako podání "leklé ryby" nebo setkání s "drtičem kostí", případně čumění do blba a nepodání ruky vůbec
Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
Stormy820210
Nováček

Odeslat příspěvekod freddy158158 15. 4. 2013 18:24

na cizí čísla jen "prosím" protože cizímu je po tom prd jak se jmenuji a když je to cizí ale dal mu mé číslo nějaký z mých známých čisel,tak mu i řekl kdo jsem ne? :-D .. pak si ho uložím a příště už je to čislo známé ;-)
freddy158158
Nováček

Odeslat příspěvekod Oops! 15. 4. 2013 18:26

zásadně ne
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 4. 2013 18:35

Lukas063 píše:Známejm číslům se nepředstavuju, ti snad vědí komu volaj, cizím číslům se ohlásím "ano, slyším" a pak čekám co z protější strany vypadne.

+1
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 15. 4. 2013 18:36

Služební/soukromej - vždycky hekám jako opice
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod speleo 15. 4. 2013 18:39

+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 15. 4. 2013 18:46

Stormy820210 píše:Neznámým číslům se samozřejmě představuji, považuji to za základ slušnosti a dobrého vychování, podobně jako normální podání ruky, když se s někým zdravím.

Pouhé haló, ano, nebo dokonce nic považuju za buranské, stejně jako podání "leklé ryby" nebo setkání s "drtičem kostí", případně čumění do blba a nepodání ruky vůbec

+1
boss-ivoss
Pozorovatel

Další stránka