Depresivní koutek 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jelass 13. 3. 2013 11:39

Drejkaa píše::-(


Už jsem Ti psal, ať se tady na to oslovování prdi vykašleš, ptž to vypadá, že leč starší, o tolik víc životních zkušeností nemáš, nebo jsi se z nich nepoučila.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 13. 3. 2013 11:41

Jelass: To, že moudrost přichází s věkem, je jen iluze. :D
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 13. 3. 2013 11:48

No právě a proto, že jí je 40 a očividně nemá svůj život v pořádku, nebo aspoň tak to na mě působí, tak nevím proč tady lidem říká prdi, když jsou v polovině starší nebo stejně staří a minimálně ve 3/4 dospělejší.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 3. 2013 11:51

a neni to jedno?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 13. 3. 2013 11:51

jelass: To neřeš.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 3. 2013 12:00

Jelass píše:No právě a proto, že jí je 40 a očividně nemá svůj život v pořádku, nebo aspoň tak to na mě působí, tak nevím proč tady lidem říká prdi, když jsou v polovině starší nebo stejně staří a minimálně ve 3/4 dospělejší.


Promiň.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 3. 2013 12:16

spitfireXIV píše:Jelass: To, že moudrost přichází s věkem, je jen iluze. :D

v mém případě to taky neplatilo, já byl moudrý už když jsem tahal kačera po pískovišti :mrgreen: :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Jelass 13. 3. 2013 12:17

Takovejch je ( nás ) tady víc :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 13. 3. 2013 12:17

Takhle přesně jsem to myslel. :mrgreen:
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 3. 2013 12:21

Drejkaa píše:
Jelass píše:No právě a proto, že jí je 40 a očividně nemá svůj život v pořádku, nebo aspoň tak to na mě působí, tak nevím proč tady lidem říká prdi, když jsou v polovině starší nebo stejně staří a minimálně ve 3/4 dospělejší.


Promiň.

Nedáme někdy sraz? :love: :-*
anonymni

Odeslat příspěvekod Mikey89 13. 3. 2013 12:28

Jelass píše:Takovejch je ( nás ) tady víc :D

+1 :mrgreen:
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod azari 13. 3. 2013 14:17

kejki3 píše:Aha, takže nechápeš a napadáš.
Ale připouštíš, že všechno není vina těch hloupých lidí, kteří se málo snaží. Že taky existují vnější podmínky. A že uvažování o společnosti je výsada prváku na fildě. Výborně, ušetříme oba spoustu času, když tuhle diskuzi ukončíme :)

Ano, podstatou přirovnání s rozkradenými obědy bylo, abych se dozvěděl, že vy jste dostali obědy vždycky. :roll:


Nic nepřipouštím, tak to prostě je a já to nikdy nepopíral. Zkus se víc soustředit na pochopení textu a míň na umělé a nadbytečné vkládání cizích slov a frází (ikdyž ti seminář základů filozofie evidentně obohatil slovní zásobu, všechno co ses naučil nemusí být v jednom příspěvku).


Přiznávám, že tě vůbec nechápu. Ještě pořád nevím, proti čemu co jsem napsal míříš. Čili pokud nedokážeš svůj argument vyložit bez odstavce ve francouštině a přirovnání s obědy, které nikdo krom tebe nepochopil, tak doopravdy nemá cenu pokračovat. Nikde jsem tě nenapadl, nebuď útlocitnej.
azari
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 3. 2013 14:52

Jelass píše:No právě a proto, že jí je 40 a očividně nemá svůj život v pořádku, nebo aspoň tak to na mě působí, tak nevím proč tady lidem říká prdi, když jsou v polovině starší nebo stejně staří a minimálně ve 3/4 dospělejší.

Hale, tohle mi přijde čistě jako její věc a její boj. Jak uspořádání života, tak oslovení, na jehož základě si ostatní můžou dělat nelichotivej obrázek.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 13. 3. 2013 14:54

Pravdu máš. Tady se klidně upocenej šedesátiletej úchyl může prezentovat jako čtyřicetiletá ženská a je to jenom jeho věc. o<:)
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 13. 3. 2013 15:07

Me je 14 a jsem panna.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků