Depresivní koutek 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 6. 4. 2015 21:20

hobitt píše:
pech. píše:
PoliceCollector píše:Chlapi, byli byste ochotní ČEKAT [b]DESÍTKY LET[/b] na JEDNU JEDINOU ŽENSKOU ?
Před půl rokem se mi vdala nejlepší kámoška a já na ni nemůžu zapomenout. Snažím se stýkat ba i randit s jinýma, ale stejně pořád čekám a doufám.... Tak sem si vymyslel že na budu čekat třeba do konce života.... Já vím že to zní bláznivě a je to šílená a možná i naprosto zbytečná oběť.... Ovšem tak nějak podvědomě cítím že jsem druhý na řadě a tak prostě zkusím čekat... buď se dočkám, nebo dřív příjde zubatá, na druhou stranu, mí předci žijí hodně dlouho, takže si čekání můžu snad dovolit.

Ty vole další Hobitt 8-)

Zas tak zle na tom nejsem :pozor

Ještě hůř, Police má aspoň smysl pro humor :lol:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 6. 4. 2015 21:22

PoliceCollector píše:Chlapi, byli byste ochotní ČEKAT [b]DESÍTKY LET[/b] na JEDNU JEDINOU ŽENSKOU ?
Před půl rokem se mi vdala nejlepší kámoška a já na ni nemůžu zapomenout. Snažím se stýkat ba i randit s jinýma, ale stejně pořád čekám a doufám.... Tak sem si vymyslel že na budu čekat třeba do konce života.... Já vím že to zní bláznivě a je to šílená a možná i naprosto zbytečná oběť.... Ovšem tak nějak podvědomě cítím že jsem druhý na řadě a tak prostě zkusím čekat... buď se dočkám, nebo dřív příjde zubatá, na druhou stranu, mí předci žijí hodně dlouho, takže si čekání můžu snad dovolit.

Otírat si penis o zvířátka už tě nebaví? Tak si vymýšlíš další velmi uvěřitelné zápletky, ve stylu koupě kamionu?
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2015 21:24

slubil mi, ze ma odveze :(
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Drejkaa 6. 4. 2015 21:26

A mně, že mě povozí :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 4. 2015 21:33

To by možná tady kdekdo...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 6. 4. 2015 21:37

Zase tolik gerontofilů tu není.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček

Odeslat příspěvekod pech. 6. 4. 2015 21:39

Drejkaa píše:A mně, že mě povozí :D

Na ocásku? ;-) :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 4. 2015 21:40

Švejk Josef píše:Zase tolik gerontofilů tu není.

Zato hovad jak nadráno...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 6. 4. 2015 21:43

Přesně jak píšeš.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 4. 2015 21:47

volal mě někdo?
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Jose85 6. 4. 2015 21:52

Sem netušil, že i internetové identity vstávají z mrtvých. :D
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 4. 2015 21:53

Bohužel nedělám... Některý ženy jsou prostě osudové.
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 6. 4. 2015 21:56

To není tak, že každá žena, kterou si představuješ při masturbaci, je ta osudová.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček

Odeslat příspěvekod pech. 6. 4. 2015 22:05

Výjimečně máš pravdu.

Osudová žena se nemůže stát osudovou jen na základě představ a tužeb.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 4. 2015 22:07

Já to beru jako součást utrpení, kterým by si měl každý projít. Aby si uvědomil že i když se nám daří, tak nemůžeme mít vše, nebo aspoň ne hned. Že život je i o trápení, duševní bolesti (která je horší než fyzická) a čekání...Že někdy si říkáte - mám vše - ale to nejdůležitější vám chybí. Co je horší než když se vám vdá největší láska vašeho života ? Snad jen smrtelná nemoc. Jinak nic. Takže ano, v práci se mi začalo dařit líp, v osobním uplatnění taky...ale k čemu to je, když nejsem s ní :( ?

Není to na základě představ a tužeb.... ale člověk pochopí že skutečné ideály nakonec nemají často cenu, ať jim věříte jak chcete, že pragmatismus vyhrává. Pak nezbývá než si říct - "Ech bude jiná.." nebo čekat, čekat a čekat..

Také jsem pochopil že Vyšší spravedlnost není. Je to jen touha. Naděje. Ovšem planá. Osud nám bere dobré lidi a nechává ty zlé, nebo se nám je snaží vzít. Takže doufat že zlý člověk dojde trestu na Věčnosti je naivní. Nejspíš nedojde. Dobro nezvítězí a zlo není potrestáno. To je jen v pohádkách, proto jsou pohádky špatné a neměly by se dětem číst.
Naposledy upravil PoliceCollector dne 6. 4. 2015 22:13, celkově upraveno 2
PoliceCollector
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka